Image
11.2.2015 0 Comments

Sony predstavilo novú Xperiu E4 s dvojdňovou výdržou

04_Xperia-E4_black_design.jpg Spoločnosť Sony Mobile predstavila svoj nový smartfón Xperia E4, ktorý prináša veľký displej a silnú výdrž batérie v cenovo dostupnom dizajnovom vyhotovení.

Xperia E4 bojuje v kategórii podstatne presahujúcej jej hmotnostný limit - zdrsnený povrch, štíhly, zaoblený dizajn OmniBalance, displej odolný proti poškriabaniu, hliníkové hlavné tlačidlo s diamantovým zabrúsením na maximálnu precíznosť a charakteristický krúžok fotoaparátu z nehrdzavejúcej ocele.

Kľúčový bude päťpalcový displej, i keď qHD rozlíšenie určite nebude ponúkať špičkové výsledky. Vnútri nájdeme štvorjadrový procesor s taktom 1,3 GHz, grafický akcelerátor Adreno 330 a 1 GB pamäte RAM. Vnútorná kapacita 8 GB je ďalej rozšíriteľná kartami microSD.

03_Xperia-E4_white_group.jpg

Na prednej strane zariadenia nájdeme 5-palcový displej s rozlíšením 960 × 540 obrazových bodov spolu s predným fotoaparátom.

Xperia E4 má integrovanú 2300 mAh batériu, s ktorou má smartfón výdrž dva dni. Ak to nestačí, režim šetrenia STAMINA na optimalizáciu fungovania batérie alebo režim Ultra STAMINA predĺžia výdrž na týždeň pri používaní čisto základných funkcií.

06_Xperia-E4_white_frhoriz.jpg

Pre nováčikov vo svete Xperie je tu plynulá migrácia z iných zariadení (Android, iOS alebo Blackberry), ktorá je zároveň aj superrýchla. Vďaka aplikácii Xperia™ Transfer si môžete preniesť kontakty, fotky, záložky, aplikácie, hudbu, správy a mnoho ďalšieho obsahu bez nejakých ťažkostí alebo bez obáv, že prídete o niečo dôležité.

Do predaja sa má dostať koncom marca za cenu približne 160 eur.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Dizajnér navrhol nábytok, ktorý sa poskladá sám

20.01.2017 00:05

Máte problém s dopravou či montážou novozakúpeného nábytku? Mladému dizajnérovi sa podarilo tento problém vyriešiť. Plocho balený nábytok uľahčuje prepravu, keď však príde na jeho montáž, zostávajú m ...

Produkty

Rozmery Samsung Galaxy S8 a S8 Plus naznačujú, že pôjde o takmer bezrámčekové telefóny s veľkými displejmi

20.01.2017 00:30

Väčšia verzia nového vlajkového modelu Samsungu Galaxy S8 Plus bude mať rozmery 152,38 × 78,51 × 7,94 mm. Tvrdí to web  GSM Arena na základe 3D renderov, ktoré získal od výrobcu krytov. Bude teda vyšš ...

Produkty

Začína sa nová séria rýchlostných pretekov elektromobilov. Upravená Tesla vraj zrýchli z 0 na 100 km/h za 2,1 s

20.01.2017 00:20

Vlani usporiadatelia ohlásili popri Formule E, najznámejších pretekoch elektromobilov, aj novú sériu Electric GT Championship. Ako pretekárske auto sa v nej použije Tesla Model S P100D. Ide o uprave ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá