Image
1.6.2016 0 Comments

Sony Xperia E5 prináša ikonický dizajn a výkon

Spoločnosť Sony Mobile predstavila svoj nový zábavný smartfón s jednoduchým ovládaním a fotografickou technológiou v dostupnej cenovej relácii.

Sony Xperia E5 je vybavená procesorom MediaTek MT6735 a 200 GB pamäťovým úložiskom, ktoré sa dá rozšíriť cez kartu micro SD. Batéria smartfónu Xperia E5 má výdrž až 2 dni. Novinka je dostupná v grafitovej čiernej a bielej farbe, hrúbka je 8,2 mm a jej hmotnosť je 147 g.

Fotenie smartfónom je jednoduchšie, zadný 13 Mpx5 Mpx predný fotoaparát rozpoznajú, čo a kde fotíte. Automatické rozpoznanie scenérie zanalyzuje podmienky a zistí, či fotíte zdravé jedlo alebo robíte záber selfie, a podľa toho prispôsobí nastavenia s cieľom zaistiť zábery vo vysokej kvalite. S dodatočnou možnosťou HDR máte istotu, že vaše zábery budú vyzerať ostré aj na 5" HD displeji.  

Vďaka rozhraniu fotoaparátu s ovládaním posunom prsta po displeji je jednoduché prepínať sa medzi jednotlivými režimami a úplne nové tlačidlo Zdieľať umožňuje okamžité uploadovanie na siete Instagram, Twitter alebo Facebook, stačí len pár jednoduchých ťuknutí po displeji.

Aplikácia Smart Cleaner pracuje na pozadí, aby po celý čas zabezpečovala dostupnosť maximálneho výkonu pre telefón - automaticky odstraňuje nepoužívané procesy a dáta vyrovnávacej pamäte. Výsledok: zážitok bez prerušovania a dlhšia výdrž zariadenia.

Aplikácia Xperia Tips, uvedená ako stredobod portfólia Xperia na rok 2016, je osobná asistentka, ktorá sa naladí na preferencie používateľa a poskytuje relevantné a včasné rady priamo na displeji.

Nanovo prepracovaný Úvod k Xperia pomôže zariadenie ponastavovať a spustiť len za pár minút, a to vďaka synchronizácii účtov a plynulej migrácii obsahu z predchádzajúcich zariadení. Ponúka takisto rady na personalizáciu aplikácií.

Xperia E5 sa uvádza na vybrané trhy v Európe, Latinskej Amerike, na Strednom východe a v Afrike od konca júna 2016. Oficiálna cena pre Slovensko zatiaľ nebola zverejnená.

Zobrazit Galériu

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Slovenská premiéra: ASUS ZenBook 3 a ASUS ZenFone 3

25.10.2016 23:00

Vlajkové lode spoločnosti ASUS vplávali na slovenský trh naozaj symbolicky a štýlovo. Boli predstavené na tlačovej konferencii v Rivers club na lodi zakotvenej na petržalskej strane Dunaja ZenBook3 j ...

Produkty

Pripravte sa na smartfóny s 8 GB RAM. Samsung uviedol prvý mobilný pamäťový modul 8 GB LPDDR4 DRAM

25.10.2016 00:19

Samsung oznámil, že uviedol prvé mobilné 8 GB riešenie pamätí LPDDR4 DRAM, ktoré má výrazne zlepšiť používateľský zážitok najmä pre tých, ktorí používajú zariadenia s Ultra HD a veľkou obrazovkou. 8 G ...

Produkty

Tesla ukázala futuristický dron. Pomôže najmä filmárom

24.10.2016 00:16

Elon Musk nechystá len úplne autonómne jazdiace auto a kolonizáciu Marsu, ale jeho Tesla nedávno predstavila aj dron s novým dizajnom, ktorý bude užitočný najmä pre filmárov. Navrhol ho londýnsky diza ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá