Image
11.2.2015 0 Comments

Sony predstavilo novú Xperiu E4 s dvojdňovou výdržou

04_Xperia-E4_black_design.jpg Spoločnosť Sony Mobile predstavila svoj nový smartfón Xperia E4, ktorý prináša veľký displej a silnú výdrž batérie v cenovo dostupnom dizajnovom vyhotovení.

Xperia E4 bojuje v kategórii podstatne presahujúcej jej hmotnostný limit - zdrsnený povrch, štíhly, zaoblený dizajn OmniBalance, displej odolný proti poškriabaniu, hliníkové hlavné tlačidlo s diamantovým zabrúsením na maximálnu precíznosť a charakteristický krúžok fotoaparátu z nehrdzavejúcej ocele.

Kľúčový bude päťpalcový displej, i keď qHD rozlíšenie určite nebude ponúkať špičkové výsledky. Vnútri nájdeme štvorjadrový procesor s taktom 1,3 GHz, grafický akcelerátor Adreno 330 a 1 GB pamäte RAM. Vnútorná kapacita 8 GB je ďalej rozšíriteľná kartami microSD.

03_Xperia-E4_white_group.jpg

Na prednej strane zariadenia nájdeme 5-palcový displej s rozlíšením 960 × 540 obrazových bodov spolu s predným fotoaparátom.

Xperia E4 má integrovanú 2300 mAh batériu, s ktorou má smartfón výdrž dva dni. Ak to nestačí, režim šetrenia STAMINA na optimalizáciu fungovania batérie alebo režim Ultra STAMINA predĺžia výdrž na týždeň pri používaní čisto základných funkcií.

06_Xperia-E4_white_frhoriz.jpg

Pre nováčikov vo svete Xperie je tu plynulá migrácia z iných zariadení (Android, iOS alebo Blackberry), ktorá je zároveň aj superrýchla. Vďaka aplikácii Xperia™ Transfer si môžete preniesť kontakty, fotky, záložky, aplikácie, hudbu, správy a mnoho ďalšieho obsahu bez nejakých ťažkostí alebo bez obáv, že prídete o niečo dôležité.

Do predaja sa má dostať koncom marca za cenu približne 160 eur.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Slovenská premiéra: ASUS ZenBook 3 a ASUS ZenFone 3

25.10.2016 23:00

Vlajkové lode spoločnosti ASUS vplávali na slovenský trh naozaj symbolicky a štýlovo. Boli predstavené na tlačovej konferencii v Rivers club na lodi zakotvenej na petržalskej strane Dunaja ZenBook3 j ...

Produkty

Ako funguje štvorfarebná tlačiareň od PRUSA 3D

26.10.2016 00:00

Pred niekoľkými mesiacmi sme predstavili novú verziu 3D tlačiarne Original Prusa i3 MK2, s väčšou tlačovou plochou, automatickou kalibráciou a niekoľkými ďalšími vylepšeniami. Vývojári PRUSA 3D naprie ...

Produkty

Pripravte sa na smartfóny s 8 GB RAM. Samsung uviedol prvý mobilný pamäťový modul 8 GB LPDDR4 DRAM

25.10.2016 00:19

Samsung oznámil, že uviedol prvé mobilné 8 GB riešenie pamätí LPDDR4 DRAM, ktoré má výrazne zlepšiť používateľský zážitok najmä pre tých, ktorí používajú zariadenia s Ultra HD a veľkou obrazovkou. 8 G ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá