Image
1.6.2016 0 Comments

Sony Xperia E5 prináša ikonický dizajn a výkon

Spoločnosť Sony Mobile predstavila svoj nový zábavný smartfón s jednoduchým ovládaním a fotografickou technológiou v dostupnej cenovej relácii.

Sony Xperia E5 je vybavená procesorom MediaTek MT6735 a 200 GB pamäťovým úložiskom, ktoré sa dá rozšíriť cez kartu micro SD. Batéria smartfónu Xperia E5 má výdrž až 2 dni. Novinka je dostupná v grafitovej čiernej a bielej farbe, hrúbka je 8,2 mm a jej hmotnosť je 147 g.

Fotenie smartfónom je jednoduchšie, zadný 13 Mpx5 Mpx predný fotoaparát rozpoznajú, čo a kde fotíte. Automatické rozpoznanie scenérie zanalyzuje podmienky a zistí, či fotíte zdravé jedlo alebo robíte záber selfie, a podľa toho prispôsobí nastavenia s cieľom zaistiť zábery vo vysokej kvalite. S dodatočnou možnosťou HDR máte istotu, že vaše zábery budú vyzerať ostré aj na 5" HD displeji.  

Vďaka rozhraniu fotoaparátu s ovládaním posunom prsta po displeji je jednoduché prepínať sa medzi jednotlivými režimami a úplne nové tlačidlo Zdieľať umožňuje okamžité uploadovanie na siete Instagram, Twitter alebo Facebook, stačí len pár jednoduchých ťuknutí po displeji.

Aplikácia Smart Cleaner pracuje na pozadí, aby po celý čas zabezpečovala dostupnosť maximálneho výkonu pre telefón - automaticky odstraňuje nepoužívané procesy a dáta vyrovnávacej pamäte. Výsledok: zážitok bez prerušovania a dlhšia výdrž zariadenia.

Aplikácia Xperia Tips, uvedená ako stredobod portfólia Xperia na rok 2016, je osobná asistentka, ktorá sa naladí na preferencie používateľa a poskytuje relevantné a včasné rady priamo na displeji.

Nanovo prepracovaný Úvod k Xperia pomôže zariadenie ponastavovať a spustiť len za pár minút, a to vďaka synchronizácii účtov a plynulej migrácii obsahu z predchádzajúcich zariadení. Ponúka takisto rady na personalizáciu aplikácií.

Xperia E5 sa uvádza na vybrané trhy v Európe, Latinskej Amerike, na Strednom východe a v Afrike od konca júna 2016. Oficiálna cena pre Slovensko zatiaľ nebola zverejnená.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá