28.1.2014 0 Comments

Samsung uvádza na trh aplikáciu Smart Catalog pre členov Partnerského programu STEP

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd., uvádza na trh Smart Catalog, aplikáciu pre mobilné zariadenia navrhnutú špecificky pre členov programu STEP. Aplikácia zvyšuje efektivitu práce, pretože zabezpečuje zjednodušený prístup k najnovším informáciám a umožňuje zníženie prevádzkových nákladov jednotlivých partnerov. To všetko prostredníctvom integrovaných informácií o výrobkoch, softvérových nástrojoch a predajných materiáloch.

„Chceli sme nadviazať na úspech našej aplikácie Mobile Printing a vytvoriť niečo unikátne pre našich partnerov. Mobilná aplikácia Smart Catalog bola navrhnutá pre rýchle zdieľanie najnovších a najpresnejších informácií o tlačových riešeniach práve s nimi," povedal Joosang Eun, senior viceprezident pre tím strategického marketingu divízie tlačových riešení Samsung. „Naším cieľom je poskytovať partnerom vyspelé mobilné riešenia, ktoré sú zárukou špičkovej výkonnosti, úspory nákladov a vysokej efektivity. Smart Catalog je dôležitým krokom na ceste k propagácii nášho podnikania, ktoré je zo 100 % venované komunikačným kanálom a ktoré vytvára prostredie prínosné pre spoločnosť Samsung, partnerov i zákazníkov," dodal Eun.

Smart Catalog zobrazuje podrobné informácie o celom sortimente tlačiarní formátu A3 a A4 spoločnosti Samsung vrátane špecifikácií, vlastností a kompatibility dodávaného tlačového príslušenstva. Sú tu tiež uvedené informácie o zariadeniach značky Samsung, ich výkonnosti a riešenia v oblasti správy dokumentov. Za účelom podpory predajcov pri propagácii tlačových riešení spoločnosti Samsung ponúka Smart Catalog materiál s prípadovými štúdiami zákazníkov a tiež pravidelne aktualizované články o najnovších trendoch v odvetví finančných služieb, štátnej správy, vzdelávania, maloobchodu, zdravotníctva a výroby. Smart Catalog poskytuje aktuálne informácie a preto je rýchlejší ako klasické objednanie tlačených brožúr a navyše je prístupný odkiaľkoľvek.

Aplikácia Smart Catalog nadväzuje na aplikáciu Samsung Mobile Printing, ktorá bola koncovým užívateľom predstavená v roku 2010 a v roku 2012 vyhrala ocenenie spoločnosti Buyers Lab "Outstanding Mobile Print App". Buyers Lab ocenil Samsung za jeho inováciu, vďaka ktorej je tlač prístupná z niekoľkých zariadení a dokonca aj zo sociálnych médií.

Smart Catalog je možné zadarmo stiahnuť z iOS App Store a Google Play:

(https://itunes.apple.com/us/app/smartcatalog/id661620471?mt=8) (https://play.google.com/store/apps/details?id=printing.catalog).

Viac informácií o Samsung riešeniach tlače nájdete na http://www.samsung.com/sk/smartprinting/.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá