9.4.2015 0 Comments

Softec posilňuje, bude mať troch nových partnerov

Skupina Softec, ktorá dlhodobo pôsobí v stredoeurópskom priestore v oblasti IT služieb, riešení a poradenstva, vymenovala troch nových partnerov - Petra Morávka, Alexandra Rehorovského a Daniela Schebera. Prvý bude mať na starosti rozvoj poisťovníctva, čo je dlhodobo kľúčová oblasť skupiny, Alexander Rehorovský rozvoj poradenských služieb skupiny a Daniel Scheber koordináciu obchodných činností skupiny. Táto dôležitá strategická zmena má priniesť nové rozvojové impulzy a potvrdiť kontinuitu spolupráce s klientmi skupiny.

Peter Morávek (38) je v managementu Softecu od roku 2012. Zastával funkciu riaditeľa divízie poisťovacích systémov a obchodného riaditeľa. Predtým úspešne pôsobil v popredných slovenských ICT spoločnostiach ako je Asseco Central Europe alebo Slovak Telekom. Je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave, odbor aplikovaná informatika. Aktuálne je poverený rozvojom IT riešení v oblasti poisťovníctva, čo je kľúčová oblasť pôsobenia Softecu.

Alexander Rehorovský (35) bude zodpovedať za rozvoj služieb biznis integrácie a poradenstva. Viac ako desať rokov sa zaoberal zvyšovaním výkonnosti podnikov využívaním techník Lean a Lean Six Sigma, ako aj riadením zmeny a výkonu ľudí v procese veľkých transformácií. V minulosti pôsobil vo vedúcich pozíciách firiem ako je Brooks International alebo Accenture. Je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave, odbor medzinárodné podnikanie.

Primárnou úlohou Daniela Schebera (39) bude rozvoj obchodu skupiny. Má 15 rokov skúsenosti z poradenstva, biznis integrácie a veľkých transformačných projektov. Pôsobil v medzinárodných poradenských a IT spoločnostiach ako je Czipin Consulting alebo Accenture, kde zastrešoval predovšetkým oblasť energetiky. Na starosti mal projekty systémovej integrácie a management consultingu v piatich krajinách strednej Európy. Je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave, odbor medzinárodný obchod.

Scheber a Rehorovský majú bohaté skúsenosti s lokálnymi i medzinárodnými klientmi z oblasti IT a consultingu, s ktorými úspešne realizovali predovšetkým projekty týkajúce sa zvyšovania výkonnosti podniku. V Softecu sú od marca 2014.

Aleš Mičovský, výkonný riaditeľ skupiny Softec: "Vymenovanie nových partnerov je ďalším signálom, že chceme svoju pôsobnosť natrvalo upevniť i v oblasti konzultačných služieb a posilniť svoju pozíciu vo finančných službách, kde sa nám historicky darí. Dodávame klientom projekty, ktoré zvyšujú hodnotu ich podnikania, optimalizujú ich náklady, výnosy, vzťahy s dodávateľmi a zákazníkmi. I naďalej budeme chcieť spolu s nimi hľadať nové, nevšedné pohľady na biznis a zvyšovať ich úspešnosť."


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zomrel Eugene Cernan, ako posledný kráčal po povrchu Mesiaca

17.01.2017 08:00

Rodák zo Chicaga, ktorého rodičia pochádzali z Česka a Slovenska, sa dožil 82 rokov. Vo veku 82 rokov zomrel v pondelok americký astronaut česko-slovenského pôvodu Eugene Cernan, ktorý bol zatiaľ po ...

Tlačové správy

Slovenskí obchodníci sa stretnú v ocenení Mastercard Obchodník roka

17.01.2017 07:44

Už štvrtým rokom bude na Slovensku vyhlásene prestížne ocenenie Mastercard Obchodník roka. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Spolu so začiatkom tohto ročníka, 16. januára, bude spusten ...

Tlačové správy

Autopriemysel plánuje vybudovať 10 nových technologických centier

17.01.2017 07:33

Dodávateľské firmy v automobilovom priemysle na Slovensku plánujú v najbližších 12 mesiacoch prijať 260 nových výskumno-vývojových pracovníkov. Viac ako dve tretiny týchto firiem zároveň  deklarovali ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá