12.6.2015 0 Comments

Satelitný internet tooway je odteraz dostupný aj v predajniach NAY Elektrodom

Satelitný internet tooway od spoločnosti Eutelsat Broadband je odteraz dostupný aj v predajniach elektroniky NAY Elektrodom. Zákazníci si službu tooway zatiaľ môžu vyskúšať a zároveň aj objednať v štyroch predajniach NAY Elektrodom - v Skalici, Lučenci, Košiciach a bratislavskom Bory Mall. O krátky čas by sa však táto štvorica mohla rozrásť o ďalšie predajné kiosky v rámci reťazca NAY Elektrodom.

Tooway je satelitná širokopásmová služba, ktorá internet prináša aj na miesta, ktoré doteraz nebolo možné pripojiť cez kábel, mobilný internet alebo iným spôsobom. Tooway je zároveň vhodnou a dostupnou alternatívou aj pre lokality, kde je existujúce pripojenie príliš pomalé a nestabilné.

Eutelsat Broadband chce predajnými kioskami v sieti NAY dostať službu tooway bližšie k zákazníkom. „Takto dokážeme vyjsť ľuďom v ústrety oveľa viac, ako tomu bolo doteraz. Predovšetkým tým, že ukážeme, že takáto služba vôbec existuje a je dostupná," hovorí Marek Hrkel, marketingový manažér tooway Slovakia. Podľa neho totiž mnoho ľudí vôbec netuší, že satelitný internet môže byť jediným bezstarostným riešením ich problémového alebo neexistujúceho internetového pripojenia.

Mnoho ľudí si tiež podľa neho myslí, že satelitný internet je drahá záležitosť, ktorú využívajú len majitelia lodí, vedecké expedície či zopár technologických nadšencov. „To už dnes dávno neplatí," pokračuje Marek Hrkel v búraní mýtov. „Za sumu, ktorá je podobná cene za fixný či mobilný dátový broadband môže byť táto služba dostupná komukoľvek. Spoľahlivo funguje mimo dosahu mobilného signálu, káblových operátorov či mikrovĺn a teda všetky tradičné internetové riešenia zlyhávajú," konštatuje Marek Hrkel.

Záujemcovia o satelitný internet si teraz môžu službu tooway vyskúšať naživo priamo vo vybraných predajniach NAY Elektrodom. Odborný personál im kvalifikovane odpovie na prípadné otázky a poradí najvhodnejší balík. „Každý predajný kiosk tooway má pripravený notebook, na ktorom si potenciálni zákazníci môžu službu „ohmatať" a zároveň uvidia ako zariadenie funguje a vyzerá v praxi. To je možnosť, ktorú zákazník pri online nákupe nemá," pozýva Marek Hrkel.

Ak sa zákazník rozhodne službu objednať, stačí s predajcom vyplniť objednávkový formulár. Klienta následne skontaktuje distribútor, ktorý zabezpečí doručenie satelitného kompletu kuriérom a inštaláciu pripojenia. Satelitný internet je tak možné užívať už tri dni od návštevy v predajni NAY Elektrodom. Proces je rýchly a „bezbolestný", pre spustenie služby nie je totiž potrebné kopať nijaké káble či prípojky. Stačí len namontovať satelitný tanier a službu jednoduchým spôsobom nastaviť.

Pre viac informácií o tooway™ službách navštívte: www.tooway.sk.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá