Image
15.5.2015 0 Comments

SecTec Security Day 2015

NB__0258.jpg Spoločnosť SecTec je organizátorom každoročne sa opakujúcej konferencie, zameranej na bezpečnosť v oblasti IT. Nosnou témou 5. ročníka konferencie je práve často diskutovaná téma kybernetická bezpečnosť.

Partnermi konferencie sú každoročne svetovo známe spoločnosti v oblasti informačných technológií. Celkovo sa na partnerstve podieľalo 14 spoločností a 4 mediálni partneri.
Okrem predstaviteľov IT komunity na konferenciu prijala pozvanie aj Ing. Lenka Gondová ako zástupkyňa asociácie ISACA na Slovensku, ktorá sa zhostila úvodného slova.
Podujatie prebiehalo ako séria prezentácií jednotlivých partnerov konferencie, pričom tento ročník bol výnimočný rozšírenou technickou časťou, v ktorej sa účastníci mohli bližšie zoznámiť s problematikou prostredníctvom LIVE DEMO ukážok.

Konferencie sa zúčastnilo približne 150 účastníkov z viac ako 85 spoločností. Podujatie bolo zakončené tombolou s hodnotnými cenami, ktoré poskytli partneri konferencie.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Tlačové správy 1

VESMÍR: Sonda Schiaparelli sa zrejme zničila pri pristávaní na Marse

24.10.2016 15:35

Sonda Mars Reconnaissance Orbiter (MRO) amerického Národného úradu pre letectvo a vesmír (NASA) identifikovala na povrchu Marsu tmavú škvrnu, ktorá podľa vedcov s najväčšou pravdepodobnosťou predstavu ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá