10.3.2015 0 Comments

Sloboda bez káblov so štyrmi novými Bluetooth slúchadlami od Sony

Čerstvé novinky od Sony vám prinášajú jedinečný zvuk a minimalistický dizajn bez otravných káblov. Úplne nové modely jarných slúchadiel ponúkajú slobodu a pohodlie s technológiou Bluetooth®. S NFC stačí jeden dotyk vášho MP3 prehrávača alebo smartfónu so slúchadlami a vy si nerušene vychutnávate obľúbenú hudbu. Bohatú s mohutnými basmi a detailnými, krištáľovo čistými výškami.

MDR-1ABT

Ako nástupca predošlého modelu MDR-1A, vám luxusné slúchadla MDR-1ABT prinášajú bezdrôtový, vysokokvalitný zvuk. Sú to prvé referenčné Sony slúchadlá s novou audio technológiou LDAC™, ktorá umožňuje reprodukciu v rozlíšení Hi-Res aj cez Bluetooth. Vďaka novému kódeku prenášajú slúchadlá až trikrát viac dát ako cez štandardné Bluetooh spojenie. Užijete si tak čistý Hi-Res zvuk bez akéhokoľvek oneskorenia. Stačí vám zariadenie schopné reprodukcie vo vysokom rozlíšení ako napríklad NWZ-A15 Walkman od Sony.

Od hutných basov cez príjemne zafarbené stredy až ku krištáľovo čistým výškam, o to všeto sa starajú 40mm HD budiace jednotky. Slúchadlá sa pýšia dokonalou reprodukciou hudobných detailov vďaka membráne vyrobenej z polymérovéhu filmu z tekutých kryštálov a potiahnutej hliníkom. Komfort je rovnako dôležitý. Slúchadlá disponujú ergonomickými náušníkmi s unikátnym dizajnom, ktorý dokonale obopne ucho a vy si ich viac nebudete chcieť dať dole z hlavy.

Technológia Sony DSEE vám poskytne úplne iný hudobný zážitok. Dokáže vašim MP3 súborom totiž opätovne prinavrátiť vysokofrekvenčné informácie, ktoré sa strácajú práve pri ich komprimovaní. Vychutnáte si tak rozlíšenie blížiace sa Hi-Res kvalite zvuku, a to aj v tom prípade, ak celá vaša knižnica pozostáva z komprimovaného formátu MP3.

Ďalšou inováciou je pridanie dotykového senzora na bok slúchadiel. Preskakujte skladby, odpovedajte na hovory, nastavujte hlasitosť, a to všetko jednoduchými pohybmi prsta. Teraz vás už pri počúvaní skutočne nebude nič rušiť.

MDR-ZX770BN

Cestuje štýlovo - len obľúbená muzika v ušiach a nič viac, to sú nové Bluetooth slúchadla s digitálnou redukciou šumu a s pohodlným dizajnom pre extra komfort pri dlhých cestách. Slúchadlá MDR-ZX770BN potláčajú akékoľvek okolité hluky s použitím nového Sony DNC softvéru.

Pripojte sa bezdrôtovo jediným dotykom k vášmu telefónu alebo MP3 zariadeniu pomocou NFC. Praktický dizajn slúchadiel umožňuje jednoduché skladanie a šetrí miesto v taškách alebo kufroch kým vy cestujete. 13 hodinová výdrž (so zapnutou redukciou šumu) vám umožňuje nerušene počúvať hudbu aj počas tých najdlhších transatlantických letov.

MDR-ZX330BT

Každodenné počúvanie bez zbytočných káblov - to sú nové slúchadlá MDR-ZX330BT. Ľahké, pohodlnné, s technológiou NFC na rýchle spárovanie so smartfónom či MP3 prehrávačom. Tieto slúchadlá vám garantujú dokonale vyladený zvuk vďaka 30mm budiacim jednotkám a neúprosnú 30 hodinovú výdrž batérie.

MDR-AS600BT

Zladené s vašim aktívnym životom, slúchadlá MDR-AS600BT prinášajú pohodlie počúvania cez Bluetooth aj počas najnáročnejšieho workoutu. Vodeodolný dizajn spoľahlivo odvádza dážď a pot počas namáhavých tréningov. So vstavaným mikrofónom nie je nič jednoduchšie ako prijať hovor jediným tlačidlom pokojne aj počas rozcvičky na bežiacom páse.

Nové modely slúchadiel od Sony MDR-1ABT, MDR-ZX770BN, MDR-ZX330BT budú v Európe v predaji od mája a model MDR-AS600BT už od apríla 2015.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá