Image
6.9.2016 0 Comments

Sony predstavuje špičkové bezdrôtové slúchadlá MDR-1000X s najdokonalejšou funkciou potlačenia okolitého ruchu dostupnú na trhu

Spoločnosť  Sony uvádza na trh MDR-1000X, špičkové slúchadlá s funkciou potlačenia ruchu. Tieto prémiové slúchadlá sa stávajú vďaka schopnosti potláčať okolitý ruch vlajkovou loďou, ktorá ponúka najpohotovejšie reagujúce rušenie frekvencií okolitého šumu na trhu.

Model 1000X rozširuje ponuku bezdrôtových slúchadiel od spoločnosti Sony s funkciou potlačenia okolitého ruchu. Tieto slúchadlá však ako prvé reálne umožňujú, aby ste naozaj rozhodovali o svojom zážitku z počúvania. Pomocou funkcie „Personal NC Optimizer” prispôsobíte potláčanie okolitého ruchu vašim ušiam. Slúchadlá po prvý krát disponujú režimom „Quick Attention,“ ktorý vám jednoduchým umiestnením dlane na vonkajšiu stranu slúchadlá umožní s niekým konverzovať  bez toho, aby ste si museli dávať slúchadlá dolu.

Sú to tiež prvé slúchadlá vyrobené technológiou DSEE HX™, ktorá „dopočítava“ komprimovanú hudbu z akéhokoľvek zdroja na kvalitu zvuku blížiacu sa vysokému rozlíšeniu (High-Resolution Audio), a to aj bezdrôtovo.

Najlepší z najlepších

Model 1000X vyniká medzi ostatnými. Tieto slúchadlá boli opatrené množstvom rôznych zlepšení, aby sa mohli stať jednotkou na trhu. Ide napríklad o novo vyvinuté náušníky a spracovanie signálu s vylepšeným procesom filtrácie či optimalizovanou technológiou duálneho senzora ruchu, vďaka ktorému dosahujú tieto slúchadlá najvyššiu kvalitu potlačenia okolitého ruchu.

Vynikajúci výkon tiež zaručuje „Personal NC Optimizer”, ktorý analyzuje tvar hlavy a spôsob, akým slúchadlá nosíte. Zaisťuje vám tak zážitok z počutia ušitý priamo na mieru, ktorý si môžete vychutnať zakaždým, keď sa započúvate do vašej obľúbenej skladby alebo filmu. Tieto jedinečné posluchové zážitky vám tiež prináša nová technológia SENSE ENGINE ™.

SENSE ENGINE je nová technológia spoločnosti Sony, ktorá dokáže skĺbiť unikátne spracovanie audio signálu s analytickými postupmi. Táto technológia zaisťuje dokonalý zážitok z počúvania akéhokoľvek druhu zvuku, vrátane hudby a okolitých zvukov, presne podľa individuálneho vkusu každého užívateľa.

Audio vo vysokom rozlíšení je ten pravý formát, v ktorom si môžete vychutnať svoju obľúbenú hudbu presne podľa autorovho zámeru. Slúchadlá 1000X potláčajú okolitý ruch a prinášajú najlepší zvuk priamo do vašich uší. „Dopočítavanie“ na kvalitnejší formát technológiou Sony DSEE HX tiež znamená, že audio v inom ako vysokom rozlíšení je reprodukované v kvalite, ktorá sa tomuto štandardu čo najviac približuje.

Autor: TS SONY

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Mars: Sonda zachytila signál z pristávacieho modulu, jeho osud je neznámy

20.10.2016 15:21

Orbitálna sonda európsko-ruskej vesmírnej misie ExoMars zachytila signál z modulu, ktorý mal v stredu pristáť na povrchu planéty Mars. Zatiaľ však nie je jasné, či sa pristátie podarilo ani či je modu ...

Tlačové správy

V Bratislave nainštalovali prvý EcoTank unikátne riešenie dopĺňania kvapaliny do ostrekovačov

20.10.2016 14:30

Bratislava si pripísala ďalšie prvenstvo. Na Elektrárenskej ulici nainštalovali prvé unikátne zariadenie na dopĺňanie vody do ostrekovačov – EcoTank. Motoristi si v rámci testovacej prevádzky môžu vys ...

Tlačové správy

ADATA predstavuje power banky s displejom P20000D a P12500D

20.10.2016 14:15

Presné informácie o nabíjaní, dva konektory a dokonalá ochrana pre zásobu energie na cestách ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá