1.10.2012 0 Comments

Slevomat Group: Slovák Peter Irikovský je novým výkonným riaditeľom skupiny

Vo vedení najväčšej stredoeurópskej skupiny zľavových portálov Slevomat Group, do ktorej patri aj zlavomat.sk, dochádza k plánovanej zmene. Zakladateľ a spolumajiteľ portálu Tomáš Čupr po dva a pol roku odchádza z pozície výkonného riaditeľa a ujíma sa funkcie predsedu dozornej rady. Pozíciu výkonného riaditeľa obsadí Slovák Peter Irikovský, doterajší obchodný riaditeľ skupiny, ktorý v minulosti pôsobil ako aj regionálny manažér v britskej pobočke Groupon, svetovej jednotky medzi zľavovými servermi.

"Slevomat je dynamická firma s unikátnou kultúrou, ktorá má za sebou raketový rast a pred sebou obrovsky potenciál. Tomáš Čupr a jeho partneri vybudovali niečo úžasné - Slevomat Group bude mať tento rok obrat viac ako 100 miliónov euro. To je skvelý výsledok pre firmu, ktorá má do tretích narodenín ešte ďaleko. Pre mňa je cieľom dostať sa v budúcom roku výrazne vyššie," hovorí Peter Irikovský.

"Peter je skúsený manažér, ktorý už viac ako rok významne prispieva k Slevomatu s dnes už viac ako 120 zamestnancami" hovorí Tomáš Čupr. Riaditeľ slovenského Zlavomatu Tomáš Sroka dodáva: „Zlavomatu Peter Irikovský už v minulosti veľmi pomáhal s nastavením stratégie a optimalizáciou zabehnutých procesov."

"Za dva a pol roku fungovania Slevomatu sa podarilo vytvoriť silný a stabilný manažment. Mojím cieľom bolo nakopnúť Slevomat medzi najväčšie a najsilnejšie internetové spoločnosti v stredoeurópskom priestore, nájsť kľúčových ľudí do manažmentu portálu a vytvoriť stabilný tím. Aj naďalej budem aktívne spolupracovať s novým výkonným riaditeľom na rozvoji spoločnosti," uzatvára Čupr.

Okrem toho bude mať Tomáš Čupr na starosti novo vznikajúcu investičnú skupinu Slevomat Ventures, ktorá sa bude zaoberať investíciami a prevádzkou doplňujúcich služieb pre zákazníkov a partnerov skupiny.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá