1.10.2012 0 Comments

Slevomat Group: Slovák Peter Irikovský je novým výkonným riaditeľom skupiny

Vo vedení najväčšej stredoeurópskej skupiny zľavových portálov Slevomat Group, do ktorej patri aj zlavomat.sk, dochádza k plánovanej zmene. Zakladateľ a spolumajiteľ portálu Tomáš Čupr po dva a pol roku odchádza z pozície výkonného riaditeľa a ujíma sa funkcie predsedu dozornej rady. Pozíciu výkonného riaditeľa obsadí Slovák Peter Irikovský, doterajší obchodný riaditeľ skupiny, ktorý v minulosti pôsobil ako aj regionálny manažér v britskej pobočke Groupon, svetovej jednotky medzi zľavovými servermi.

"Slevomat je dynamická firma s unikátnou kultúrou, ktorá má za sebou raketový rast a pred sebou obrovsky potenciál. Tomáš Čupr a jeho partneri vybudovali niečo úžasné - Slevomat Group bude mať tento rok obrat viac ako 100 miliónov euro. To je skvelý výsledok pre firmu, ktorá má do tretích narodenín ešte ďaleko. Pre mňa je cieľom dostať sa v budúcom roku výrazne vyššie," hovorí Peter Irikovský.

"Peter je skúsený manažér, ktorý už viac ako rok významne prispieva k Slevomatu s dnes už viac ako 120 zamestnancami" hovorí Tomáš Čupr. Riaditeľ slovenského Zlavomatu Tomáš Sroka dodáva: „Zlavomatu Peter Irikovský už v minulosti veľmi pomáhal s nastavením stratégie a optimalizáciou zabehnutých procesov."

"Za dva a pol roku fungovania Slevomatu sa podarilo vytvoriť silný a stabilný manažment. Mojím cieľom bolo nakopnúť Slevomat medzi najväčšie a najsilnejšie internetové spoločnosti v stredoeurópskom priestore, nájsť kľúčových ľudí do manažmentu portálu a vytvoriť stabilný tím. Aj naďalej budem aktívne spolupracovať s novým výkonným riaditeľom na rozvoji spoločnosti," uzatvára Čupr.

Okrem toho bude mať Tomáš Čupr na starosti novo vznikajúcu investičnú skupinu Slevomat Ventures, ktorá sa bude zaoberať investíciami a prevádzkou doplňujúcich služieb pre zákazníkov a partnerov skupiny.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá