Image
28.9.2015 0 Comments

Slovenská technická univerzita chce výpočtovú techniku za 1,8 milióna

Slovenská technická univerzita v Bratislave plánuje obstarať výpočtovú techniku za 1 840 000 eur. Univerzita chce zabezpečiť servery, stolové počítače, monitory, notebooky, tablety, tlačiarne či skenery. Výsledkom obstarávania bude rámcová dohoda s viacerými uchádzačmi na 36 mesiacov. Vyplýva to z oznámenia, ktoré zverejnil vestník verejného obstarávania.

Prístroje plánujú poslať na stavebnú fakultu, strojnícku fakultu, fakultu elektrotechniky a informatiky, fakultu chemickej a potravinárskej technológie, fakultu architektúry, materiálovo-technologickú fakultu, fakultu informatiky a informačných technológií, centrum výpočtovej techniky, ale aj do študentských domov. Zákazku budú financovať zo štrukturálnych fondov Európskej únie, ktoré získala Slovenská technická univerzita, a tiež z vlastných prostriedkov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Informatizácia

Slovensko.Digital víta zastavenie IT projektu Sociálnej poisťovne za 70 miliónov eur

14.12.2016 00:07

Sociálna poisťovňa zastavila nákup 70 miliónového IT projektu na elektronizáciu svojich služieb. IT odborníci zo Slovensko.Digital tento tento krok vítajú. Upozorňujú tiež, že je potrebné zverejniť an ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá