13.3.2013 0 Comments

Samsung sa stal celosvetovým partnerom Zimných paraolympijských hier 2014 v Soči

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd., celosvetový olympijský partner pre bezdrôtové komunikačné zariadenia, oznámila celosvetové partnerstvo so Zimnými paraolympijskými hrami 2014 v Soči.

Na slávnostnom oznámení sa zúčastnili viceprezident spoločnosti Samsung Electronics JaeYoung Lee, predseda Medzinárodného paraolympijského výboru Sir Philip Craven a predseda a riaditeľ organizačného výboru Soči 2014 Dmitrij Černyšenko.

Spoločnosť Samsung je celosvetovým partnerom Medzinárodného paraolympijského výboru už od roku 2006. Prvýkrát spojila svoje meno s hrami v roku 2006 na paraolympijských hrách v Turíne. Potom Samsung podporil v roku 2008 paraolympiádu v Pekingu, paraolympijské hry vo Vancouveri v roku 2010 aj paraolympiádu v Londýne v roku 2012. Cieľom spoločnosti Samsung je podporiť paraolympijské hry tak, aby sa z nich stala udalosť pre širšie obecenstvo v globálnom meradle, ktorá šíri inšpiráciu a nadšenie zo športového zápolenia prostredníctvom inovatívnych bezdrôtových komunikačných technológií.

„Chcel by som poďakovať spoločnosti Samsung za jej mimoriadnu podporu pri rozvoji paraolympijského hnutia. Technológia a paraolympijské kampane spoločnosti Samsung nám pomohli stať sa úspešným usporiadateľom a tiež inšpirovali divákov, aby sa do paraolympijských hier zapojili," povedal predseda Medzinárodného paraolympijského výboru Sir Philip Craven.

„Som rád, že môžem oznámiť mená našich partnerov pre Zimné paraolympijské hry 2014 v Soči. Som si istý, že príspevok našich partnerov bude neoceniteľný. Vyspelé technológie spoločnosti Samsung a jej skúsenosti so sponzoringom pomôžu organizátorom zostať neustále v spojení a športovcom i divákom umožní podeliť sa o pôsobivé príbehy z paraolympijských hier so zvyškom sveta," konštatoval Dmitrij Černyšenko, predseda a riaditeľ organizačného výboru Soči 2014.

„Sme hrdí na to, že v posledných rokoch podporujeme paraolympijské hnutie a bude nám cťou stať sa svetovým partnerom Zimných paraolympijských hier 2014 v Soči," vyhlásil Yung Kook Lee, viceprezident a šéf divízie Global Sports Marketing spoločnosti Samsung Electronics. „Samsung v plnom rozsahu podporuje paraolympijské hodnoty, ako sú odvaha, odhodlanie, inšpirácia a rovnosť, takže je nám potešením poskytnúť technologické riešenia, ktoré umožnia zažiť atmosféru tejto fantastickej udalosti a zdieľať myšlienku celého paraolympijského hnutia väčšiemu počtu ľudí," doplnil Yung Kook Lee.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá