Image
8.1.2016 0 Comments

Sony prináša nové modely Walkmanov

S novým prenosným hudobným prehrávačom WS413/WS414 Walkman si môžete vziať svoju hudbu kamkoľvek. Je odolný proti slanej vode a prachu, takže si môžete svoju obľúbenú hudbu užívať naozaj neobmedzene. Nový model Walkmana si môžete vziať do bazéna, užiť si s ním plávanie v mori, spríjemní vám behanie v parku a problém mu nebude robiť ani chlad počas každoročného výstupu na zasnežené hory.

Počúvanie hudby pri cvičení je výbornou motiváciou a teraz si ho môžete dopriať jednoduchšie, ako kedykoľvek predtým. Bezdrôtový prehrávať bez viditeľných spojov má oblý tvar, vďaka ktorému sedí na uchu veľmi pohodlne. Má protišmykový povrch, takže sa nemusíte obávať, že vám skĺzne z ucha v tom najnevhodnejšom okamihu.

Nový prenosný prehrávač WS413/WS414 Walkman® od Sony je vďaka inovatívnej technológii dokonale chránený proti vode a prachu. Stará sa o to pridaný vnútorný terminál, ktorý odoláva akumulácii cudzích častíc a je vysoko odolný proti korózii. Protikorózna povrchová úprava predného dielu je zárukou, že vaše zariadenie je chránené zvonka aj zvnútra. Jeho hladký povrch eliminuje akékoľvek nepríjemné ťahanie a zadrhávanie, takže vás pri športe či relaxe nebude vôbec nič obmedzovať. Súčasťou sady WS413/WS414 sú slúchadlá do uší pre bežné každodenné použitie, ale aj špeciálne vodotesné „štupľové" slúchadlá, potiahnuté tenkou fóliou. Tá ich chráni pred vodou bez toho, aby akokoľvek obmedzovala pohodlie pri nosení.

Na to, aby ste si mohli užívať počúvanie hudby s prehrávačom WS413/WS414 Walkman®, však nemusíte byť aktívnym športovcom. Ochranou proti piesku oceníte napríklad aj na pláži počas exotickej dovolenky. Unikátna izolácia vyrovnáva tlakové pomery, takže zariadenie je pred prachom chránené trvalo v rôznych typoch prostredia. Vďaka rozšírenému rozsahu prevádzkovej teploty môžete teraz svoj Walkman® používať pri teplotách od -5°C do 45°C.

Nemusíte sa báť, že pri náročnejších aktivitách stratíte kontakt s okolím úplne. Nový režim Ambient Sound funguje tak, že zabudované mikrofóny reprodukujú okolité zvuky, takže viete o všetkom, čo sa okolo vás deje aj bez toho, aby ste si museli vybrať z uší slúchadlá, alebo znižovať hlasitosť. Vďaka tejto funkcii môžete aj počas počúvania obľúbenej hudby komunikovať so svojim bežeckým partnerom, alebo inštruktorom jogy.

Nové produkty od Sony budú dostupné v marci 2016 za MOC: €120 (WS413) and €110 (WS414).


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá