Image
23.10.2015 0 Comments

Smartfón Lenovo A6010 – pohybujte sa vo svojom vlastnom rytme

Multimediálny výkon spojený s vysokou hodnotou

Spoločnosť Lenovo dňa 22. októbra 2015 oznámila uvedenie nového smartfónu navrhnutého pre milovníkov videa a hudby s ohľadom na výkon aj peňaženku. Ponúka úroveň výkonnosti, ktorá konkuruje oveľa drahším smartfónom. Lenovo A6010, ktorý obohacuje sériu A, vďaka technológii LTE tak znamená maximálny zážitok z hrania hier i pozerania videí.

Smartfón stvorený pre všetkých milovníkov hudby a multimédií

Smartfón Lenovo A6010 prekvapí svojou využiteľnosťou, poteší vylepšeným zvukom a slušným displejom.


Vďaka tomuto smartfónu ožijú vaše obľúbené skladby, videá a fotografie, ktoré si môžete vychutnať na širokom 5,0-palcovom HD displeji. Pohlcujúca technológia Dolby Atmos® a dva reproduktory zaručujú realistické podanie zvuku. Teraz tak budete mať „miesto hneď v prvom rade" - skvelý zvuk aj obraz ako na dlani. Vďaka špičkovému, spoľahlivému a plynulému výkonu 64-bitového procesora Qualcomm® Snapdragon™ s rýchlou odozvou a pripojením LTE už navyše nestratíte rytmus. Vylepšený modul 4G LTE umožňuje ostať v spojení so všetkým, na čom vám záleží s rýchlosťou až 150 MB/s. Jednoducho povedané - maximálny výkon s minimálnym dopadom na vašu peňaženku.

Lenovo A6010 disponuje predným 5 Mpx fotoaparátom s pevným zaostrením, no nesklame ani zadný 13 Mpx fotoaparát s automatickým zaostrením a LED bleskom. Svoje fotografie a videá si navyše spoľahlivo uložíte vďaka 2 GB RAM s možnosťou rozšírenia až o 32 GB. A6010 poskytuje funkciu DUAL SIM, čím tento telefón môže podporovať dve rôzne služby mobilných operátorov. Oceníte to, ak chcete spojiť prácu a zábavu do jedného zariadenia, alebo radi a často cestujete.

A6010_White_Standard_03.jpg

To najlepšie z aplikácií

Rovnako, ako vybavenosť prémiovými LENOVO aplikáciami SHAREit (umožní bezdrôtovo zdieľať súbory bez poplatkov a pripojenia k sieti WiFi), Security (telefón zrýchli a ochráni ho pred vírusmi), SYNCit (umožní zálohovať a obnoviť kontakty, správy SMS a denníky hovorov), tento smartfón obsahuje celý rad aplikácií od spoločnosti Google, ktoré vďaka výkonnému a energeticky úspornému procesoru fungujú bez najmenšieho zaváhania.

Cena a dostupnosť

Lenovo smartfón A6010 bude na Slovensku dostupný od novembra prostredníctvom obchodných partnerov spoločnosti Lenovo. Odporúčaná maloobchodná cena pre A6010 je 169 EUR s DPH.

A6010_White_Standard_02.jpg

Ceny nezahŕňajú poplatky za doručenie, môžu sa zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia a sú viazané sa špecifické podmienky. Ceny predajcov sa môžu líšiť. Cena nezahŕňa všetky propagované prvky a vlastnosti. Všetky ponuky závisia od dostupnosti. Produkty môžu byť dostupné len na vybraných trhoch. Lenovo si vyhradzuje právo na zmenu produktovej ponuky a špecifikácií, a to kedykoľvek a bez upozornenia.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá