28.1.2014 0 Comments

Samsung uvádza na trh aplikáciu Smart Catalog pre členov Partnerského programu STEP

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd., uvádza na trh Smart Catalog, aplikáciu pre mobilné zariadenia navrhnutú špecificky pre členov programu STEP. Aplikácia zvyšuje efektivitu práce, pretože zabezpečuje zjednodušený prístup k najnovším informáciám a umožňuje zníženie prevádzkových nákladov jednotlivých partnerov. To všetko prostredníctvom integrovaných informácií o výrobkoch, softvérových nástrojoch a predajných materiáloch.

„Chceli sme nadviazať na úspech našej aplikácie Mobile Printing a vytvoriť niečo unikátne pre našich partnerov. Mobilná aplikácia Smart Catalog bola navrhnutá pre rýchle zdieľanie najnovších a najpresnejších informácií o tlačových riešeniach práve s nimi," povedal Joosang Eun, senior viceprezident pre tím strategického marketingu divízie tlačových riešení Samsung. „Naším cieľom je poskytovať partnerom vyspelé mobilné riešenia, ktoré sú zárukou špičkovej výkonnosti, úspory nákladov a vysokej efektivity. Smart Catalog je dôležitým krokom na ceste k propagácii nášho podnikania, ktoré je zo 100 % venované komunikačným kanálom a ktoré vytvára prostredie prínosné pre spoločnosť Samsung, partnerov i zákazníkov," dodal Eun.

Smart Catalog zobrazuje podrobné informácie o celom sortimente tlačiarní formátu A3 a A4 spoločnosti Samsung vrátane špecifikácií, vlastností a kompatibility dodávaného tlačového príslušenstva. Sú tu tiež uvedené informácie o zariadeniach značky Samsung, ich výkonnosti a riešenia v oblasti správy dokumentov. Za účelom podpory predajcov pri propagácii tlačových riešení spoločnosti Samsung ponúka Smart Catalog materiál s prípadovými štúdiami zákazníkov a tiež pravidelne aktualizované články o najnovších trendoch v odvetví finančných služieb, štátnej správy, vzdelávania, maloobchodu, zdravotníctva a výroby. Smart Catalog poskytuje aktuálne informácie a preto je rýchlejší ako klasické objednanie tlačených brožúr a navyše je prístupný odkiaľkoľvek.

Aplikácia Smart Catalog nadväzuje na aplikáciu Samsung Mobile Printing, ktorá bola koncovým užívateľom predstavená v roku 2010 a v roku 2012 vyhrala ocenenie spoločnosti Buyers Lab "Outstanding Mobile Print App". Buyers Lab ocenil Samsung za jeho inováciu, vďaka ktorej je tlač prístupná z niekoľkých zariadení a dokonca aj zo sociálnych médií.

Smart Catalog je možné zadarmo stiahnuť z iOS App Store a Google Play:

(https://itunes.apple.com/us/app/smartcatalog/id661620471?mt=8) (https://play.google.com/store/apps/details?id=printing.catalog).

Viac informácií o Samsung riešeniach tlače nájdete na http://www.samsung.com/sk/smartprinting/.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá