6.2.2013 0 Comments

Sortiment monitorov Samsung pre rok 2013 predstavuje pokrok v kvalite obrazu, ergonómii dizajnu a dotykových schopnostiach

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. dnes na svojom Európskom fóre 2013 predstavila rozšírený sortiment špičkových monitorov, ktoré ponúkajú výnimočnú kvalitu obrazu ambicióznym profesionálom po celom svete. SC770 je prvý multidotykový displej spoločnosti Samsung optimalizovaný pre operačný systém Windows 8, zatiaľ čo ergonomický monitor SC750 radu 7 sa vyznačuje ultratenkým dizajnom s pozoruhodnou kvalitou obrazu a môže sa otáčať o 90 stupňov.

„Monitory Samsung pre rok 2013 poskytujú profesionálnu kvalitu za cenu, ktorá je prijateľná pre rastúci trh ctižiadostivých mladých profesionálov," hovorí SP Kim, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Samsung Electronics Europe. „Ako líder v oblasti inovácií a dizajnu sme sa zaviazali poskytovať spotrebiteľom aj profesionálom tie najlepšie monitory a zobrazovacie riešenia."

Series 9 (SB970): Profesionálne kalibrovaný monitor
Ocenený LED monitor Series 9 spoločnosti Samsung, ktorý bol verejnosti prvýkrát predstavený v druhej polovici roku 2012, ponúka spotrebiteľom vynikajúcu kvalitu obrazu a verné farebné podanie. Ešte predtým ako každý monitor Series 9 opustí továreň, je individuálne kalibrovaný profesionálnymi technikmi, aby bola zabezpečená vernosť a presnosť podania. Integrovaný engine kalibrácie farieb používateľom ďalej umožňuje pomocou vlastnej technológie spoločnosti Samsung (Natural Color Expert) nastaviť na displeji rovnomernosť zobrazenie, gamma korekciu a vyváženie bielej, čím sa dosiahne čo možno najpresnejšieho farebného podania.

Panel PLS (Plane Line Switching) a vysoké rozlíšenie Wide-Quad (WQHD) monitora SB970 prinášajú štyrikrát viac detailov než tradičné HD. Jedinečný minimalistický dizajn monitora SB970 inšpirovaný modernou architektúrou získal celý rad najvyšších ocenení za dizajn vrátane bronzového ocenenie IDEA 2012 a japonské ocenenie za vynikajúci dizajn.

Series 7 Touch (SC770): dotykový monitor
Najmodernejší dotykový monitor SC770 spoločnosti Samsung je prvým multidotykovým monitorom Samsung optimalizovaným pre systém Windows 8. Používatelia môžu dotykom presúvať, otáčať a vyberať objekty na obrazovke, pričom monitor podporuje súčasne až desať dotykov.

Ergonomický podstavec monitora SC770 možno ľahko nastaviť tak, aby práca s monitorom bola pre používateľov čo najpríjemnejšia. Tento všestranný monitor je možné nakloniť až o 60 stupňov. Extrémne tenký rámik v kombinácii so širokým zorným uhlom sú zárukou podmanivého zážitku.

Series 7 (SC750): ergonomický dizajn
Monitor SC750
radu 7 od spoločnosti Samsung bol navrhnutý predovšetkým s ohľadom na pohodlie používateľa a ponúka jedinečný ergonomický dizajn umožňujúci natočenie o 90 stupňov. Monitor je optimálnym riešením pre prehliadanie dokumentov alebo surfovanie na internete ako v orientácii na šírku, tak aj na výšku. Vďaka tenkému stojanu monitora možno obrazovku nastaviť presne na úroveň očí.

Monitor SC750 zaujme elegantným valcovým kovovým podstavcom a ponúkne vďaka kontrastnému pomeru 3000:1, ktorý je v porovnaní so štandardnými monitormi trojnásobný, jedinečne ostrý obraz.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 4

Vybudovanie Národného systému dopravných informácií stálo 14,2 milióna eur, jeho prevádzka vyjde ročne na 1,5 milióna eur

11.01.2017 00:05

Nový web z dielne ministerstva dopravy informuje o dopravných nehodách, aktuálnych zdržaniach na cestách či meškaniach vlakov, ale aj o počasí a údržbe na dopravných komunikáciách. Národný systém dopr ...

Biznis

Gartner: Trh PC, tabletov a mobilných telefónov do roku 2018 neporastie

09.01.2017 00:15

Celosvetové kombinované dodávky PC, tabletov, ultraprenosných notebookov a mobilných telefónov podľa analytikov spoločnosti Gartner v tomto roku neporastú. Ich celkový objem tak dosiahne v roku 2017 2 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá