3.9.2012 0 Comments

Sharp predstavuje na veľtrhu IFA 2012 najväčší LED televízor na

Predstavte si, že stojíte na vrchole hory. Priamo dole je to viac ako 1 000 metrov. Vietor vám kvíli do uší. Vaše srdce bije ako opreteky vo chvíli, keď sa rozhodnete urobiť krok vpred a skočiť rovno dole. A tesne predtým, než dopadnete do rieky tečúcej tam dole… sa vám rozsypú pukance po gauči v obývačke. Veľké emócie na veľkých obrazovkách, také zážitky si užijete pri sledovaní ohromujúceho 90-palcového (229 cm) LED televízora AQUOS, ktorý Sharp predstavuje na veľtrhu IFA 2012.

Predstavením 90-palcového LED televízora AQUOS rozširuje Sharp svoju zostavu veľkých obrazoviek. Stojí majestátne s výškou viac ako 1,20 metra a viac než dvojmetrovou uhlopriečkou - tento 90-palcový AQUOS je najväčším svetovým LED televízorom. Kvalita jeho zobrazenia je rovnako ohromujúca ako jeho veľkosť, ponúka ostrý a jasný obraz v najvyššom dostupnom HD rozlíšení 1 080p. Posaďte sa do blízkosti 3,5 metra od obrazovky a uchvátia vás jeho farby a uvidíte detaily, ktoré ste nikdy predtým nevideli. Športové a akčné sekvencie sú skrátka ohromné, rovnako ako pri ich sledovaní naživo.

Dizajn je moderný, elegantný a štýlový, s tenkým rámom v hliníkovom vyhotovení. Kombinácia pôsobivej veľkosti obrazovky, výnimočnej technológie a atraktívneho dizajnu skrášli obývačky spotrebiteľov, ktoré sú pripravené na televízory s veľkou obrazovkou. Navzdory svojej veľkosti je televízor tenký a ľahký. S hmotnosťou len 64 kilogramov (bez podstavca) a hrúbkou menšou než 12 centimetrov môže byť ľahko namontovaný na stenu. Technológia priameho LED podsvietenia je tak energeticky úsporná, že tento obrovský televízor má zacielené na európsky energetický štítok triedy A+.

„Náš 90-palcový LED televízor AQUOS ponúka veľkosť, kvalitu obrazu a chytré funkcie, aké spotrebitelia pri LED televízoroch doposiaľ nemali možnosť zažiť," povedal Alberico Lissoni, viceprezident pre spotrebnú elektroniku spoločnosti Sharp Europe. „Teraz si môžete vychutnať Sharp AQUOS ako nikdy predtým."

Platforma AQUOS NET+ umožňuje priamy prístup k mnohým aplikáciám, ako je YouTube, Twitter a mediálne knižnice televíznych staníc. Okrem toho má tento televízor vstavaný trojitý HD tuner (DVB-T/DVB-C/DVB-S2) a prehrávač médií, ktorý umožňuje ľahko prehrávať fotografie, videá a hudbu z USB flash diskov alebo priamo z domácej siete. Nový 90-palcový LED televízor Sharp je Full HD aktívny 3DTV.

90-palcový (229 cm) LED televízor AQUOS bude dostupný na európskom trhu od leta 2013.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá