1.10.2012 0 Comments

Slevomat Group: Slovák Peter Irikovský je novým výkonným riaditeľom skupiny

Vo vedení najväčšej stredoeurópskej skupiny zľavových portálov Slevomat Group, do ktorej patri aj zlavomat.sk, dochádza k plánovanej zmene. Zakladateľ a spolumajiteľ portálu Tomáš Čupr po dva a pol roku odchádza z pozície výkonného riaditeľa a ujíma sa funkcie predsedu dozornej rady. Pozíciu výkonného riaditeľa obsadí Slovák Peter Irikovský, doterajší obchodný riaditeľ skupiny, ktorý v minulosti pôsobil ako aj regionálny manažér v britskej pobočke Groupon, svetovej jednotky medzi zľavovými servermi.

"Slevomat je dynamická firma s unikátnou kultúrou, ktorá má za sebou raketový rast a pred sebou obrovsky potenciál. Tomáš Čupr a jeho partneri vybudovali niečo úžasné - Slevomat Group bude mať tento rok obrat viac ako 100 miliónov euro. To je skvelý výsledok pre firmu, ktorá má do tretích narodenín ešte ďaleko. Pre mňa je cieľom dostať sa v budúcom roku výrazne vyššie," hovorí Peter Irikovský.

"Peter je skúsený manažér, ktorý už viac ako rok významne prispieva k Slevomatu s dnes už viac ako 120 zamestnancami" hovorí Tomáš Čupr. Riaditeľ slovenského Zlavomatu Tomáš Sroka dodáva: „Zlavomatu Peter Irikovský už v minulosti veľmi pomáhal s nastavením stratégie a optimalizáciou zabehnutých procesov."

"Za dva a pol roku fungovania Slevomatu sa podarilo vytvoriť silný a stabilný manažment. Mojím cieľom bolo nakopnúť Slevomat medzi najväčšie a najsilnejšie internetové spoločnosti v stredoeurópskom priestore, nájsť kľúčových ľudí do manažmentu portálu a vytvoriť stabilný tím. Aj naďalej budem aktívne spolupracovať s novým výkonným riaditeľom na rozvoji spoločnosti," uzatvára Čupr.

Okrem toho bude mať Tomáš Čupr na starosti novo vznikajúcu investičnú skupinu Slevomat Ventures, ktorá sa bude zaoberať investíciami a prevádzkou doplňujúcich služieb pre zákazníkov a partnerov skupiny.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

JUMP soft je najrýchlejšie rastúca IT firma na Slovensku. Toto sú ďalšie

24.10.2016 00:08

Deloitte zverejnil rebríček 50 najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe. Zo Slovenska sa v rebríčku CE Technology Fast 50 umiestnilo tento rok 5 spoločností – najvyššie um ...

Biznis

Yrobot Cup: Stredné školy si zmerali sily v elektronike, informatike a počítačovom inžinierstve

24.10.2016 00:09

V Bratislave prebehol Yrobot Cup,  prezentácia a vyhodnotenie projektov v rámci programu Stredné školy a technika 2015 ktorú podporuje Nadácia Volkswagen Slovakia. Nadácia od roku 2012 vyhlasuje gran ...

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá