Image
29.6.2015 0 Comments

Slovak Business Agency obstaráva IT služby za 5 mil. eur

euro.jpg Inštitúcia na podporu malého a stredného podnikania na Slovensku, Slovak Business Agency, hľadá spoločnosť, ktorá zabezpečí služby informačných technológií v predpokladanej hodnote viac ako 5 mil. eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Vyplýva to zo zverejneného oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ. Predmetom zákazky je komplexný informačný systém zapojenia malých a stredných podnikov do posudzovania dopadov regulácií na podnikateľské prostredie.

Základným cieľom projektu je podľa zverejnených informácií poskytnúť nástroj pre pripravovanie regulácií pomocou dôkazov. Záujemcovia môžu predkladať ponuky alebo žiadosti o účasť do 23. júla tohto roka. Podľa dostupných informácií zákazka pozostáva zo služieb implementácie, prípravy používateľskej dokumentácie, integrácie zdrojov dát, asistenčných služieb, či konfigurácie. Trvanie zákazky stanovil zadávateľ na 90 dní od jej zadania. Verejný obstarávateľ požaduje zábezpeku vo výške 100 tisíc eur.

Predmet zákazky bude spolufinancovaný z finančných prostriedkov Európskej únie, operačných programov programového obdobia 2007 až 2013 a operačných programov programového obdobia 2014 až 2020 (OP Výskum a inovácie, OP Integrovaná infraštruktúra) a štátneho rozpočtu. Podmienkou účasti je dosiahnutý celkový obrat za ostatné tri roky v minimálnej hodnote 3,75 mil. eur.

Zadávateľ tiež požaduje rozsiahlu technickú spôsobilosť, ktorej podmienkou je napríklad uskutočnená implementácia softvérového riešenia za najmenej 2,5 mil. eur bez DPH. Úspešný uchádzač ako zhotoviteľ bude musieť uzatvoriť poistenie zodpovednosti za škody v minimálnej výške 2 mil. eur. Súťaž je otvorená, pričom o víťazovi rozhodne najnižšia cena. SBA použije pri výbere elektronickú aukciu.

Slovak Business Agency, do 28. februára 2014 Národná agentúra pre rozvoj malého a stredného podnikania, predstavuje na Slovensku špecializovanú inštitúciu na podporu malého a stredného podnikania. Vznikla v roku 1993 spoločnou iniciatívou EÚ a Vlády SR.

Poslaním SBA je komplexná pomoc podnikateľom v súlade s princípmi iniciatívy zákona o malých a stredných podnikoch. Snahou organizácie je podpora podnikania na národnej, regionálnej a miestnej úrovni, či posilnenie konkurencieschopnosti podnikateľov v rámci spoločného trhu EÚ a na trhoch tretích krajín.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

JUMP soft je najrýchlejšie rastúca IT firma na Slovensku. Toto sú ďalšie

24.10.2016 00:08

Deloitte zverejnil rebríček 50 najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe. Zo Slovenska sa v rebríčku CE Technology Fast 50 umiestnilo tento rok 5 spoločností – najvyššie um ...

Biznis

Yrobot Cup: Stredné školy si zmerali sily v elektronike, informatike a počítačovom inžinierstve

24.10.2016 00:09

V Bratislave prebehol Yrobot Cup,  prezentácia a vyhodnotenie projektov v rámci programu Stredné školy a technika 2015 ktorú podporuje Nadácia Volkswagen Slovakia. Nadácia od roku 2012 vyhlasuje gran ...

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá