28.1.2014 0 Comments

Samsung uvádza na trh aplikáciu Smart Catalog pre členov Partnerského programu STEP

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd., uvádza na trh Smart Catalog, aplikáciu pre mobilné zariadenia navrhnutú špecificky pre členov programu STEP. Aplikácia zvyšuje efektivitu práce, pretože zabezpečuje zjednodušený prístup k najnovším informáciám a umožňuje zníženie prevádzkových nákladov jednotlivých partnerov. To všetko prostredníctvom integrovaných informácií o výrobkoch, softvérových nástrojoch a predajných materiáloch.

„Chceli sme nadviazať na úspech našej aplikácie Mobile Printing a vytvoriť niečo unikátne pre našich partnerov. Mobilná aplikácia Smart Catalog bola navrhnutá pre rýchle zdieľanie najnovších a najpresnejších informácií o tlačových riešeniach práve s nimi," povedal Joosang Eun, senior viceprezident pre tím strategického marketingu divízie tlačových riešení Samsung. „Naším cieľom je poskytovať partnerom vyspelé mobilné riešenia, ktoré sú zárukou špičkovej výkonnosti, úspory nákladov a vysokej efektivity. Smart Catalog je dôležitým krokom na ceste k propagácii nášho podnikania, ktoré je zo 100 % venované komunikačným kanálom a ktoré vytvára prostredie prínosné pre spoločnosť Samsung, partnerov i zákazníkov," dodal Eun.

Smart Catalog zobrazuje podrobné informácie o celom sortimente tlačiarní formátu A3 a A4 spoločnosti Samsung vrátane špecifikácií, vlastností a kompatibility dodávaného tlačového príslušenstva. Sú tu tiež uvedené informácie o zariadeniach značky Samsung, ich výkonnosti a riešenia v oblasti správy dokumentov. Za účelom podpory predajcov pri propagácii tlačových riešení spoločnosti Samsung ponúka Smart Catalog materiál s prípadovými štúdiami zákazníkov a tiež pravidelne aktualizované články o najnovších trendoch v odvetví finančných služieb, štátnej správy, vzdelávania, maloobchodu, zdravotníctva a výroby. Smart Catalog poskytuje aktuálne informácie a preto je rýchlejší ako klasické objednanie tlačených brožúr a navyše je prístupný odkiaľkoľvek.

Aplikácia Smart Catalog nadväzuje na aplikáciu Samsung Mobile Printing, ktorá bola koncovým užívateľom predstavená v roku 2010 a v roku 2012 vyhrala ocenenie spoločnosti Buyers Lab "Outstanding Mobile Print App". Buyers Lab ocenil Samsung za jeho inováciu, vďaka ktorej je tlač prístupná z niekoľkých zariadení a dokonca aj zo sociálnych médií.

Smart Catalog je možné zadarmo stiahnuť z iOS App Store a Google Play:

(https://itunes.apple.com/us/app/smartcatalog/id661620471?mt=8) (https://play.google.com/store/apps/details?id=printing.catalog).

Viac informácií o Samsung riešeniach tlače nájdete na http://www.samsung.com/sk/smartprinting/.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá