Image
21.8.2015 0 Comments

Sony má ďalšiu generáciu SmartBand 2. Poznáme cenu.

Spoločnosť Sony Mobile oznámila uvedenie novej verzie svojho doplnku zaznamenávajúceho udalosti a životné funkcie, ktorý poskytuje informácie o kondícii, zdraví a hladinách stresu.

Vnútri toho istého modulárneho „jadra" základovej dosky ako v náramku SmartBand na monitorovanie pulzu a variability srdcovej frekvencie v náramku SmartBand 2 spolupracujú akcelerometer a snímače srdcového rytmu, vďaka čomu môžete počas dňa posudzovať svoju celkovú kondíciu, ako aj hladiny rozrušenia a stresu.

01.SmartBand_2_groupImage_all_front40.jpg

SmartBand 2 automaticky zaznamenáva aktivity ako chôdza, beh a iné cvičenie, pričom pri každej takejto činnosti mapuje tepovú frekvenciu. Poskytuje takisto informácie o spánku prostredníctvom jeho automatickej detekcie. Smart funkcia budíka jemne zavibruje, aby vás zobudil v najvhodnejšom čase, a to podľa vášho spánkového cyklu.

06.SmartBand_2_black_front.jpg

SmartBand 2 upozorní, aby ste vďaka vibrujúcim notifikáciám a pulzujúcej RGB LED signalizácii nikdy nezmeškali hovor, správu, e-mail alebo tweet. Umožňuje ovládať hudbu na smartfóne alebo tablete, na spustenie, zastavenie alebo preskočenie skladby stačí jednoduché poklepanie.

08.SmartBand_2_black_tabletopBack 2.jpg

SmartBand 2 dosiahne plnú kapacitu batérie približne za hodinu. S odolným silikónovým puzdrom, až 2-dňovou výdržou batérie a vodovzdornosťou spĺňajúcou normu IP68 napriek vstupu microUSB bez krytky náramok SmartBand 2 možno nosiť kdekoľvek a všade.

05.SmartBand_2_black_back40.jpg

SmartBand 2 bude pri uvedení na trh dostupný v čiernej a bielej farbe a dve ďalšie farby - ružová a indigová modrá - prídu čoskoro. SmartBand 2 prichádza na trh od septembra 2015 za približne 119 EUR.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty 1

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá