Image
15.5.2015 0 Comments

SecTec Security Day 2015

NB__0258.jpg Spoločnosť SecTec je organizátorom každoročne sa opakujúcej konferencie, zameranej na bezpečnosť v oblasti IT. Nosnou témou 5. ročníka konferencie je práve často diskutovaná téma kybernetická bezpečnosť.

Partnermi konferencie sú každoročne svetovo známe spoločnosti v oblasti informačných technológií. Celkovo sa na partnerstve podieľalo 14 spoločností a 4 mediálni partneri.
Okrem predstaviteľov IT komunity na konferenciu prijala pozvanie aj Ing. Lenka Gondová ako zástupkyňa asociácie ISACA na Slovensku, ktorá sa zhostila úvodného slova.
Podujatie prebiehalo ako séria prezentácií jednotlivých partnerov konferencie, pričom tento ročník bol výnimočný rozšírenou technickou časťou, v ktorej sa účastníci mohli bližšie zoznámiť s problematikou prostredníctvom LIVE DEMO ukážok.

Konferencie sa zúčastnilo približne 150 účastníkov z viac ako 85 spoločností. Podujatie bolo zakončené tombolou s hodnotnými cenami, ktoré poskytli partneri konferencie.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá