6.3.2013 0 Comments

ShopComm 2013 poradí e-shopom ako lepšie predávať online!

Inšpirácie a trendy ako lepšie predávať online prinesie slovenským internetovým obchodom konferencia ShopComm 2013. Jej prvý ročník, na ktorom odznie šesť prípadových štúdií, sa uskutoční 20. marca 2013 v hoteli Gate One v Bratislave.

„Lákadlom bude najmä prednáška uznávaného experta na reklamu Michala Pastiera z agentúry Zaraguza Digital, ktorý internetovým obchodom prezradí, ako urobiť zo značky silný a uznávaný brand," hovorí projektový manažér ShopComm 2013 Peter Scherhaufer z organizátorskej agentúry FUSION.

Ako priviesť do e-shopu viac zákazníkov poradí obchodníkom Kamil Demuth z portálu Heureka.sk, ktorý porovnáva internetové obchody, ich tovary a ceny. Ďalšími zaujímavými témami fóra budú využitie sociálnych sietí pre zvýšenie predaja či trendy v oblasti web dizajnu. Kompletný program je na stránke http://www.shopcomm.eu/program.

„Aktuálne je na konferenciu prihlásených osemdesiat účastníkov, pričom kapacita je obmedzená na sto ľudí. S registráciou na http://www.shopcomm.eu/registracia/ sa preto treba poponáhľať," dodáva Peter Scherhaufer z agentúry FUSION.

Partnermi ShopComm 2013 sú nezávislý nákupný radca Heureka.sk, dodávatelia webových riešení B2B Group, h1 Slovakia, BiznisWeb a ACOMWARE, obchodník s juhoafrickým vínom seven24 a bratislavské jazykové centrum the Bridge. Mediálnymi partnermi konferencie sú časopis Instore, portály Pcrevue.sk, Infoware.sk, Itnews.sk, Zive.sk, Mobilmania.sk, Konferencie.sk a Education.sk.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Biznis

Gary Shapiro v Prahe predstavil, aký bude januárový CES

25.10.2016 00:13

Najväčšiu výstavu spotrebnej elektroniky a IT, ktorá sa koná začiatkom januára v Las Vegas, tradične predchádza séria propagačných podujatí CES Unveiled. Turné sa tentoraz začalo v Prahe. Veľtrh CES ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá