Image
2.6.2016 0 Comments

Skylink informuje o zmenách v programovej ponuke.

Mňam teraz už v balíčku Digital

Tento obľúbený kulinársky program, ktorý dnes môžu sledovať len predplatitelia platených balíčkov, sa od 1. 6. 2016 stane súčasťou programového balíčka Digital a bude tak dostupný už všetkým zákazníkom Skylinku. Program je vysielaný vo formáte SD/MPEG-4*.

Programy s novými parametrami pre naladenie

Ako sme už informovali v tlačovej správe zo dňa 18. 5. 2016, niektoré programy Skylinku budú od 1. 6. 2016 vysielať už len na nových pozíciách s novými parametrami pre naladenie (súbežné vysielanie na pôvodných pozíciách bude ukončené).

Zákazníci, ktorých satelitný prijímač nie je vybavený funkciou pre automatické ladenie a usporiadanie programov (FastScan), si musia tieto programy naladiť manuálne. Odporúčame postupovať podľa návodu k obsluhe satelitného prijímača s využitím nasledujúcich parametrov pre naladenie:

* Pre príjem programov vo formáte MPEG-4 (vrátane programu NGC vo formáte MPEG-2) je potrebný HD satelitný prijímač (najlepšie s označením Skylink READY). Zákazníkom so staršími typmi prijímačov, ktoré neumožňujú príjem vo formáte MPEG-4, odporúčame výber niektorého nového satelitného prijímača z ponuky prijímačov Skylink READY na e-shope Skylinku, alebo v predajniach partnerov Skylinku.

** Dvojica nových erotických programov, ktoré sa stanú súčasťou prémiového programového balíčku Exxtra a zároveň balíčka Komplet.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá