Image
26.6.2014 0 Comments

So Skimo TV si váš obľúbený seriál pozriete za 3 minúty

Frasier.jpg Niekedy jednoducho nemáte dostatok času, aby ste si pozreli svoj obľúbený seriál. Najmä pokiaľ ide o titul, ktorého diel trvá aj 40 minút. Našťastie je vo vývoji služba, ktorá podobné problémy časom aspoň čiastočne vyrieši. Už sa vám tak nestane, že premárnite hodinu svojho času sledovaním dielu alebo filmu, ktorý vás nezaujal, prípadne že budete mimo obrazu, keď sa o najnovšej epizóde budú rozprávať vaši kolegovia v práci či spolužiaci.

Bývalý zamestnanec Motoroly Vasu Srinivasan a Dave Penny prichádzajú so službou Skimo TV, ktorá vám v podstate vytvorí tzv. highlight požadovaného videa. A nezáleží na tom, či ide o zahraničnú tvorbu alebo slovenský seriál. Televízna tvorba podľa vyjadrení vývojárov obsahuje znaky indikujúce dôležitú scénu a Skimo TV práve takéto scény vyhľadáva, aby vám zabezpečil čo najlepší prehľad o danom videu, či už ide o 20-minútovú epizódu seriálu, alebo film.

Samozrejme, nie je nič lepšie ako pozrieť si svoj obľúbený seriál celý. No v časovej tiesni budete radi, keď voľnú chvíľu nepremrháte epizódou, ktorá vás sklame. Pomocou Skimo TV si vyberiete diel alebo film, ktorý vás ihneď zaujme, a následne si ho môžete pozrieť celý. So Skimo TV tak idete „na istotu".

Aplikácia, ktorá pre vás vytvorí spomínaný zostrih, ešte nie je verejne dostupná, no Srinivasan na svojom kanáli YouTube uverejnil niekoľko videí, ktoré demonštrujú prácu tejto služby. Väčšinou ide o 30-sekundové scény spojené do jedného celku. Ako príklad si tvorcovia vybrali kedysi aj u nás veľmi populárny sitcom Frasier.

Z novších seriálov stojí za zmienku Braking Bad alias Perníkový tatko, ktorého jednu celú sériu pomocou Skimo TV zhliadnete v priebehu 20 minút.


Zdroj: Svet IT


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Internet

Google Mapy vám už ukážu, kde sa dá dobre zaparkovať

19.01.2017 00:23

Mapy Googlu budú opäť užitočnejšie. Ich nová aktualizácia v9.44 beta totiž prináša funkciu, ktorá ukáže používateľom, aké možnosti parkovania môžu očakávať na mieste určenia. Získajú tak predstavu o t ...

Internet 9

Stroj na morálne dilemy. Moral Machine umožní rozhodnúť, koho život má autonómne vozidlo obetovať pri nehode

19.01.2017 00:40

So samojazdiacimi autami experimentuje čoraz viac firiem, a tak sa vynárajú aj otázky o tom, ako majú vozidlá rozhodovať v krízových situáciách. Ak napríklad niekto nečakane vbehne do jazdnej dráhy, m ...

Internet

10 trendov pre tohtoročný trh s mobilnými aplikáciami

18.01.2017 00:15

Na začiatku nového roka sa spoločnosť Resco pozrela na najdôležitejšie trendy, ktoré čaká tento biznis v roku 2017. Výskum spoločnosti App Annie predpokladá, že celkové výdavky spotrebiteľov na nákup ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá