Image
2.12.2015 0 Comments

Share It - môže byť v open space súkromie? Áno, môže

Otvorené pracovné priestory, v ktorých pracujú často aj desiatky zamestnancov, majú okrem zrejmých výhod aj mnohé nevýhody. Na niektoré aktivity sa lepšie hodia uzavreté priestory, schopné poskytnúť súkromie a určitý stupeň akustickej izolácie.

Jedno z riešení nedostatku vhodných priestorov na rýchle porady či brainstormingy, ktorým trpia takmer všetky open office kancelárie, sú multizóny Share It od spoločnosti TECHO. Ide o nápad slovenských dizajnérov a celá výroba rovnako prebieha na Slovensku. Distribúciu do ďalších európskych krajín zabezpečuje materská spoločnosť Techo Royal Ahrend Company.

Mali sme možnosť otestovať technologicky vyspelú mobilnú zasadačku Share Tt. Je moderná, štýlová a odhlučnená. Dá umiestniť do akejkoľvek open space kancelárie bez nutnosti stavebného zásahu. Zaberie 2 až 4 pracovné miesta a jej postavenie netrvá dlhšie ako 3 hodiny. Pri sťahovaní si ju jednoducho môžete zobrať so sebou. Súčasťou zasadačky je aj vybavenie na videokonferencie.

Účastníci porady si do portu USB svojich počítačov pripoja zariadenie na bezdrôtový prenos obrazu a pomocou veľkoplošného tlačidla na tomto zariadení prepínajú zobrazovanie svojej obrazovky na veľkoplošný monitor. Súčasťou technologického vybavenia mobilnej zasadačky je aj bezdrôtová nabíjačka na smartfóny a osvetlenie s ovládaním intenzity, imitujúce denné svetlo.

Share It je nainštalovaný v mnohých open space kanceláriách v Európe (Londýn, Paríž, Bukurešť, Praha či Bratislava). Spoločnosť TECHO má vo svojom portfóliu i ďalšie multizóny, napríklad CALL ME (súkromie pri uskutočňovaní hovorov), DRESS ME (priestor na uloženie oblečenia), STAND UP (rýchle porady „postojačky", bleskové prezentovanie dynamických nápadov) či COPY IT (kopírovanie v akusticky odhlučnenom prostredí).


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá