6.11.2015 0 Comments

Smartfóny HTC opäť aj v Orangei

Spoločnosť HTC ohlásila uzavretie dohody o spolupráci so spoločnosťou Orange Slovensko a nadväzuje tak na úspešnú spoluprácu z minulosti. Mobilné zariadenia od HTC budú zákazníkom Orangeu k dispozícii už v novembri. Ponuku najväčšieho mobilného operátora na Slovensku obohatia dva špičkové smartfóny HTC - kompaktný HTC One mini 2 a nadupaná vlajková loď značky HTC One M9.

HTC One mini 2 ponúkne 4,5-palcový HD displej so 720p rozlíšením, operačný systém Android 4.4 s uživateľským prostredím HTC Sense 6, HTC BlinkFeed a predný 5 megapixelový fotoaparát pre milovníkov selfies. Smarfón s kvalitne spracovaným kovovým telom zaujme predovšetkým používateľov, ktorí hľadajú skvelý výkon v kompaktnom balení.

HTC One M9 prináša prepracovaný jednoliaty kovový dizajn, ktorý je zvýraznený nádherným farebným dvojtónom. Vlajková loď značky HTC ponúka bohatú multimediálnu výbavu, hlavný fotoaparát je vybavený až 20 megapixelmi a možnosťou nahrávať viedá v rozlíšení 4K. O skvelý zážitok zo sledovania videí či počúvania hudby sa starajú reproduktory HTC BoomSound s Dolby Audio.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá