13.3.2013 0 Comments

Samsung sa stal celosvetovým partnerom Zimných paraolympijských hier 2014 v Soči

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd., celosvetový olympijský partner pre bezdrôtové komunikačné zariadenia, oznámila celosvetové partnerstvo so Zimnými paraolympijskými hrami 2014 v Soči.

Na slávnostnom oznámení sa zúčastnili viceprezident spoločnosti Samsung Electronics JaeYoung Lee, predseda Medzinárodného paraolympijského výboru Sir Philip Craven a predseda a riaditeľ organizačného výboru Soči 2014 Dmitrij Černyšenko.

Spoločnosť Samsung je celosvetovým partnerom Medzinárodného paraolympijského výboru už od roku 2006. Prvýkrát spojila svoje meno s hrami v roku 2006 na paraolympijských hrách v Turíne. Potom Samsung podporil v roku 2008 paraolympiádu v Pekingu, paraolympijské hry vo Vancouveri v roku 2010 aj paraolympiádu v Londýne v roku 2012. Cieľom spoločnosti Samsung je podporiť paraolympijské hry tak, aby sa z nich stala udalosť pre širšie obecenstvo v globálnom meradle, ktorá šíri inšpiráciu a nadšenie zo športového zápolenia prostredníctvom inovatívnych bezdrôtových komunikačných technológií.

„Chcel by som poďakovať spoločnosti Samsung za jej mimoriadnu podporu pri rozvoji paraolympijského hnutia. Technológia a paraolympijské kampane spoločnosti Samsung nám pomohli stať sa úspešným usporiadateľom a tiež inšpirovali divákov, aby sa do paraolympijských hier zapojili," povedal predseda Medzinárodného paraolympijského výboru Sir Philip Craven.

„Som rád, že môžem oznámiť mená našich partnerov pre Zimné paraolympijské hry 2014 v Soči. Som si istý, že príspevok našich partnerov bude neoceniteľný. Vyspelé technológie spoločnosti Samsung a jej skúsenosti so sponzoringom pomôžu organizátorom zostať neustále v spojení a športovcom i divákom umožní podeliť sa o pôsobivé príbehy z paraolympijských hier so zvyškom sveta," konštatoval Dmitrij Černyšenko, predseda a riaditeľ organizačného výboru Soči 2014.

„Sme hrdí na to, že v posledných rokoch podporujeme paraolympijské hnutie a bude nám cťou stať sa svetovým partnerom Zimných paraolympijských hier 2014 v Soči," vyhlásil Yung Kook Lee, viceprezident a šéf divízie Global Sports Marketing spoločnosti Samsung Electronics. „Samsung v plnom rozsahu podporuje paraolympijské hodnoty, ako sú odvaha, odhodlanie, inšpirácia a rovnosť, takže je nám potešením poskytnúť technologické riešenia, ktoré umožnia zažiť atmosféru tejto fantastickej udalosti a zdieľať myšlienku celého paraolympijského hnutia väčšiemu počtu ľudí," doplnil Yung Kook Lee.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá