Image
20.4.2015 0 Comments

Sociálna poisťovňa chce obstarať IT služby za 3 mil. eur

socialna_pois.jpg Ústredie Sociálnej poisťovne chce obstarať IT služby v predpokladanej hodnote 3 milióny eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to zo zverejneného oznámenia v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Predmetom zákazky je údržba, technická podpora a rozvoj Centrálneho systému podpory prevádzky. Systém pozostáva z dvoch základných modulov, a to monitoring IT infraštruktúry a service manažment procesné riadenie IT služieb. Podľa zverejnených informácií bude predmet zákazky financovaný z rozpočtu správneho fondu verejného obstarávateľa.

Zadávateľ požaduje zábezpeku vo výške 90 tisíc eur. Trvanie zákazky alebo lehotu na dokončenie stanovil verejný obstarávateľ na 48 mesiacov od zadania zákazky. Súťaž je otvorená, pričom o víťazovi rozhodne najnižšia cena. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadať o účasť do 20. mája tohto roka. Zadávateľ využije elektronickú aukciu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Informatizácia

Slovensko.Digital víta zastavenie IT projektu Sociálnej poisťovne za 70 miliónov eur

14.12.2016 00:07

Sociálna poisťovňa zastavila nákup 70 miliónového IT projektu na elektronizáciu svojich služieb. IT odborníci zo Slovensko.Digital tento tento krok vítajú. Upozorňujú tiež, že je potrebné zverejniť an ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá