Image
24.4.2014 0 Comments

Slovak Telekom vyhlasuje súťaž. Najlepší startup získa investíciu 80 000 eur

S cieľom nájsť a odmeniť inovatívny cloudový softvér pre malé a stredné podniky Slovak Telekom spúšťa projekt Sieň slávy biznisu, medzinárodnú súťaž prebiehajúcu v Českej republike, Chorvátsku, Maďarsku, Poľsku, Rumunsku a na Slovensku. Súťaž je zameraná na nezávislých vývojárov softvéru a zakladateľov startupov, ktorí chcú spropagovať svoje aplikácie a sprístupniť ich širokej verejnosti. Vítané sú biznisové aplikácie zo všetkých priemyselných odvetví, ktoré zjednodušujú prácu malým a stredne veľkým podnikom (Small and Medium Businesses).

Účastníci môžu postúpiť do finále iba v prípade, že malé a stredné firmy ocenia ich nápad. Verejné hlasovanie určí najlepšie aplikácie v každej krajine, následne odborná porota vyberie národného víťaza, najlepšiu medzinárodnú aplikáciu a najlepší startup. Víťaz zo Slovenska sa môže stať cloudovým partnerom Slovak Telekomu a vyhrať marketingovú kampaň v hodnote 30 000 eur.

Najlepšia medzinárodná aplikácia získa možnosť stať sa partnerom Telekomu vo všetkých šiestich zúčastnených krajinách. V spolupráci s inkubátorom hub:raum Krakow Telekom zároveň ponúkne investíciu 80 000 eur pre víťaza kategórie Najlepší startup. Zúčastniť sa môžu jednotlivci, ale aj skupiny nezávislých vývojárov alebo začínajúce firmy, pričom registrácia prebieha na stránke www.sienslavybiznisu.sk.

Účastníci môžu zvýšiť počet hlasov a šancu na výhru tým, že aktivizujú svoju komunitu. A hlasovanie sa môže vyplatiť - hlasujúci z malých a stredných firiem, ktorí vyjadria podporu niektorej z aplikácií, môžu vyhrať marketingovú kampaň v hodnote 10 000 eur. Jednotlivé návrhy možno prihlásiť od 22. apríla do 22. mája 2014, pričom hlasovať bude možné od 22. mája do 30. júna 2014.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Startupy

Startup4Dummies

27.11.2016 11:25

Startup4Dummies je užitočná knižka pre inovatívne startupy obsahujúca súbor praktických informácií, rád a návodov, ktoré im pomôžu vyhnúť sa chybám svojich predchodcov.

Startupy 2

Predstavujeme slovenské startupy: Gettpal – on-line sociálna sieť na off-line aktivity v reálnom svete

15.11.2016 00:19

Ako Gettpal vznikol? „Určite sa už raz každému stalo, že chcel ísť do kina či zabaviť sa, zašportovať si alebo sa len tak prejsť, ale jeho priatelia nemali čas, prípadne už mali svoje rodiny. Podobnú ...

Startupy

Nemecký startup má solárne auto s dojazdom 30 km na solar alebo 250 km na batériu

16.09.2016 00:19

Nemecká automobilka Sono Motors predstavila elektrické vozidlo Sion, ktoré možno nabíjať pomocou solárnych panelov. Vyzerá ako skrátená Toyota Prius, celá pokrytá solárnymi panelmi. Tie sú integrované ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá