8.1.2014 0 Comments

Samsung v Las Vegas predstavil nový rad produktov pre domácu zábavu

Samsung Electronics, popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie, oznámil rozšírenie radu audio zariadení, ktorý prináša ešte lepšie zážitky z počúvania hudby v pohodlí našich domácností. V roku 2013 uviedol Samsung Shape Wireless Audio - Multiroom system a tento rok na neho nadväzuje ďalším radom produktov pre domácu zábavu. Zákazníci si môžu vychutnať vynikajúci zvuk vďaka novému systému, ktorý integruje bezdrôtové a multiroom technológie. Nový rad ďalej obsahuje Blu-ray prehrávač a ďalšie produkty z oblasti domácej zábavy a odráža rastúci dopyt po riešeniach, ktoré umožnia spotrebiteľom ovládať viac zvukových zdrojov.

Samsung na veľtrhu spotrebnej elektroniky CES 2014 v Las Vegas predstavil:

  • Prídavné reproduktory M5 k Samsung Shape Wireless Audio - Multiroom systému. Tieto reproduktory môžu byť použité samostatne alebo bezdrôtovo s inými produktmi Samsung a vytvárajú vlastné domáce audio systémy.
  • Štýlové a všestranné Soundbar a SoundStand produkty, ktoré ponúkajú živý a konzistentný zvuk, a pritom nezaberajú veľa miesta vďaka inovatívnemu dizajnu a použitým technológiám. Ultratenké systémy Samsung s elegantným dizajnom určené na umiestnenie pod TV maximalizujú priestorový zvuk a hlboké basy vyzdvihnú bohatý a čistý zvuk.
  • MX-HS8500 GIGA Sound systém je prvý komponentný audiosystém, ktorý v sebe spája hlavný systém s reproduktormi. GIGA Sound systém premení akékoľvek miesto v najhorúcejší klub v meste.
  • Domáceho Blu-ray kino Samsung HT-H7730WM je jedinečné zariadenie svojho druhu, ktoré ponúka 7.1 priestorový a virtuálny 9.1 kanálový zvuk, ktoré ponúka iba Samsung vďaka exkluzívnej integrácii DTS Neo: Fusion II kodeku. Carbon Nano Tube reproduktory v kombinácii s integrovaným digitálnym elektrónkovým zosilňovačom sprostredkujú zvuk, ktorý je prirodzený, ale zároveň prekvapivo silný a čistý.

„Posledné novinky audio technológie Samsung prinášajú vysoko kvalitný zvuk a dajú sa ľahko začleniť do domácej zostavy," povedal Jim Kiczek, riaditeľ divízie Digital Audio a Video spoločnosti Samsung Electronics America. „Tohtoročný rad prinesie nielen vynikajúci zvuk a jedinečný dizajn, ale aj flexibilitu bezdrôtovej technológie. Domáca zábava sa tak dostáva opäť o triedu vyššie," dodáva Kiczek.

Viac pôžitku z hudby so Samsung Shape Wireless Audio - Multiroom systémom
Samsung Shape Wireless Audio - Multiroom systém umožňuje milovníkom hudby užívať si zábavu v akejkoľvek miestnosti v dome z rôznych hudobných zdrojov. Flexibilné reproduktory môžu byť použité samostatne alebo v kombinácii s Wireless Audio - Multiroom Hub a ďalšími reproduktormi M7 alebo novými M5. Výsledný efektný priestorový zvuk predstihuje všetky očakávania.

Veľkou prednosťou je jednoduchá inštalácia „plug-and-play" a prepojenie všetkých AV produktov: pripojíte Shape alebo voliteľný Samsung Hub k routeru, zapojíte a zadarmo si stiahnete aplikáciu, vďaka ktorej môžete pohodlne ovládať rôzne reproduktory a audio zariadenia zo svojho smartfónu.

Samsung Shape vnáša vizuálnu harmóniu do akéhokoľvek prostredia. Jeho unikátny dizajn dovoľuje široké možnosti umiestnenia - napríklad skvele zapadne na stenu do rohu miestnosti, akoby bol pre toto miesto navrhnutý. Samozrejmosťou je možnosť horizontálneho aj vertikálneho postavenia.

Samsung Soundbar, elegantné nízkoprofilové zariadenie, dodá TV zvuku nový rozmer
HW-H750 Soundbar Samsung
zosilní zvuk akéhokoľvek zariadenia domácej audio/video zostavy až na 320 W. Dokáže sprostredkovať realistický zvuk aj znásobiť zážitok zo sledovania domáceho kina. Spája prirodzený zvuk analógových prístrojov s najnovšou digitálnou technológiou a výsledkom je bohatý, silný a čistý zvuk. HW-H750 sa vyznačuje elegantnou kovovou konštrukciou a skvele ladí so Smart televízormi. Prístroj je tiež kompatibilný so všetkými časťami systému Shape Wireless Audio - Multiroom a ďalej obohacuje možnosti počúvania hudby v domácnosti.

HW-H600 Sound Stand je navrhnutý tak, aby sa zmestil pod Samsung televízory. Aj so svojimi malými rozmermi (od veľkosti 32 palcov až do 55 palcov) však vďaka multi-direction technológii poskytuje bohatý 4.2 kanálový zvuk v elegantnom nízkoprofilovom (1,4") dizajne. Je to perfektný doplnok pre televízor napríklad v spálni, alebo k hlavnej TV v menšom priestore, kam sa nezmestí komplexný zvukový systém.

Soundbar aj Sound Stand je možné pohodlne a bezdrôtovo prepojiť s televízorom. Podporujú TV funkciu Sound Connect, ktorá zaisťuje výstup zvuku televízora prostredníctvom iných zariadení cez Bluetooth. Tým sa výrazne zjednodušuje a zefektívňuje montáž systému. Rovnako je možné oba Sound systémy cez Bluetooth prepojiť s mobilnými prístrojmi a vychutnávať si špičkový zvuk svojich obľúbených skladieb.

Usporiadajte párty u vás doma so systémom MX-HS8500 GIGA
MX-HS8500 GIGA
je prvý integrovaný komponentný audio systém na svete, ktorý v jednom tele (na kolieskach) prináša prvotriedny zvukový zážitok a spoločne so svetelnými efektmi navodí atmosféru tanečného klubu. MX-HS8500 rozbúši so svojimi 2500 W vaše srdce a celý dom naplní dych berúcim zvukom.

Úderný zvuk má na svedomí súbor špeciálne navrhnutých reproduktorov. Technológia Cloth wave edge zjemňuje vibrácie systému a zvyšuje hladinu akustického tlaku, výsledkom je výnimočne silná hlasitosť. Mnohopočetná vláknitá membrána reproduktora dosahuje tuhosť a pružnosť nevyhnutné pre silný a čistý zvuk basov. Pätnásťpalcové basové reproduktory sprostredkujú až 35Hz tóny či už je nálada akákoľvek, MX-HS8500 má na výber 15 vhodných svetelných efektov.

Aj po skončení párty môžete MX-HS8500 zamestnať. Športoví fanúšikovia alebo milovníci filmov ocenia možnosť ho bezdrôtovo prepojiť so Samsung televízorom vďaka najnovšie patentovanému Bluetooth Hi-Fi kodeku a vychutnať si dokonalý zvukový zážitok.

HT-H7730WM Home Entertainment systém - High definition zvuk pre HD televízory
Na základe partnerstva s poprednými digitálnymi audio vývojármi DTS ponúka Samsung ako jediná značka spotrebnej elektroniky nový kodek DTS Neo: Fusion II. Táto technológia je skutočným umením, ktoré vytvára 9.1 zvukových kanálov interpoláciou zdrojového materiálu. Akustický zážitok je najnovšie obohatený o zvuk vychádzajúci akoby zo stropu, divák sa týmto dostáva do skutočného stredu diania.

Samsung HT-H7730WM dáva poslucháčom to najlepšie z oboch svetov - prirodzenosť, ktorú poznáme z analógových prístrojov a silu a efektivitu digitálneho zosilnenia. Náročnejší poslucháči ocenia prirodzený a plný rozsah zvuku s prakticky nulovým skreslením.

Systém sa skladá nielen zo stredových a výškových reproduktorov a ovládača, ale tiež z impozantných predných výškových reproduktorov, ktoré môžu byť natočené hore pod rôznym uhlom k vytvoreniu skutočného priestorového zvuku. Výsledkom je 7.1 kanálový priestorový zvuk dosiahnutý iba 6 reproduktormi (2 komínovými, 2 bezdrôtovými zadnými satelitmi, 1 centrálnym a 1 subwooferom).

Systémový Blu-ray prehrávač je vybavený modernou funkciou UHD upscale, ktorá prináša dokonale živý obraz. HT-H7730WM ponúka dvojnásobné rozlíšenie ako je bežné u 1080p videa a je schopný premeniť obraz zo štandardného (SD) alebo vysokého (HD) rozlíšenia na aktuálne najkvalitnejšie Ultra-High Definition (UHD), je teda kompatibilný s UHD televízormi.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Tlačové správy

ShopRoku 2016: Ôsmy ročník súťaže o najlepšie e-shopy

02.12.2016 13:32

Už dnes štartuje registrácia a hlasovanie v rámci ďalšieho, v poradí už ôsmeho, ročníka súťaže o najobľúbenejší e-shop na slovenskom trhu – ShopRoku 2016. Po minuloročných zmenách zostáva načasovanie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá