9.4.2015 0 Comments

Softec posilňuje, bude mať troch nových partnerov

Skupina Softec, ktorá dlhodobo pôsobí v stredoeurópskom priestore v oblasti IT služieb, riešení a poradenstva, vymenovala troch nových partnerov - Petra Morávka, Alexandra Rehorovského a Daniela Schebera. Prvý bude mať na starosti rozvoj poisťovníctva, čo je dlhodobo kľúčová oblasť skupiny, Alexander Rehorovský rozvoj poradenských služieb skupiny a Daniel Scheber koordináciu obchodných činností skupiny. Táto dôležitá strategická zmena má priniesť nové rozvojové impulzy a potvrdiť kontinuitu spolupráce s klientmi skupiny.

Peter Morávek (38) je v managementu Softecu od roku 2012. Zastával funkciu riaditeľa divízie poisťovacích systémov a obchodného riaditeľa. Predtým úspešne pôsobil v popredných slovenských ICT spoločnostiach ako je Asseco Central Europe alebo Slovak Telekom. Je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave, odbor aplikovaná informatika. Aktuálne je poverený rozvojom IT riešení v oblasti poisťovníctva, čo je kľúčová oblasť pôsobenia Softecu.

Alexander Rehorovský (35) bude zodpovedať za rozvoj služieb biznis integrácie a poradenstva. Viac ako desať rokov sa zaoberal zvyšovaním výkonnosti podnikov využívaním techník Lean a Lean Six Sigma, ako aj riadením zmeny a výkonu ľudí v procese veľkých transformácií. V minulosti pôsobil vo vedúcich pozíciách firiem ako je Brooks International alebo Accenture. Je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave, odbor medzinárodné podnikanie.

Primárnou úlohou Daniela Schebera (39) bude rozvoj obchodu skupiny. Má 15 rokov skúsenosti z poradenstva, biznis integrácie a veľkých transformačných projektov. Pôsobil v medzinárodných poradenských a IT spoločnostiach ako je Czipin Consulting alebo Accenture, kde zastrešoval predovšetkým oblasť energetiky. Na starosti mal projekty systémovej integrácie a management consultingu v piatich krajinách strednej Európy. Je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave, odbor medzinárodný obchod.

Scheber a Rehorovský majú bohaté skúsenosti s lokálnymi i medzinárodnými klientmi z oblasti IT a consultingu, s ktorými úspešne realizovali predovšetkým projekty týkajúce sa zvyšovania výkonnosti podniku. V Softecu sú od marca 2014.

Aleš Mičovský, výkonný riaditeľ skupiny Softec: "Vymenovanie nových partnerov je ďalším signálom, že chceme svoju pôsobnosť natrvalo upevniť i v oblasti konzultačných služieb a posilniť svoju pozíciu vo finančných službách, kde sa nám historicky darí. Dodávame klientom projekty, ktoré zvyšujú hodnotu ich podnikania, optimalizujú ich náklady, výnosy, vzťahy s dodávateľmi a zákazníkmi. I naďalej budeme chcieť spolu s nimi hľadať nové, nevšedné pohľady na biznis a zvyšovať ich úspešnosť."


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá