Image
8.1.2016 0 Comments

Sony prináša nové modely Walkmanov

S novým prenosným hudobným prehrávačom WS413/WS414 Walkman si môžete vziať svoju hudbu kamkoľvek. Je odolný proti slanej vode a prachu, takže si môžete svoju obľúbenú hudbu užívať naozaj neobmedzene. Nový model Walkmana si môžete vziať do bazéna, užiť si s ním plávanie v mori, spríjemní vám behanie v parku a problém mu nebude robiť ani chlad počas každoročného výstupu na zasnežené hory.

Počúvanie hudby pri cvičení je výbornou motiváciou a teraz si ho môžete dopriať jednoduchšie, ako kedykoľvek predtým. Bezdrôtový prehrávať bez viditeľných spojov má oblý tvar, vďaka ktorému sedí na uchu veľmi pohodlne. Má protišmykový povrch, takže sa nemusíte obávať, že vám skĺzne z ucha v tom najnevhodnejšom okamihu.

Nový prenosný prehrávač WS413/WS414 Walkman® od Sony je vďaka inovatívnej technológii dokonale chránený proti vode a prachu. Stará sa o to pridaný vnútorný terminál, ktorý odoláva akumulácii cudzích častíc a je vysoko odolný proti korózii. Protikorózna povrchová úprava predného dielu je zárukou, že vaše zariadenie je chránené zvonka aj zvnútra. Jeho hladký povrch eliminuje akékoľvek nepríjemné ťahanie a zadrhávanie, takže vás pri športe či relaxe nebude vôbec nič obmedzovať. Súčasťou sady WS413/WS414 sú slúchadlá do uší pre bežné každodenné použitie, ale aj špeciálne vodotesné „štupľové" slúchadlá, potiahnuté tenkou fóliou. Tá ich chráni pred vodou bez toho, aby akokoľvek obmedzovala pohodlie pri nosení.

Na to, aby ste si mohli užívať počúvanie hudby s prehrávačom WS413/WS414 Walkman®, však nemusíte byť aktívnym športovcom. Ochranou proti piesku oceníte napríklad aj na pláži počas exotickej dovolenky. Unikátna izolácia vyrovnáva tlakové pomery, takže zariadenie je pred prachom chránené trvalo v rôznych typoch prostredia. Vďaka rozšírenému rozsahu prevádzkovej teploty môžete teraz svoj Walkman® používať pri teplotách od -5°C do 45°C.

Nemusíte sa báť, že pri náročnejších aktivitách stratíte kontakt s okolím úplne. Nový režim Ambient Sound funguje tak, že zabudované mikrofóny reprodukujú okolité zvuky, takže viete o všetkom, čo sa okolo vás deje aj bez toho, aby ste si museli vybrať z uší slúchadlá, alebo znižovať hlasitosť. Vďaka tejto funkcii môžete aj počas počúvania obľúbenej hudby komunikovať so svojim bežeckým partnerom, alebo inštruktorom jogy.

Nové produkty od Sony budú dostupné v marci 2016 za MOC: €120 (WS413) and €110 (WS414).


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá