8.1.2016 0 Comments

Sony prináša mohutné bicie a basy

Spoločnosť Sony oznámila nové prírastky do portfólia zvukových zariadení orientovaných pre fanúšikov výrazných a hlbokých basových liniek. Rozšírenie existujúceho radu EXTRA BASS prináša nové bezdrôtové slúchadlá, spolu s prenosnými reproduktormi a vysoko výkonným domácim audio systémom, pre milovníkov tanečnej hudby a pravého klubového zvuku.

GTK-XB7

Mohutný zvuk v elegantnom tele s dvomi veľkými 16 cm subwoofermi bez nežiadúceho skreslenia. To je XB7, ktorý premení nudný večer na klubový zážitok. Výnimočná technológia EXTRA BASS od Sony využíva funkciu DSP, ktorá dokonale transformuje frekvencie na základe použitého zdroja hudby a prináša tak ešte lepšiu a vernejšiu kvalitu zvukovej nahrávky. Hudba znie ešte o niečo silnejšie s dunivými, extra hlbokými basovými linkami, ktoré definujú dnešnú tanečnú kultúru a jej pulzujúci elektronický zvuk.

Vzrušujúce nastaviteľné, viacfarebné osvetlenie, ktoré sa samostatne synchronizuje k práve hranej skladbe, prináša pravú festivalovú atmosféru priamo do vašej izby. Nech je po vašom - vďaka Multi Layout je XB7 možné postaviť alebo položiť na stranu a stále si užívať bezchybný stereo zvuk. Pomocou funkcie Speaker Add pripojíte jednoducho ďalšiu XB7 cez Bluetooth a znásobíte údernú silu zvuku.

Ohromujúci zvuk, žiadne káble: už len jeden dotyk vás delí od počúvania obľúbených skladieb cez Bluetooth alebo NFC z tabletu alebo smartfónu. Na zariadení nájdete aj USB port pre nabíjanie alebo pripojenia MP3 prehrávača či iného úložiska.

SRS-XB3 / SRS-XB2

S novými prenosnými reproduktormi SRS-XB3 a SRS-XB2 s funkciou EXTRA BASS oživíte každú párty. Je až neuveriteľné, koľko technológií sa zmestilo do kompaktného tela XB3. Základ tvorí 48 mm reproduktor s plným zvukovým rozsahom. Jedinečná technológia Sony DSP dynamicky prispôsobuje kompresiu frekvencie hudobného zdroja a dva pasívne žiariče zase vylepšia basový rozsah.

Reproduktor váži len 930 gramov, je dostatočne malý na prenášanie, no dostatočne výkonný s výdržou až 24 hodín na jedno nabitie. Menší brat SRS-XB2 klame telom. Aj napriek tomu, že sa pohodlne zmestí do dlane a váži len 480 gramov, prekvapí vás 42 mm reproduktorom, ktorého silné magnety prinášajú hutné basy a čistý zvuk. XB2 tiež využíva technológiu DSP od Sony a pasívne žiariče zabezpečujú silné basové linky, pri ktorých neuveríte, že vychádzajú z tak malej konštrukcie. Štvorhodinové nabitie batérie umožní XB2 až 12 hodín bezdrôtového používania.

Oba bezdrôtové reproduktory majú viacero využití. XB3 je párty chameleón - položte ho horizontálne alebo vertikálne podľa potreby a užívajte si ničím nerušený hudobný zážitok. Oba reproduktory disponujú funkciou „Speaker Add", ktorá umožňuje spárovanie ďalšieho reproduktora. Netreba sa báť ani vody, pretože obe zariadenia sú vode odolné. Párovanie cez Bluetooth a NFC je samozrejmosťou.

MDR-XB650BT

MDR-XB650BT sú kompaktné Bluetooth® slúchadla z radu EXTRA BASS výrobkov od Sony. S veľkosťou reproduktora 30 mm, ktorá je v tejto kategórii skôr raritou, konštrukciou pre lepšie basy a funkciou EXTRA BASS, sú tieto slúchadlá schopné vykresliť realistické tóny skladieb a verne reprodukovať basové linky.

Bluetooth® pripojenie na jeden dotyk a párovanie pomocou technológie NFC je opäť samozrejmosťou. Kompatibilita s AAC a aptX® Bluetooth® kódekmi, zabezpečuje prémiovú kvalitu zvuku aj bez káblov. Slúchadlá boli špecificky navrhnuté tak, aby vylepšili pôžitok z hlbokých a dunivých basov. Prispôsobivosť a textúra konštrukcie zaručuje maximálne pohodlie pri počúvaní. Slúchadla sú navyše polohovateľné a skladateľné pre ľahké prenášanie. Slúchadlá fungujú na jedno nabitie až 30 hodín.

Nový rad produktov EXTRA BASS bude dostupný od apríla 2016 z MOC: €350 (GTK-XB7), €170 (SRS-XB3), €120 (SRS-XB2) a €130 (MDR-XB650BT).

Podrobné špecifikácie tu: GTK-XB7, SRS-XB3, SRS-XB2, MDR-XB650BT.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá