Image
4.11.2013 0 Comments

Soberano oslavuje 100. výročie

Španielsko je krajina povestná temperamentom, vášňou i romantikou. Radosť, s akou Španieli pristupujú k životu, sa odzrkadľuje aj na odkaze a dedičstve, ktoré tu po sebe zanechávajú pre ďalšie generácie. V kombinácii s veľkou dávkou talentu a celoživotným majstrovstvom tak vznikajú netradičné zážitky. Presne pred 100 rokmi sa podarilo pretaviť emócie Pyrenejského polostrova do majstrovského diela s názvom Soberano. Ide o svetovo uznávané španielske brandy, vyrábané z vína odrody Airén, dopestovanej v oblasti La Mancha v strednom Španielsku. Tu sa toto víno následne destiluje kontinuálnym destilačným systémom. Vínny destilát potom zreje v sudoch z amerického duba, v ktorých predtým dozrievalo sherry. Vďaka tomuto procesu získava Soberano svoju unikátnu farbu, jemnú vôňu a lahodnú chuť. Pri príležitosti osláv 100. výročia toto najpopulárnejšie španielske brandy prináša v spolupráci s Veľvyslanectvom Španielskeho kráľovstva na Slovensku prehľad toho najlepšieho, čo dalo Španielsko svetu za ostatných sto rokov. Zoznam osobností a ďalšie zaujímavosti nájdete na adrese www.st-nicolaus.com/soberano.

Článok je uzamknutý

Pokračovanie článku patrí k prémiovému obsahu PC REVUE, ktorý je dostupný pre predplatiteľov. S digitálnym predplatným za 20 € na celý rok získate neobmedzený prístup k uzamknutému obsahu na webe. Objednať si ho môžete TU. Ak už máte digitálne predplatné PC REVUE prihláste sa TU. Ak máte digitálne predplatné Piano, prihláste sa pomocou Piano.


Prihlásiť pomocou členstva PC REVUE
 
Alebo sa prihláste cez službu Piano

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Archív PCR

Obsah PC REVUE 12/2016

08.12.2016 10:46

OBSAH DECEMBROVÉHO VYDANIA  MAGAZÍN Editorial Doprava budúcnosti smeruje do vzduchu Smart City/Inteligentné vyhľadávanie parkovacích miest Žijeme v simulácii vytvorenej počítačom inej civilizácie ...

Archív PCR

Kompletné vydanie PC REVUE 12/2016 vo formáte PDF

08.12.2016 09:45

Ak­tuál­ne PC RE­VUE 12/2016 v PDF na stiah­nu­tie pre či­ta­te­ľov. Hes­lo k chrá­ne­né­mu PDF sme Vám pos­la­li mai­lom.

Archív PCR

Obsah PC REVUE 11/2016

04.11.2016 15:07

OBSAH NOVEMBROVÉHO VYDANIA  MAGAZÍN■ Reportáž: IT GALA 2016■ Microsoft predstavil svoju 3D víziu a Surface Book■ Reportáž: Microsoft Ignite 2016■ Reportáž: Svetlo a tieň sa spojili■ Apple má nov ...

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá