9.4.2015 0 Comments

Softec posilňuje, bude mať troch nových partnerov

Skupina Softec, ktorá dlhodobo pôsobí v stredoeurópskom priestore v oblasti IT služieb, riešení a poradenstva, vymenovala troch nových partnerov - Petra Morávka, Alexandra Rehorovského a Daniela Schebera. Prvý bude mať na starosti rozvoj poisťovníctva, čo je dlhodobo kľúčová oblasť skupiny, Alexander Rehorovský rozvoj poradenských služieb skupiny a Daniel Scheber koordináciu obchodných činností skupiny. Táto dôležitá strategická zmena má priniesť nové rozvojové impulzy a potvrdiť kontinuitu spolupráce s klientmi skupiny.

Peter Morávek (38) je v managementu Softecu od roku 2012. Zastával funkciu riaditeľa divízie poisťovacích systémov a obchodného riaditeľa. Predtým úspešne pôsobil v popredných slovenských ICT spoločnostiach ako je Asseco Central Europe alebo Slovak Telekom. Je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave, odbor aplikovaná informatika. Aktuálne je poverený rozvojom IT riešení v oblasti poisťovníctva, čo je kľúčová oblasť pôsobenia Softecu.

Alexander Rehorovský (35) bude zodpovedať za rozvoj služieb biznis integrácie a poradenstva. Viac ako desať rokov sa zaoberal zvyšovaním výkonnosti podnikov využívaním techník Lean a Lean Six Sigma, ako aj riadením zmeny a výkonu ľudí v procese veľkých transformácií. V minulosti pôsobil vo vedúcich pozíciách firiem ako je Brooks International alebo Accenture. Je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave, odbor medzinárodné podnikanie.

Primárnou úlohou Daniela Schebera (39) bude rozvoj obchodu skupiny. Má 15 rokov skúsenosti z poradenstva, biznis integrácie a veľkých transformačných projektov. Pôsobil v medzinárodných poradenských a IT spoločnostiach ako je Czipin Consulting alebo Accenture, kde zastrešoval predovšetkým oblasť energetiky. Na starosti mal projekty systémovej integrácie a management consultingu v piatich krajinách strednej Európy. Je absolventom Ekonomickej univerzity v Bratislave, odbor medzinárodný obchod.

Scheber a Rehorovský majú bohaté skúsenosti s lokálnymi i medzinárodnými klientmi z oblasti IT a consultingu, s ktorými úspešne realizovali predovšetkým projekty týkajúce sa zvyšovania výkonnosti podniku. V Softecu sú od marca 2014.

Aleš Mičovský, výkonný riaditeľ skupiny Softec: "Vymenovanie nových partnerov je ďalším signálom, že chceme svoju pôsobnosť natrvalo upevniť i v oblasti konzultačných služieb a posilniť svoju pozíciu vo finančných službách, kde sa nám historicky darí. Dodávame klientom projekty, ktoré zvyšujú hodnotu ich podnikania, optimalizujú ich náklady, výnosy, vzťahy s dodávateľmi a zákazníkmi. I naďalej budeme chcieť spolu s nimi hľadať nové, nevšedné pohľady na biznis a zvyšovať ich úspešnosť."


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Across Private Investments

08.12.2016 13:00

Skupina Across Private Investments (Across) si 9. januára 2017 pripomenie 15. výročie pôsobenia na slovenskom finančnom trhu. Špecializujeme sa na privátne investície. Pracovný tím tvoria skúsení inve ...

Tlačové správy

Nový monitor Philips s PowerSensorem nabízí ekologický výkon

08.12.2016 12:00

Společnost MMD představuje nový 24palcový LCD monitor, který zohledňuje zdraví uživatelů i naší planety. Přichází ve dvou variantách jako 240B7QPJEB a 240B7QPTEB a nabízí ekologické a uživatelsky přív ...

Tlačové správy

Nové domény si za lacnejšie kúpite aj v roku 2017

08.12.2016 11:15

Správca národnej domény .sk, spoločnosť SK-NIC, a. s., predlžuje platnosť akcií na podporu rastu počtu slovenských domén, ktorých už dnes máme na Slovensku viac ako 350-tisíc. Firmy aj jednotlivci bud ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá