1.8.2012 0 Comments

Software AG sa umiestnila v kvadrante lídrov Systematic Application Integration Projects

Software AG oznámila, že sa umiestnila medzi lídrami v nedávno publikovanom prieskume Magic Quadrant for Application Infrastructure for Systematic Application Integration Projects analytickej spoločnosti Gartner. Jednotliví dodávatelia, ktorí boli zaradení do výskumu, bli hodnotení na základe prepracovanosti vízie (completeness of vision) svojich produktov a schopnosti ju realizovať (ability to execute).

„Toto ocenenie je vážime a myslíme si, že reflektuje to, čo počúvame od našich zákazníkov," povedal Ivo Totev, šéf marketingu a člen výkonnej rady Software AG. „Naše integračné technológie pomáhajú zákazníkom riešiť množstvo úloh a zároveň im prinášajú miliardy dolárov z nových obchodných príležitostí a úsporu nákladov v procesoch.".

V prieskume bola hodnotená rodina produktov z vlajkovej lodi Software AG - platformy webMethods. Tento komplexný rad nástrojov, ktorý umožňuje akýkoľvek typ integrácie, funguje ako jednotná integračná chrbtica pre napojenie ERP (Enterprise Resource Planning), CRM (Customer Relationship Management) systémov, cloudových aplikácií i starších mainframe systémov.

„Prednosťou našich nástrojov je dostatočná modularita a zároveň úzka integrovanosť jednotlivých produktov radu nástrojov," dodal Totev. „Dokážeme integrovať tradičné „on premise" alebo „SaaS" aplikácie, alebo sa napojiť na externé zdroje dát obchodných partnerov. Dohromady ide o celok, ktorý napomáha zákazníkom k rýchlejšej návratnosti investícií a opätovnej využiteľnosti existujúcich aktív."

Hodnotenou verziou bola webMethods Suite 8.2.2., ktorá boa uvoľnená v septembri 2011. Nová verzia 9.0 bude predstavená v októbri na konferencii ProcessWorld v americkom Orlande. Viac na www.processworld.com.

Celé znenie výskumnej spoločnosti Gartner nájdete po registrácii na www.softwareag.com/recognition.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Gary Shapiro v Prahe predstavil, aký bude januárový CES

25.10.2016 00:13

Najväčšiu výstavu spotrebnej elektroniky a IT, ktorá sa koná začiatkom januára v Las Vegas, tradične predchádza séria propagačných podujatí CES Unveiled. Turné sa tentoraz začalo v Prahe. Veľtrh CES ...

Biznis

Notebook roka 2016 – hlasovať môžete už teraz

25.10.2016 00:10

Budete to mať naozaj ťažké. Dizajnové zmeny, procesory už siedmej generácie, SSD disky dosahujúce terabajtové hodnoty, a to všetko vtesnané do čoraz tenších šasi. Naopak, herné mašiny sa štíhlej línii ...

Biznis

JUMP soft je najrýchlejšie rastúca IT firma na Slovensku. Toto sú ďalšie

24.10.2016 00:08

Deloitte zverejnil rebríček 50 najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe. Zo Slovenska sa v rebríčku CE Technology Fast 50 umiestnilo tento rok 5 spoločností – najvyššie um ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá