6.3.2013 0 Comments

ShopComm 2013 poradí e-shopom ako lepšie predávať online!

Inšpirácie a trendy ako lepšie predávať online prinesie slovenským internetovým obchodom konferencia ShopComm 2013. Jej prvý ročník, na ktorom odznie šesť prípadových štúdií, sa uskutoční 20. marca 2013 v hoteli Gate One v Bratislave.

„Lákadlom bude najmä prednáška uznávaného experta na reklamu Michala Pastiera z agentúry Zaraguza Digital, ktorý internetovým obchodom prezradí, ako urobiť zo značky silný a uznávaný brand," hovorí projektový manažér ShopComm 2013 Peter Scherhaufer z organizátorskej agentúry FUSION.

Ako priviesť do e-shopu viac zákazníkov poradí obchodníkom Kamil Demuth z portálu Heureka.sk, ktorý porovnáva internetové obchody, ich tovary a ceny. Ďalšími zaujímavými témami fóra budú využitie sociálnych sietí pre zvýšenie predaja či trendy v oblasti web dizajnu. Kompletný program je na stránke http://www.shopcomm.eu/program.

„Aktuálne je na konferenciu prihlásených osemdesiat účastníkov, pričom kapacita je obmedzená na sto ľudí. S registráciou na http://www.shopcomm.eu/registracia/ sa preto treba poponáhľať," dodáva Peter Scherhaufer z agentúry FUSION.

Partnermi ShopComm 2013 sú nezávislý nákupný radca Heureka.sk, dodávatelia webových riešení B2B Group, h1 Slovakia, BiznisWeb a ACOMWARE, obchodník s juhoafrickým vínom seven24 a bratislavské jazykové centrum the Bridge. Mediálnymi partnermi konferencie sú časopis Instore, portály Pcrevue.sk, Infoware.sk, Itnews.sk, Zive.sk, Mobilmania.sk, Konferencie.sk a Education.sk.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá