Image
6.9.2016 0 Comments

Sony preberá riadenie vďaka svojmu audio systému pre automobily prepojiteľnému s inteligentnými telefónmi Sony

Mediálny prijímač XAV-AX100 ponúka počas dlhých ciest autom všetko čo potrebujete, a ešte omnoho viac, vrátane najmodernejšieho prepojenia s inteligentnými telefónmi, vylepšeného rozhrania dotykového displeja a schopnosti prehrávať celý rad formátov. Tiež vám po ceste pomôže získavať najaktuálnejšie informácie.

Mediálny prijímač XAV-AX100’s využíva najmodernejšiu technológiu SONY s vysokým zvukovým výkonom a technológiou EXTRA BASS™, vďaka ktorej sa vaše auto premení na prepracovaný sound systém, a pritom sa postará o to, aby bola vaša jazda vďaka otočnému ovládaču hlasitosti a funkcii hlasového ovládania čo najbezpečnejšia a najpohodlnejšia.

Pripojenie jedným dotykom

Apple CarPlay

XAV-AX100 ponúka vďaka možnosti využitia Apple CarPlay zatiaľ najlepšiu konektivitu telefónu s automobilom. CarPlay sa postará o to, aby ste mohli na cestách ľahko a sofistikovane využívať svoj inteligentný telefón a sústrediť sa pritom úplne na šoférovanie, poskytuje prístup k aplikáciám Apple Music, Maps a môžete prostredníctvom neho telefonovať či posielať textové správy cez dotykový displej alebo hlasovú asistenciu Siri®.

Android Auto

Android Auto™ je platforma vytvorená priamo na mieru pre používanie počas jazdy a rozširuje tak možnosti využitia operačného systému Android aj na automobily. Táto platforma bola vytvorená tak, aby vďaka jednoduchému a intuitívnemu rozhraniu a hlasovým funkciám minimalizovala rozptyľovanie šoférovej pozornosti, takže sa môžete dôkladne sústrediť na jazdu.

Nezáleží na tom, akému typu zariadenia dávate prednosť, ale vďaka tomuto najnovšiemu audio systému pre automobily budete mať vždy kontrolu nielen nad hudbou a mapami.

Dôverne známy displej

Zreteľný a výborne reagujúci dotykový displej XAV-AX100 zachováva všetky vlastnosti a vzhľad displeja inteligentného telefónu, vďaka čomu ponúka prehľadné a pre užívateľov bezpečné rozhranie.

Jednoduchšie dotykové ovládanie a vylepšená viditeľnosť spríjemňuje šoférovanie v noci a pri ostrom slnečnom svetle.

Unikátna technológia zaručuje čistý zvuk 

Vďaka prijímaču XAV-AX100 sa do vášho auta na plný plyn vrúti vysoko výkonný audio systém. Zosilňovač Dynamic Reality Amp 2 55wattů x 4, technológia EXTRA BASS™a systém obvodov s dolnou priepustnosťou (low boost), prekonáva hluk motora a pri akejkoľvek hlasitosti reprodukuje čistý zvuk s hlasnými a presvedčivými basami. Desaťpásmový grafický ekvalizér ponúka úžasnú rôznorodosť zvuku a perfektne dopĺňa technológiu EXTRA BASS™ tak, aby ste si dokonale užili jazdu. Tri pre-out výstupy umožňujú ďalšie rozšírenie audio systému pripojením externých zosilňovačov a širokej škály reproduktorov, takže si audionadšenci môžu postaviť vlastný audio systém ušitý na mieru svojim vlastným predstavám.

Unikátna technológia dynamickej organizácie zvukovej scény DSO (Dynamic Stage Organizer) dopĺňa funkciu prijímača XAV-AX100 a vytvára virtuálne reproduktory. Vďaka tomu ponúka na cestách dokonalý zážitok pri počúvaní vysoko kvalitného zvuku.

XAV-AX100 bude na európskom trhu dostupný od decembra.

Autor: TS SONY

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá