6.3.2013 0 Comments

ShopComm 2013 poradí e-shopom ako lepšie predávať online!

Inšpirácie a trendy ako lepšie predávať online prinesie slovenským internetovým obchodom konferencia ShopComm 2013. Jej prvý ročník, na ktorom odznie šesť prípadových štúdií, sa uskutoční 20. marca 2013 v hoteli Gate One v Bratislave.

„Lákadlom bude najmä prednáška uznávaného experta na reklamu Michala Pastiera z agentúry Zaraguza Digital, ktorý internetovým obchodom prezradí, ako urobiť zo značky silný a uznávaný brand," hovorí projektový manažér ShopComm 2013 Peter Scherhaufer z organizátorskej agentúry FUSION.

Ako priviesť do e-shopu viac zákazníkov poradí obchodníkom Kamil Demuth z portálu Heureka.sk, ktorý porovnáva internetové obchody, ich tovary a ceny. Ďalšími zaujímavými témami fóra budú využitie sociálnych sietí pre zvýšenie predaja či trendy v oblasti web dizajnu. Kompletný program je na stránke http://www.shopcomm.eu/program.

„Aktuálne je na konferenciu prihlásených osemdesiat účastníkov, pričom kapacita je obmedzená na sto ľudí. S registráciou na http://www.shopcomm.eu/registracia/ sa preto treba poponáhľať," dodáva Peter Scherhaufer z agentúry FUSION.

Partnermi ShopComm 2013 sú nezávislý nákupný radca Heureka.sk, dodávatelia webových riešení B2B Group, h1 Slovakia, BiznisWeb a ACOMWARE, obchodník s juhoafrickým vínom seven24 a bratislavské jazykové centrum the Bridge. Mediálnymi partnermi konferencie sú časopis Instore, portály Pcrevue.sk, Infoware.sk, Itnews.sk, Zive.sk, Mobilmania.sk, Konferencie.sk a Education.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá