Image
6.9.2016 0 Comments

Sony preberá riadenie vďaka svojmu audio systému pre automobily prepojiteľnému s inteligentnými telefónmi Sony

Mediálny prijímač XAV-AX100 ponúka počas dlhých ciest autom všetko čo potrebujete, a ešte omnoho viac, vrátane najmodernejšieho prepojenia s inteligentnými telefónmi, vylepšeného rozhrania dotykového displeja a schopnosti prehrávať celý rad formátov. Tiež vám po ceste pomôže získavať najaktuálnejšie informácie.

Mediálny prijímač XAV-AX100’s využíva najmodernejšiu technológiu SONY s vysokým zvukovým výkonom a technológiou EXTRA BASS™, vďaka ktorej sa vaše auto premení na prepracovaný sound systém, a pritom sa postará o to, aby bola vaša jazda vďaka otočnému ovládaču hlasitosti a funkcii hlasového ovládania čo najbezpečnejšia a najpohodlnejšia.

Pripojenie jedným dotykom

Apple CarPlay

XAV-AX100 ponúka vďaka možnosti využitia Apple CarPlay zatiaľ najlepšiu konektivitu telefónu s automobilom. CarPlay sa postará o to, aby ste mohli na cestách ľahko a sofistikovane využívať svoj inteligentný telefón a sústrediť sa pritom úplne na šoférovanie, poskytuje prístup k aplikáciám Apple Music, Maps a môžete prostredníctvom neho telefonovať či posielať textové správy cez dotykový displej alebo hlasovú asistenciu Siri®.

Android Auto

Android Auto™ je platforma vytvorená priamo na mieru pre používanie počas jazdy a rozširuje tak možnosti využitia operačného systému Android aj na automobily. Táto platforma bola vytvorená tak, aby vďaka jednoduchému a intuitívnemu rozhraniu a hlasovým funkciám minimalizovala rozptyľovanie šoférovej pozornosti, takže sa môžete dôkladne sústrediť na jazdu.

Nezáleží na tom, akému typu zariadenia dávate prednosť, ale vďaka tomuto najnovšiemu audio systému pre automobily budete mať vždy kontrolu nielen nad hudbou a mapami.

Dôverne známy displej

Zreteľný a výborne reagujúci dotykový displej XAV-AX100 zachováva všetky vlastnosti a vzhľad displeja inteligentného telefónu, vďaka čomu ponúka prehľadné a pre užívateľov bezpečné rozhranie.

Jednoduchšie dotykové ovládanie a vylepšená viditeľnosť spríjemňuje šoférovanie v noci a pri ostrom slnečnom svetle.

Unikátna technológia zaručuje čistý zvuk 

Vďaka prijímaču XAV-AX100 sa do vášho auta na plný plyn vrúti vysoko výkonný audio systém. Zosilňovač Dynamic Reality Amp 2 55wattů x 4, technológia EXTRA BASS™a systém obvodov s dolnou priepustnosťou (low boost), prekonáva hluk motora a pri akejkoľvek hlasitosti reprodukuje čistý zvuk s hlasnými a presvedčivými basami. Desaťpásmový grafický ekvalizér ponúka úžasnú rôznorodosť zvuku a perfektne dopĺňa technológiu EXTRA BASS™ tak, aby ste si dokonale užili jazdu. Tri pre-out výstupy umožňujú ďalšie rozšírenie audio systému pripojením externých zosilňovačov a širokej škály reproduktorov, takže si audionadšenci môžu postaviť vlastný audio systém ušitý na mieru svojim vlastným predstavám.

Unikátna technológia dynamickej organizácie zvukovej scény DSO (Dynamic Stage Organizer) dopĺňa funkciu prijímača XAV-AX100 a vytvára virtuálne reproduktory. Vďaka tomu ponúka na cestách dokonalý zážitok pri počúvaní vysoko kvalitného zvuku.

XAV-AX100 bude na európskom trhu dostupný od decembra.

Autor: TS SONY

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá