19.3.2015 0 Comments

Sledujte MS v hokeji v celkom novej kvalite!

Blíži sa jedna z najočakávanejších športových udalostí roka - Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2015. Ak si chcete tohtoročné zápasy skutočne vychutnať, pozrite si ich v unikátnej kvalite na smart televízoroch značky GoGEN.

Navyše sa ani nemusíte báť, že by vám niektoré zo športových stretnutí uniklo. Smart televízory od GoGEN sú vybavené funkciami Record Ready a Timeshift, ktoré vám umožnia hokejové vysielanie nahrať na externý disk alebo si ho pozrieť s oneskorením.

JEDINEČNÝ DIZAJN A OSTRÝ OBRAZ - tie ponúka televízor GoGEN radu 384

Smart televízor GoGEN radu 384 vás dostane svojim dizajnom a čistým, ostrým a plynulým obrazom, ktoré zabezpečuje výkonná technológia. Je vybavený funkciou Record Ready, ktorá ponúka možnosť záznamu televízneho vysielania na externý HDD alebo flash disk. Funckia Timeshift zas umožňuje sledovať aktuálne programy s oneskorením. Televízor navyše disponuje i otvoreným internetovým prehliadačom a radom užitočných aplikácií (YouTube, Facebook, Twitter, RedBull...). Obsahuje tzv. Opera TV Store - „katalóg", ktorý prehľadne zobrazuje všetky existujúce aplikácie a dovoľuje sťahovanie nových, ktoré sú priamo určené a prispôsobené veľkým obrazovkám. Najväčšou vychytávkou je možnosť zrkadlenia displeja smartfónu a tabletu na televíznu obrazovku pomocou funkcie Miracast. Aby toho nebolo málo, vďaka aplikácii Smart Center nebudete už viac potrebovať ani diaľkový ovládač. Televízor GoGEN môžete ovládať hlasom, tabletom či smartfónom alebo si „skopírovať" obrazovku televízora na ich displeje a preniesť si tak napríklad film do inej miestnosti. Televízor ponúka i praktický prehľad televíznych kanálov a vysielania. Kúpou televízora GoGEN získate nadštandardnú 40-mesačnú záruku.

MÚDRY A V SLIM PREVEDENÍ - taký je televízor GoGEN radu 248

Televízor GoGEN radu 248 sa môže popýšiť svojim moderným chrómovaným slim rámom so šírkou len 9 mm a odľahčeným elegantným podstavcom. Na čistotu, ostrosť a plynulosť obrazu sa môžete spoľahnúť vďaka výnimočnej kombinácii vysokého FULL HD rozlíšenia a zobrazovacej frekvencii 400 Hz CMP. Televízor (už z výroby) je bohatý na množstvo prémiových aplikácií, ako YouTube, Facebook, Twitter a RedBull. Zábavu si s ním užijete vďaka otvorenému internetovému prehliadaču. Televízor je vybavený galériou Opera TV Store, ktorá vám poskytne prehľad všetkých nainštalovaných aplikácií a umožní vám stiahnutie nových, ktoré sú prispôsobené priamo formátu televíznej obrazovky. Model od GoGEN disponuje funkciou Record Ready, pomocou ktorej si môžete uložiť záznam vysielania na externý HDD a flash disk, a funkciou Timeshift, ktorá prehrá vysielaný program dávno potom, čo už bol odvysielaný. Jedinečná je aj aplikácia Smart Center, vďaka ktorej môžete televízor ovládať nie diaľkovým ovládačom, ale tabletom, smarfónom, ba dokonca i hlasom. Model vyniká i ďalšími vymoženosťami - môžete si napríklad preniesť film na displej svojho smart zariadenia do inej miestnosti. Vďaka funkcii Miracast zas môžete obrazovku telefónu či tabletu premietnuť na televízor. Kúpou tohto televízora GoGEN získate aj nadštandardnú 40-mesačnú záruku.

KLASICKÝ DIZAJN A BOHATÁ VÝBAVA - to je televízor GoGEN radu 276

Televízor GoGEN radu 276 v klasickom prevedení vám prinesie skvelý obraz vďaka zobrazovacej frekvencii 100 Hz CMP a FULL HD rozlíšeniu. Neobmedzenú zábavu ponúka otvorený internetový prehliadač spolu s predinštalovanými prémiovými aplikáciami YouTube, Facebook, Twitter alebo RedBull. Zaručene oceníte aj funkciu Record Ready a Timeshift, ktoré vám umožnia nahrávať televízne vysielanie na externý disk alebo si pozrieť práve vysielaný program s oneskorením. Užívatelia smart telefónov a tabletov uvítajú príležitosť ovládať televízor za ich pomoci prostredníctvom aplikácie Smart Center, ktorá plnohodnotne nahradí diaľkové ovládanie. Disponuje aj ďalšími vymoženosťami, ako napríklad riadenie televízora hlasom, prehrávanie videí a fotografií z telefónu či tabletu na televíznej obrazovke, alebo možnosťou odniesť si film na displeji smart pomocníkov do inej miestnosti. S nákupom televízora GoGEN získate aj nadštandardnú 40-mesačnú záruku.

VÝKONNÝ, SMART A SO SKVELÝMI APLIKÁCIAMI - taký je televízor GoGEN radu 157

Ak túžite po čistom, ostrom a plynulom obraze, televízor GoGEN radu 157 bude pre vás to pravé vďaka výnimočnej kombinácií vysokého FULL HD rozlíšenia a zobrazovacej frekvencii 100 Hz CMP. S otvoreným internetovým prehliadačom a prémiovými aplikáciami, akými sú napríklad YouTube, Facebook či RedBull, si užijete dni plné zábavy. Ak vás navyše omrzelo večné hľadanie diaľkového ovládača, nie je nič jednoduchšie, než si zdarma stiahnuť do smartfónu či tabletu aplikáciu Smart Center a ovládať ňou televízor. Takto externé smart zariadenia nahradia všetky štandardné funkcie ovládača. Televízor môžete ovládať aj hlasom, premietať si fotky a videá zo smart zariadení na veľkej televíznej obrazovke, alebo si vysielanie „skopírovať" na displej tabletu či smartfónu a odniesť si ho do inej časti bytu. Oceníte tiež funkcie Record Ready a Timeshift, ktoré vám umožnia nahrávať televízne programy na externý disk alebo si pozrieť aktuálne vysielanú reláciu s oneskorením. S nákupom televízora GoGEN získate nadštandardnú záruku po dobu 40 mesiacov.

Viac informácií nájdete na: www.gogen.sk

Televízory značky GoGEN si môžete zakúpiť v predajniach DOMOSS, NAY a cez e-shop Hej.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá