Image
15.5.2015 0 Comments

SecTec Security Day 2015

NB__0258.jpg Spoločnosť SecTec je organizátorom každoročne sa opakujúcej konferencie, zameranej na bezpečnosť v oblasti IT. Nosnou témou 5. ročníka konferencie je práve často diskutovaná téma kybernetická bezpečnosť.

Partnermi konferencie sú každoročne svetovo známe spoločnosti v oblasti informačných technológií. Celkovo sa na partnerstve podieľalo 14 spoločností a 4 mediálni partneri.
Okrem predstaviteľov IT komunity na konferenciu prijala pozvanie aj Ing. Lenka Gondová ako zástupkyňa asociácie ISACA na Slovensku, ktorá sa zhostila úvodného slova.
Podujatie prebiehalo ako séria prezentácií jednotlivých partnerov konferencie, pričom tento ročník bol výnimočný rozšírenou technickou časťou, v ktorej sa účastníci mohli bližšie zoznámiť s problematikou prostredníctvom LIVE DEMO ukážok.

Konferencie sa zúčastnilo približne 150 účastníkov z viac ako 85 spoločností. Podujatie bolo zakončené tombolou s hodnotnými cenami, ktoré poskytli partneri konferencie.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

MV: Občianske s elektronickým podpisom možno vybaviť aj v sobotu

03.12.2016 00:10

Občianske preukazy so zaručeným elektronickým podpisom si občania budú môcť vybaviť aj túto sobotu. Otvorené budú všetky pracoviská dokladov v Bratislave, a to od 08:00 do 13:00. V tom istom čase vyba ...

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá