1.8.2012 0 Comments

Software AG sa umiestnila v kvadrante lídrov Systematic Application Integration Projects

Software AG oznámila, že sa umiestnila medzi lídrami v nedávno publikovanom prieskume Magic Quadrant for Application Infrastructure for Systematic Application Integration Projects analytickej spoločnosti Gartner. Jednotliví dodávatelia, ktorí boli zaradení do výskumu, bli hodnotení na základe prepracovanosti vízie (completeness of vision) svojich produktov a schopnosti ju realizovať (ability to execute).

„Toto ocenenie je vážime a myslíme si, že reflektuje to, čo počúvame od našich zákazníkov," povedal Ivo Totev, šéf marketingu a člen výkonnej rady Software AG. „Naše integračné technológie pomáhajú zákazníkom riešiť množstvo úloh a zároveň im prinášajú miliardy dolárov z nových obchodných príležitostí a úsporu nákladov v procesoch.".

V prieskume bola hodnotená rodina produktov z vlajkovej lodi Software AG - platformy webMethods. Tento komplexný rad nástrojov, ktorý umožňuje akýkoľvek typ integrácie, funguje ako jednotná integračná chrbtica pre napojenie ERP (Enterprise Resource Planning), CRM (Customer Relationship Management) systémov, cloudových aplikácií i starších mainframe systémov.

„Prednosťou našich nástrojov je dostatočná modularita a zároveň úzka integrovanosť jednotlivých produktov radu nástrojov," dodal Totev. „Dokážeme integrovať tradičné „on premise" alebo „SaaS" aplikácie, alebo sa napojiť na externé zdroje dát obchodných partnerov. Dohromady ide o celok, ktorý napomáha zákazníkom k rýchlejšej návratnosti investícií a opätovnej využiteľnosti existujúcich aktív."

Hodnotenou verziou bola webMethods Suite 8.2.2., ktorá boa uvoľnená v septembri 2011. Nová verzia 9.0 bude predstavená v októbri na konferencii ProcessWorld v americkom Orlande. Viac na www.processworld.com.

Celé znenie výskumnej spoločnosti Gartner nájdete po registrácii na www.softwareag.com/recognition.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá