Image
26.6.2014 0 Comments

So Skimo TV si váš obľúbený seriál pozriete za 3 minúty

Frasier.jpg Niekedy jednoducho nemáte dostatok času, aby ste si pozreli svoj obľúbený seriál. Najmä pokiaľ ide o titul, ktorého diel trvá aj 40 minút. Našťastie je vo vývoji služba, ktorá podobné problémy časom aspoň čiastočne vyrieši. Už sa vám tak nestane, že premárnite hodinu svojho času sledovaním dielu alebo filmu, ktorý vás nezaujal, prípadne že budete mimo obrazu, keď sa o najnovšej epizóde budú rozprávať vaši kolegovia v práci či spolužiaci.

Bývalý zamestnanec Motoroly Vasu Srinivasan a Dave Penny prichádzajú so službou Skimo TV, ktorá vám v podstate vytvorí tzv. highlight požadovaného videa. A nezáleží na tom, či ide o zahraničnú tvorbu alebo slovenský seriál. Televízna tvorba podľa vyjadrení vývojárov obsahuje znaky indikujúce dôležitú scénu a Skimo TV práve takéto scény vyhľadáva, aby vám zabezpečil čo najlepší prehľad o danom videu, či už ide o 20-minútovú epizódu seriálu, alebo film.

Samozrejme, nie je nič lepšie ako pozrieť si svoj obľúbený seriál celý. No v časovej tiesni budete radi, keď voľnú chvíľu nepremrháte epizódou, ktorá vás sklame. Pomocou Skimo TV si vyberiete diel alebo film, ktorý vás ihneď zaujme, a následne si ho môžete pozrieť celý. So Skimo TV tak idete „na istotu".

Aplikácia, ktorá pre vás vytvorí spomínaný zostrih, ešte nie je verejne dostupná, no Srinivasan na svojom kanáli YouTube uverejnil niekoľko videí, ktoré demonštrujú prácu tejto služby. Väčšinou ide o 30-sekundové scény spojené do jedného celku. Ako príklad si tvorcovia vybrali kedysi aj u nás veľmi populárny sitcom Frasier.

Z novších seriálov stojí za zmienku Braking Bad alias Perníkový tatko, ktorého jednu celú sériu pomocou Skimo TV zhliadnete v priebehu 20 minút.


Zdroj: Svet IT


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet 1

Prečo Google v utorok večer nefungoval?

24.11.2016 00:15

V utorok večer postihol služby Googlu rozsiahly výpadok, ktorý trval zhruba dve hodiny a zasiahol vo veľkej miere krajiny strednej Európy vrátane Česka a Slovenska. Používatelia nemali prístup k vyhľa ...

Internet

Instagram konkuruje Facebooku a Snapchatu. Zavádza živé video a miznúce správy

24.11.2016 12:00

Instagram sa pri svojich novinkách už aj v minulosti inšpiroval Snapchatom a tentoraz podľa jeho vzoru pridáva aj živé videá a miznúce správy. Živé videá čoskoro umožnia používateľom jednoduchým stla ...

Internet

Sociálna sieť LinkedIn v Rusku končí, ďalší na rade je Facebook a Twitter

18.11.2016 00:06

Federálna služba pre dozor v oblasti telekomunikácií, informačných technológií a masmédií (Roskomnadzor) vo štvrtok oznámila, že nariadila poskytovateľom komunikačných služieb zablokovať prístup na Li ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá