Image
1.6.2016 0 Comments

Sony Xperia E5 prináša ikonický dizajn a výkon

Spoločnosť Sony Mobile predstavila svoj nový zábavný smartfón s jednoduchým ovládaním a fotografickou technológiou v dostupnej cenovej relácii.

Sony Xperia E5 je vybavená procesorom MediaTek MT6735 a 200 GB pamäťovým úložiskom, ktoré sa dá rozšíriť cez kartu micro SD. Batéria smartfónu Xperia E5 má výdrž až 2 dni. Novinka je dostupná v grafitovej čiernej a bielej farbe, hrúbka je 8,2 mm a jej hmotnosť je 147 g.

Fotenie smartfónom je jednoduchšie, zadný 13 Mpx5 Mpx predný fotoaparát rozpoznajú, čo a kde fotíte. Automatické rozpoznanie scenérie zanalyzuje podmienky a zistí, či fotíte zdravé jedlo alebo robíte záber selfie, a podľa toho prispôsobí nastavenia s cieľom zaistiť zábery vo vysokej kvalite. S dodatočnou možnosťou HDR máte istotu, že vaše zábery budú vyzerať ostré aj na 5" HD displeji.  

Vďaka rozhraniu fotoaparátu s ovládaním posunom prsta po displeji je jednoduché prepínať sa medzi jednotlivými režimami a úplne nové tlačidlo Zdieľať umožňuje okamžité uploadovanie na siete Instagram, Twitter alebo Facebook, stačí len pár jednoduchých ťuknutí po displeji.

Aplikácia Smart Cleaner pracuje na pozadí, aby po celý čas zabezpečovala dostupnosť maximálneho výkonu pre telefón - automaticky odstraňuje nepoužívané procesy a dáta vyrovnávacej pamäte. Výsledok: zážitok bez prerušovania a dlhšia výdrž zariadenia.

Aplikácia Xperia Tips, uvedená ako stredobod portfólia Xperia na rok 2016, je osobná asistentka, ktorá sa naladí na preferencie používateľa a poskytuje relevantné a včasné rady priamo na displeji.

Nanovo prepracovaný Úvod k Xperia pomôže zariadenie ponastavovať a spustiť len za pár minút, a to vďaka synchronizácii účtov a plynulej migrácii obsahu z predchádzajúcich zariadení. Ponúka takisto rady na personalizáciu aplikácií.

Xperia E5 sa uvádza na vybrané trhy v Európe, Latinskej Amerike, na Strednom východe a v Afrike od konca júna 2016. Oficiálna cena pre Slovensko zatiaľ nebola zverejnená.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Podpora Windows 7 sa skončí o tri roky. Tento rok končí Vista a kancelársky balík Microsoft Office 2007

19.01.2017 00:25

Svetovo najpopulárnejší desktopový operačný systém Windows 7 má už takmer 8 rokov. Blíži sa termín oficiálneho ukončenia jeho podpory, ktorý Microsoft určil na 14. januára 2020. Tradičná podpora sa s ...

Produkty

Inovatívne tepelné kamery pre smartfóny prichádzajú na trh

19.01.2017 00:20

Výrobca tepelných kamier Flir Systems odhalil svoju novú kameru, určenú pre Android. Kamera Flir One sa k smartfónu pripevní prostredníctvom portu USB typu C a používateľovi poskytne tepelný obraz obj ...

Produkty

Nový smartfón Microsoftu by sa mal dať rozložiť na veľký tablet

18.01.2017 00:20

Pri kúpe mobilného zariadenia je rozhodujúci aspekt jeho veľkosť. Ak chce používateľ telefonovať a posielať SMS, uprednostní telefón. Ak bude hlavne pracovať s e-mailmi a prehliadať web, hodí sa mu sk ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá