13.10.2015 0 Comments

ScreenCloud získal ako jeden z prvých doménu .cloud a začlenil ju do svojej firemnej filozofie

Tím zavádzajúci novú doménovú koncovku .cloud zverejnil prvé inovatívne spoločnosti, ktoré sa zapojili do nového skúšobnéhoprogramu.

V nadchádzajúcich týždňoch začne viac ako 30 vybraných účastníkov skúšobného programu používať doménu.cloud, ktoráim pomôžepropagovať ich značky. Medzi účastníkmiPionnerprogramu nájdeme rôznorodé spoločnosti, od jednotiek vo svojich oblastiach až po startupy v spotrebiteľských aj podnikových (B2B) sektoroch. Vďaka účastiv Pionnerprogramu budú tieto spoločnosti ako jednyz prvýchvlastniť doménu .cloud,a získajú tak niekoľkomesačný náskok pred ostatnými. Tí budú musieť počkať na verejnú registráciu, ktorá bude otvorená začiatkom roku 2016.

Zatiaľ čo doména .cloud je lákavá predovšetkýmpre spoločnosti pôsobiace v cloudových službách, samotný koncept cloudu oslovuje dnes širšie publikum ako kedykoľvek predtým. Z tohto dôvodu bude doména.clouddostupnápre každéhobez obmedzení. Pioneerprogram bol vytvorený pre všetky spoločnosti s originálnou víziou bez ohľadu na ich veľkosť či odvetvie, v ktorom podnikajú. Jednou z priorít tímu stojaceho za doménou najvyššej úrovne (TLD) .cloud bolo sprístupniť Pioneerprogram aj začínajúcim spoločnostiam. S nástupom cloudových služieb vzniklo mnoho novýchužitočných aplikácií, preto cieľom bolo nastaviť proces zavádzania novej koncovky tak, aby príležitosť dostali aj začínajúcespoločnosti.

FrancescoCetraro, manažér registra .cloud, hovorí: „Cieľom Pioneerprogramu pri zavádzaní novej koncovky .cloud je predviesť a podporiť obdivuhodné príbehy odvážnych zmien a inováciína cloudovej platforme aj mimo nej. Teší nás, že používanie domény .cloud je dôležité pre toľko zaujímavých spoločností. Tieto spoločnosti spísali svoje príbehy a stali sa nadšenými priekopníkmiv procese zavádzaniatejto domény do praxe. Sme veľmi radi, že môžeme oznámiť mená prvých spoločností, v nadchádzajúcich týždňoch budú nasledovať ďalšie. Radi podporíme našich partnerov na ich ceste."

Jedným z účastníkov programu je aj ScreenCloud. Táto spoločnosť založená v Londýne vyvíja softvér, ktorý poskytuje svojim zákazníkom na cloudovej platforme SaaS. Jej produkty sú jednoducho použiteľné a spoločnosti a maloobchodníci môžu pomocou nich ľahko spravovať svoje reklamné plochy na digitálnych paneloch a obrazovkách. V spoločnosti ScreenCloud si uvedomili, že v ich prípade má doména s koncovkou .cloud väčší význam ako doterajšia koncovka .com, a rozhodli sa ju zabudovať do firemnej značky.

Haje Jan Kamps, generálny riaditeľ spoločnosti ScreenCloud, hovorí: „Sme nadšení, že môžeme byť medzi prvými pri zavádzaní novej doménovej koncovky .cloud. Podnikanie našej spoločnosti je o výkonnýchriešeniach správy digitálnych reklamných plôch umiestnených v cloude, preto možnosť zdôrazniť tento smer aj v URL našich stránok bola príležitosťou, ktorú sme si nemohli nechať ujsť.

Všetky naše rozhodnutia robíme s ohľadom na dlhodobú stratégiu. Je zrejmé, že výstižná a jednoducho zapamätateľná doména je jej dôležitou súčasťou. Z tohto dôvodu veríme, že .cloud predznamenáva perspektívnu budúcnosť pre nadchádzajúcu generáciu podnikania, a sme veľmi radi, že sme mali príležitosť zareagovať na túto výzvu medzi prvými."

  • CanonicalLtd. Táto anglická spoločnosť je jednýmz najpopulárnejších distribútorov Ubuntu. Na platforme opensourceúspešne vytvorila softvér, ktorý funguje kdekoľvek - v telefóne, tablete aj počítači, na serveri aj v cloude - a je šírenýpo celom svete. Doména .cloud predstavuje pre túto spoločnosť najlepší spôsob, ako zaistiť všetkým jej produktom spojeným s cloudomjednoducho zapamätateľný a prístupný domov.
  • Táto spoločnosť je kľúčovým hráčom v oblasti zabezpečenia e-mailov, konkrétne ponúka riešenie na cloudovej platforme na ich filtrovanie a archiváciu. Doména .cloud pre ňu predstavuje možnosť založiť si on-line identitu, posilniť dôveryhodnosťa rozšíriť značkuSpamExperts do prostredia cloudu.

Viac informácií o doméne .cloudnájdete na https://get.cloud.

Viac informácií o priekopníkoch domény .cloudzas na https://worldof.cloud.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá