Image
21.8.2015 0 Comments

Sony má ďalšiu generáciu SmartBand 2. Poznáme cenu.

Spoločnosť Sony Mobile oznámila uvedenie novej verzie svojho doplnku zaznamenávajúceho udalosti a životné funkcie, ktorý poskytuje informácie o kondícii, zdraví a hladinách stresu.

Vnútri toho istého modulárneho „jadra" základovej dosky ako v náramku SmartBand na monitorovanie pulzu a variability srdcovej frekvencie v náramku SmartBand 2 spolupracujú akcelerometer a snímače srdcového rytmu, vďaka čomu môžete počas dňa posudzovať svoju celkovú kondíciu, ako aj hladiny rozrušenia a stresu.

01.SmartBand_2_groupImage_all_front40.jpg

SmartBand 2 automaticky zaznamenáva aktivity ako chôdza, beh a iné cvičenie, pričom pri každej takejto činnosti mapuje tepovú frekvenciu. Poskytuje takisto informácie o spánku prostredníctvom jeho automatickej detekcie. Smart funkcia budíka jemne zavibruje, aby vás zobudil v najvhodnejšom čase, a to podľa vášho spánkového cyklu.

06.SmartBand_2_black_front.jpg

SmartBand 2 upozorní, aby ste vďaka vibrujúcim notifikáciám a pulzujúcej RGB LED signalizácii nikdy nezmeškali hovor, správu, e-mail alebo tweet. Umožňuje ovládať hudbu na smartfóne alebo tablete, na spustenie, zastavenie alebo preskočenie skladby stačí jednoduché poklepanie.

08.SmartBand_2_black_tabletopBack 2.jpg

SmartBand 2 dosiahne plnú kapacitu batérie približne za hodinu. S odolným silikónovým puzdrom, až 2-dňovou výdržou batérie a vodovzdornosťou spĺňajúcou normu IP68 napriek vstupu microUSB bez krytky náramok SmartBand 2 možno nosiť kdekoľvek a všade.

05.SmartBand_2_black_back40.jpg

SmartBand 2 bude pri uvedení na trh dostupný v čiernej a bielej farbe a dve ďalšie farby - ružová a indigová modrá - prídu čoskoro. SmartBand 2 prichádza na trh od septembra 2015 za približne 119 EUR.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Produkty

Google chce pomôcť odhaliť na webe články obsahujúce dezinformácie, bludy, hoaxy a nezmysly

21.10.2016 00:22

Web je skvelý zdroj informácií, no nie všetky z nich sú hodnoverné. Možno sa tu stretnúť aj s množstvom falošných a zavádzajúcich správ, dezinformujúcich článkov, senzáciechtivých  titulkov, chybných ...

Produkty

Apple už o týždeň predstaví nové počítače Mac. Podľa parametrov to vyzerá zaujímavo

21.10.2016 00:19

Po uvedení nových telefónov iPhone a Apple Watch minulý mesiac Apple rozposlal pozvánky aj na ďalšie svoje podujatie, ktoré sa uskutoční 27. Októbra. Podľa očakávania na ňom majú debutovať nové počíta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá