1.8.2012 0 Comments

Software AG sa umiestnila v kvadrante lídrov Systematic Application Integration Projects

Software AG oznámila, že sa umiestnila medzi lídrami v nedávno publikovanom prieskume Magic Quadrant for Application Infrastructure for Systematic Application Integration Projects analytickej spoločnosti Gartner. Jednotliví dodávatelia, ktorí boli zaradení do výskumu, bli hodnotení na základe prepracovanosti vízie (completeness of vision) svojich produktov a schopnosti ju realizovať (ability to execute).

„Toto ocenenie je vážime a myslíme si, že reflektuje to, čo počúvame od našich zákazníkov," povedal Ivo Totev, šéf marketingu a člen výkonnej rady Software AG. „Naše integračné technológie pomáhajú zákazníkom riešiť množstvo úloh a zároveň im prinášajú miliardy dolárov z nových obchodných príležitostí a úsporu nákladov v procesoch.".

V prieskume bola hodnotená rodina produktov z vlajkovej lodi Software AG - platformy webMethods. Tento komplexný rad nástrojov, ktorý umožňuje akýkoľvek typ integrácie, funguje ako jednotná integračná chrbtica pre napojenie ERP (Enterprise Resource Planning), CRM (Customer Relationship Management) systémov, cloudových aplikácií i starších mainframe systémov.

„Prednosťou našich nástrojov je dostatočná modularita a zároveň úzka integrovanosť jednotlivých produktov radu nástrojov," dodal Totev. „Dokážeme integrovať tradičné „on premise" alebo „SaaS" aplikácie, alebo sa napojiť na externé zdroje dát obchodných partnerov. Dohromady ide o celok, ktorý napomáha zákazníkom k rýchlejšej návratnosti investícií a opätovnej využiteľnosti existujúcich aktív."

Hodnotenou verziou bola webMethods Suite 8.2.2., ktorá boa uvoľnená v septembri 2011. Nová verzia 9.0 bude predstavená v októbri na konferencii ProcessWorld v americkom Orlande. Viac na www.processworld.com.

Celé znenie výskumnej spoločnosti Gartner nájdete po registrácii na www.softwareag.com/recognition.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá