Image
16.6.2016 0 Comments

Samsung zavádza do svojich zobrazovacích zariadení Smart Signage operačný systém Tizen

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. predstavila najnovšie prírastky vo svojom portfóliu zobrazovacích zariadení a displejov na veľtrhu Infocomm 2016. Ide o najväčšie pravidelné celosvetové stretnutie profesionálov z oblasti audiovizuálneho priemyslu, ktoré sa koná od 4. do 10. júna 2016 v Las Vegas s účasťou viac ako 40 000 návštevníkov z takmer 110 krajín.
V rámci témy „Collaborate. Attract. Engage.“ Samsung predstavil celý rad technológií budúcej generácie. Cieľom je podporiť efektívnejšie sprostredkovanie obsahu a správu zobrazovacích zariadení v oblasti korporátneho prostredia, pohostinstiev, verejného priestoru, maloobchodu a domácností.

Samsung prezentuje širokú ponuku produktov, pomocou ktorých môžu používatelia vytvárať zrozumiteľnú a nákladovo efektívnu prezentáciu, a podporiť tak zapojenie zákazníkov, a s tým spojené tržby. Výhody zobrazovacích zariadení Samsung najnovšie ešte vylepšuje integráciou operačného systému Tizen.

„Ako popredný svetový poskytovateľ zobrazovacích riešení sa stále snažíme objavovať nové cesty, ktoré pomáhajú našim partnerom odovzdávať podmanivý obsah svojim zákazníkom,“ uviedol Seog-gi Kim, senior viceprezident, Visual Display Business, Samsung Electronics, a dodal: „S nadšením predstavujeme prírastky v našom špičkovom portfóliu zobrazovacích displejov na Infocomm 2016 a ukazujeme, ako tieto nové technológie riešia súčasné výzvy a ako podporujú rast v dnešnom rýchlo sa meniacom obchodnom prostredí.“

Výkonná zobrazovacia platforma štvrtej generácie: Sila Tizenu
Produkty digitálneho zobrazovania Samsung Série P obohatí v priebehu tohto roka vylepšená štvrtá generácia Samsung SMART Signage Platform (SSSP 4.0). Vďaka operačnému systému Tizen bude mať platforma SSSP vyšší grafický výkon a zaistí ničím nerušené prehrávanie obsahu.
Štvrtá generácia SSSP so systémom Tizen prináša vylepšené grafické možnosti, ktoré znižujú dobu odozvy, interakcie a načítanie. Platforma navyše umožňuje používateľom spravovať obsah displeja rýchlejšie prostredníctvom all-in-one obrazovky bez nutnosti zapojenia počítača.
Vylepšená platforma SSSP 4.0 dáva používateľom možnosť vytvárať a spúšťať webové aplikácie vďaka podpore HTML5 a komplexnému balíku nástrojov, vrátane Web Simulator a Tizen Emulator. Univerzálnosť novej platformy rozširuje možnosti tvorby používateľského obsahu a zároveň znižuje čas aktivácie.

Komplexná správa podnikových displejov
Kľúčovým prvkom vylepšenej platformy SSSP 4.0 je program Samsung MagicInfo Server 4.0. Prostredníctvom centralizovaného servera umožňuje používateľom spravovať celú svoju sieť displejov z ľubovoľného miesta. Spoľahlivý a ľahko ovládateľný MagicInfo Server 4.0 integruje špecializované funkcie streamovania obsahu Backup Player a DataLink. Znižuje tak manuálnu prácu potrebnú pre zdieľanie potrebných informácií.
Vylepšený program MagicInfo Server 4.0 navyše ponúka firemným užívateľom prepracovanejší balík nástrojov pre tvorbu, plánovanie a nasadenie obsahu. Správcovia obsahu môžu využiť intuitívne rozhranie s funkciou drag-and-drop a rýchlo identifikovať a implementovať aktualizácie. Vďaka MagicInfo Server 4.0 je programovanie obsahu ľahké, pretože jeho dizajn nevyžaduje JavaScript alebo ďalšie plug-iny pre prevádzku.

Odolný, samostatne stojaci displej
Nové, samostatne stojace displeje Samsung série PHF a PMF poskytujú elegantné, efektívne a jednoduché zobrazovacie riešenie aj v prostredí, ktoré je obmedzené malým či nepravidelným priestorom. Vďaka konštrukcii s malou hĺbkou (29,9 mm) a úzkym rámikom (6,9 mm) patria PHF a PMF displeje medzi najtenšie na trhu.
Operačný systém Tizen a integrovaný centralizovaný infračervený prijímač (IR) sa starajú o bezproblémový výkon v akomkoľvek prostredí. Do radu ďalších konštrukčných prvkov displejov Samsung zo série PHF a PMF patrí napríklad matný čelný panel, ktorý znižuje odrazy prirodzeného aj umelého okolitého svetla, a tak zaisťuje trvalú čitateľnosť.

Špičkové veľkoformátové vonkajšie displeje
Účastníci veľtrhu Infocomm mohli po prvýkrát preskúmať nové vonkajšie veľkoformátové displeje Samsung série OHF. K dispozícii sú v rôznych veľkostiach (46, 55, 75 a 85 palcov). Každý sa vyznačuje dizajnom s malou hĺbkou, aby sprostredkovával obsah čo najpôsobivejšie.
Displeje OHF Series sú vybavené SSSP 4.0 a poháňané operačným systémom Tizen, čo zaisťuje rýchlejšie a spoľahlivejšie sprostredkovanie obsahu. Vstavaný power box združuje operačné komponenty do jedného systému, čím šetrí miesto a zároveň zefektívňuje správu. Displeje odolávajú teplotám v rozmedzí od -30 do 50 °C, sú tak vhodné do akéhokoľvek vonkajšieho prostredia. Vďaka externému sklu, jasu 2 500 nitov a kontrastnému pomeru 5000:1 je obsah zreteľný v akúkoľvek dennú dobu a na akomkoľvek mieste.

Videosteny s extrémne tenkými rámikmi
Videosteny Samsung UHF-E s úzkymi rámikmi (spojnica je tenká 1,7 mm) sú optimalizované pre vnútorné použitie. Kombinujú pokročilé možnosti správy farieb s vizuálnym vylepšením veľkoformátových displejov, aby zobrazovali jasný a konzistentný obsah. Ultra tenký dizajn neruší pri sledovaní a zameriava pozornosť na obsah samotný, namiesto displeja. Videosteny Samsung UHF-E sa vyznačujú rovnakou odolnosťou a komponentmi pre prezentáciu farieb ako ich predchodcovia. Predstavujú elegantnú a štýlovú alternatívu schopnú dodávať nepretržitý obsahu v akomkoľvek vnútornom prostredí.

LED displeje s jemnou skladbou pixelov
Displeje Samsung SMART LED určené pre vnútorné použitie sú vybavené prvotriednymi diódami a prispôsobiteľnou skladbou pixelov s rozmedzím od 1,5 do 2,5 mm. Zaisťujú tak bezproblémovú viditeľnosť a zároveň uspokojujú konkrétne prevádzkové a zobrazovacie nároky užívateľov. V kombinácii s rovnako hlbokým kontrastom, realistickým obrazom a farbami, aké diváci očakávajú od najnovších televízorov Samsung, ponúka portfólio LED displejov ďalšiu možnosť, ako zaujať svojich zákazníkov.

Viac informácií vrátane videí, fotografií a súvisiacich článkov nájdete na news.samsung.com.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá