19.3.2015 0 Comments

Sledujte MS v hokeji v celkom novej kvalite!

Blíži sa jedna z najočakávanejších športových udalostí roka - Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2015. Ak si chcete tohtoročné zápasy skutočne vychutnať, pozrite si ich v unikátnej kvalite na smart televízoroch značky GoGEN.

Navyše sa ani nemusíte báť, že by vám niektoré zo športových stretnutí uniklo. Smart televízory od GoGEN sú vybavené funkciami Record Ready a Timeshift, ktoré vám umožnia hokejové vysielanie nahrať na externý disk alebo si ho pozrieť s oneskorením.

JEDINEČNÝ DIZAJN A OSTRÝ OBRAZ - tie ponúka televízor GoGEN radu 384

Smart televízor GoGEN radu 384 vás dostane svojim dizajnom a čistým, ostrým a plynulým obrazom, ktoré zabezpečuje výkonná technológia. Je vybavený funkciou Record Ready, ktorá ponúka možnosť záznamu televízneho vysielania na externý HDD alebo flash disk. Funckia Timeshift zas umožňuje sledovať aktuálne programy s oneskorením. Televízor navyše disponuje i otvoreným internetovým prehliadačom a radom užitočných aplikácií (YouTube, Facebook, Twitter, RedBull...). Obsahuje tzv. Opera TV Store - „katalóg", ktorý prehľadne zobrazuje všetky existujúce aplikácie a dovoľuje sťahovanie nových, ktoré sú priamo určené a prispôsobené veľkým obrazovkám. Najväčšou vychytávkou je možnosť zrkadlenia displeja smartfónu a tabletu na televíznu obrazovku pomocou funkcie Miracast. Aby toho nebolo málo, vďaka aplikácii Smart Center nebudete už viac potrebovať ani diaľkový ovládač. Televízor GoGEN môžete ovládať hlasom, tabletom či smartfónom alebo si „skopírovať" obrazovku televízora na ich displeje a preniesť si tak napríklad film do inej miestnosti. Televízor ponúka i praktický prehľad televíznych kanálov a vysielania. Kúpou televízora GoGEN získate nadštandardnú 40-mesačnú záruku.

MÚDRY A V SLIM PREVEDENÍ - taký je televízor GoGEN radu 248

Televízor GoGEN radu 248 sa môže popýšiť svojim moderným chrómovaným slim rámom so šírkou len 9 mm a odľahčeným elegantným podstavcom. Na čistotu, ostrosť a plynulosť obrazu sa môžete spoľahnúť vďaka výnimočnej kombinácii vysokého FULL HD rozlíšenia a zobrazovacej frekvencii 400 Hz CMP. Televízor (už z výroby) je bohatý na množstvo prémiových aplikácií, ako YouTube, Facebook, Twitter a RedBull. Zábavu si s ním užijete vďaka otvorenému internetovému prehliadaču. Televízor je vybavený galériou Opera TV Store, ktorá vám poskytne prehľad všetkých nainštalovaných aplikácií a umožní vám stiahnutie nových, ktoré sú prispôsobené priamo formátu televíznej obrazovky. Model od GoGEN disponuje funkciou Record Ready, pomocou ktorej si môžete uložiť záznam vysielania na externý HDD a flash disk, a funkciou Timeshift, ktorá prehrá vysielaný program dávno potom, čo už bol odvysielaný. Jedinečná je aj aplikácia Smart Center, vďaka ktorej môžete televízor ovládať nie diaľkovým ovládačom, ale tabletom, smarfónom, ba dokonca i hlasom. Model vyniká i ďalšími vymoženosťami - môžete si napríklad preniesť film na displej svojho smart zariadenia do inej miestnosti. Vďaka funkcii Miracast zas môžete obrazovku telefónu či tabletu premietnuť na televízor. Kúpou tohto televízora GoGEN získate aj nadštandardnú 40-mesačnú záruku.

KLASICKÝ DIZAJN A BOHATÁ VÝBAVA - to je televízor GoGEN radu 276

Televízor GoGEN radu 276 v klasickom prevedení vám prinesie skvelý obraz vďaka zobrazovacej frekvencii 100 Hz CMP a FULL HD rozlíšeniu. Neobmedzenú zábavu ponúka otvorený internetový prehliadač spolu s predinštalovanými prémiovými aplikáciami YouTube, Facebook, Twitter alebo RedBull. Zaručene oceníte aj funkciu Record Ready a Timeshift, ktoré vám umožnia nahrávať televízne vysielanie na externý disk alebo si pozrieť práve vysielaný program s oneskorením. Užívatelia smart telefónov a tabletov uvítajú príležitosť ovládať televízor za ich pomoci prostredníctvom aplikácie Smart Center, ktorá plnohodnotne nahradí diaľkové ovládanie. Disponuje aj ďalšími vymoženosťami, ako napríklad riadenie televízora hlasom, prehrávanie videí a fotografií z telefónu či tabletu na televíznej obrazovke, alebo možnosťou odniesť si film na displeji smart pomocníkov do inej miestnosti. S nákupom televízora GoGEN získate aj nadštandardnú 40-mesačnú záruku.

VÝKONNÝ, SMART A SO SKVELÝMI APLIKÁCIAMI - taký je televízor GoGEN radu 157

Ak túžite po čistom, ostrom a plynulom obraze, televízor GoGEN radu 157 bude pre vás to pravé vďaka výnimočnej kombinácií vysokého FULL HD rozlíšenia a zobrazovacej frekvencii 100 Hz CMP. S otvoreným internetovým prehliadačom a prémiovými aplikáciami, akými sú napríklad YouTube, Facebook či RedBull, si užijete dni plné zábavy. Ak vás navyše omrzelo večné hľadanie diaľkového ovládača, nie je nič jednoduchšie, než si zdarma stiahnuť do smartfónu či tabletu aplikáciu Smart Center a ovládať ňou televízor. Takto externé smart zariadenia nahradia všetky štandardné funkcie ovládača. Televízor môžete ovládať aj hlasom, premietať si fotky a videá zo smart zariadení na veľkej televíznej obrazovke, alebo si vysielanie „skopírovať" na displej tabletu či smartfónu a odniesť si ho do inej časti bytu. Oceníte tiež funkcie Record Ready a Timeshift, ktoré vám umožnia nahrávať televízne programy na externý disk alebo si pozrieť aktuálne vysielanú reláciu s oneskorením. S nákupom televízora GoGEN získate nadštandardnú záruku po dobu 40 mesiacov.

Viac informácií nájdete na: www.gogen.sk

Televízory značky GoGEN si môžete zakúpiť v predajniach DOMOSS, NAY a cez e-shop Hej.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá