Image
21.8.2015 0 Comments

Sony má ďalšiu generáciu SmartBand 2. Poznáme cenu.

Spoločnosť Sony Mobile oznámila uvedenie novej verzie svojho doplnku zaznamenávajúceho udalosti a životné funkcie, ktorý poskytuje informácie o kondícii, zdraví a hladinách stresu.

Vnútri toho istého modulárneho „jadra" základovej dosky ako v náramku SmartBand na monitorovanie pulzu a variability srdcovej frekvencie v náramku SmartBand 2 spolupracujú akcelerometer a snímače srdcového rytmu, vďaka čomu môžete počas dňa posudzovať svoju celkovú kondíciu, ako aj hladiny rozrušenia a stresu.

01.SmartBand_2_groupImage_all_front40.jpg

SmartBand 2 automaticky zaznamenáva aktivity ako chôdza, beh a iné cvičenie, pričom pri každej takejto činnosti mapuje tepovú frekvenciu. Poskytuje takisto informácie o spánku prostredníctvom jeho automatickej detekcie. Smart funkcia budíka jemne zavibruje, aby vás zobudil v najvhodnejšom čase, a to podľa vášho spánkového cyklu.

06.SmartBand_2_black_front.jpg

SmartBand 2 upozorní, aby ste vďaka vibrujúcim notifikáciám a pulzujúcej RGB LED signalizácii nikdy nezmeškali hovor, správu, e-mail alebo tweet. Umožňuje ovládať hudbu na smartfóne alebo tablete, na spustenie, zastavenie alebo preskočenie skladby stačí jednoduché poklepanie.

08.SmartBand_2_black_tabletopBack 2.jpg

SmartBand 2 dosiahne plnú kapacitu batérie približne za hodinu. S odolným silikónovým puzdrom, až 2-dňovou výdržou batérie a vodovzdornosťou spĺňajúcou normu IP68 napriek vstupu microUSB bez krytky náramok SmartBand 2 možno nosiť kdekoľvek a všade.

05.SmartBand_2_black_back40.jpg

SmartBand 2 bude pri uvedení na trh dostupný v čiernej a bielej farbe a dve ďalšie farby - ružová a indigová modrá - prídu čoskoro. SmartBand 2 prichádza na trh od septembra 2015 za približne 119 EUR.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Nový smartfón Microsoftu by sa mal dať rozložiť na veľký tablet

18.01.2017 00:20

Pri kúpe mobilného zariadenia je rozhodujúci aspekt jeho veľkosť. Ak chce používateľ telefonovať a posielať SMS, uprednostní telefón. Ak bude hlavne pracovať s e-mailmi a prehliadať web, hodí sa mu sk ...

Produkty

Cubetto – hračka, ktorá naučí deti základom programovania

18.01.2017 00:30

Alternatívna motessoriovská pedagogika, ktorá sa ukázala ako jeden z najúčinnejších spôsobov výučby detí, sa zameriava na vzdelávanie prostredníctvom hry. Môžu sa však touto metódou deti naučiť  aj pr ...

Produkty 2

iPhone 8 vraj bude mať displej s otvormi, oceľový rám a modem LTE s rýchlosťou sťahovania až do 1 Gb/s

18.01.2017 00:35

Do príchodu iPhonu 8 zostáva ešte niekoľko mesiacov, no už stihol vyvolať obrovskú vlnu záujmu zo strany fanúšikov i analytikov. Apple o detailoch svojho nového vlajkového modelu mlčí, ale objavilo sa ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá