Image
2.6.2016 0 Comments

Skylink informuje o zmenách v programovej ponuke.

Mňam teraz už v balíčku Digital

Tento obľúbený kulinársky program, ktorý dnes môžu sledovať len predplatitelia platených balíčkov, sa od 1. 6. 2016 stane súčasťou programového balíčka Digital a bude tak dostupný už všetkým zákazníkom Skylinku. Program je vysielaný vo formáte SD/MPEG-4*.

Programy s novými parametrami pre naladenie

Ako sme už informovali v tlačovej správe zo dňa 18. 5. 2016, niektoré programy Skylinku budú od 1. 6. 2016 vysielať už len na nových pozíciách s novými parametrami pre naladenie (súbežné vysielanie na pôvodných pozíciách bude ukončené).

Zákazníci, ktorých satelitný prijímač nie je vybavený funkciou pre automatické ladenie a usporiadanie programov (FastScan), si musia tieto programy naladiť manuálne. Odporúčame postupovať podľa návodu k obsluhe satelitného prijímača s využitím nasledujúcich parametrov pre naladenie:

* Pre príjem programov vo formáte MPEG-4 (vrátane programu NGC vo formáte MPEG-2) je potrebný HD satelitný prijímač (najlepšie s označením Skylink READY). Zákazníkom so staršími typmi prijímačov, ktoré neumožňujú príjem vo formáte MPEG-4, odporúčame výber niektorého nového satelitného prijímača z ponuky prijímačov Skylink READY na e-shope Skylinku, alebo v predajniach partnerov Skylinku.

** Dvojica nových erotických programov, ktoré sa stanú súčasťou prémiového programového balíčku Exxtra a zároveň balíčka Komplet.

Zobrazit Galériu
Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá