Image
27.8.2015 0 Comments

Špičkové UHD televízory Samsung teraz získate za výnimočné ceny

Spoločnosť Samsung Electronics Czech and Slovak prichádza so špeciálnou predajnou akciou s názvom Samsung dni. Presne 21 dní, od 31. augusta do 20. septembra, môžu zákazníci využiť na zvýhodnený nákup špičkových UHD či Full HD televízorov so zľavou až 23 %. Tieto televízory prinášajú do obývačiek plnohodnotné multimediálne zážitky a posúvajú divácky zážitok na vyššiu úroveň.

„Samsung dni sú príležitosťou pre všetkých fanúšikov moderných technológií, aby si zaobstarali špičkové televízory Samsung za výnimočné ceny. Veríme, že zákazníci túto ponuku využijú a za zvýhodnených podmienok si zaobstarajú najmodernejšie technológie, ktoré umocnia ich filmové zážitky v pohodlí domácnosti," vysvetľuje Libor Bauer, produktový manažér TV/AV spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Ak si zákazníci, naopak, zaobstarajú špičkový SUHD televízor s najvyspelejšou zobrazovacou technológiou súčasnosti, dostanú k nemu zadarmo zakrivený soundbar, ktorý filmové zážitky obohatí o bohatý priestorový zvuk.

UHD televízory využívajú špeciálnu farebnú technológiu PurColour, ktorá zaisťuje až 7x vyššie farebné rozlíšenie oproti konvenčným UHD televízorom, čo sa prejavuje bohatším a presnejším podaním farieb a odtieňov. Plochý obraz ožíva vďaka technológii Contrast Enhancer, vytvára tak 3D efekt a divákom prináša najrealistickejší zážitok, aký je na televízore s plochou obrazovkou možný.

Patentovaná technológia Upscaling zvyšuje kvalitu obsahu v nižšom rozlíšení a približuje ju úrovni rozlíšenia UHD. Unikátna technológia UHD Dimming pomáha ďalej optimalizovať kvalitu obrazu spracovaním každého bloku obrazu, pričom výsledkom je hlbšia čierna a lepší kontrast.

Technológia Samsung Easy Sharing uľahčuje zdieľanie obsahu medzi televízorom a mobilnými zariadeniami. Nezáleží pritom na tom, či ide o zábavné video v smartfóne alebo obľúbený televízny program, ktorý užívateľ sleduje cestou domov a teraz ho chce prepnúť na veľkú obrazovku. Samsung Smart TV prijme signál, akonáhle je zariadenie dostatočne blízko, a ihneď prehrá obsah v optimálnom rozlíšení. Synchronizácia funguje aj naopak, takže je možné pohybovať sa ľubovoľne po domácnosti a pritom sledovať svoj obľúbený obsah z TV na mobilnom zariadení.Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá