9.1.2014 0 Comments

Samsung sa na veľtrhu spotrebnej elektroniky CES 2014 stal partnerom BMW, Trek Bikes, Kidrobot a 3D Systems

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd., popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie, uzavrela partnerstvo so spoločnosťami BMW, Trek Bikes, Kidrobot a 3D Systems a vo svojom stánku na veľtrhu spotrebnej elektroniky CES 2014 v Las Vegas predstavila novú GALAXY Experience zónu.

BMW - Samsung GALAXY Gear s BMW i
BMW i3
, prvý plne elektricky poháňaný automobil na svete, je vybavený integrovanou SIM kartou, čo vodičom umožňuje prístup k vozidlu odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Využitím BMW iRemote aplikácie môžu vodiči zdieľať informácie s vozidlom priamo prostredníctvom svojho mobilného zariadenia, a tým využívať funkcie ako napríklad kontrola životnosti batérie, vzdialenosť dojazdu, môžu skontrolovať, či sú okná otvorené alebo zatvorené a nastaviť si teplotu vo vozidle na diaľku.

Samsung tak rozšíril využitie inteligentných telefónov pre vodičov, nakoľko vďaka Samsung GALAXY Gear budú mať aktuálne informácie a prístup k svojmu vozidlu vždy pri ruke, na svojom zápästí. Potom si môžu jednoducho prezerať všetky informácie o vozidle na Samsung GALAXY Gear hodinkách.

Samsung Galaxy Gear s aplikáciou BMW iRemote poskytne používateľom dôležité informácie o nabíjaní a stave vozidla, vrátane:
• Stavu nabitia batérie a aktuálneho dojazdu vozidla BMW i3.
• Stave otvorených alebo zatvorených dverí, okien či strešného okna.
• Požadovaných servisných služieb.

Okrem týchto informácií si vodiči pred tým, než sa usadia do vozidla, môžu nastaviť teplotu v interiéri. Navyše môžu aktivovať funkciu „Send to car" (Odoslať do auta) s funkciou S Voice na Samsung GALAXY Gear zariadení a pred sadnutím si do vozidla poslať do navigačného panela cieľovú adresu. Ihneď, ako sa vodič usadí, bude vozidlo okamžite pripravené vyjsť.

Trek Bikes - lepšia zábava na bicykli
Spoločnosti Samsung sa spojila so spoločnosťou Trek Bikes, výrobcom špičkových bicyklov a prvotriedneho cyklistického vybavenia, aby spoločne prepojili cyklistické zážitky s výkonnými smartfón technológiami.

Trek vytvoril dva koncepty bicyklov, aby znázornil hneď niekoľko možností pre integráciu smartfónu a samotného bicykla, ktoré prinášajú niekoľko výhod pre cyklistov:

Pri šliapaní na bicykli sa nabíja Samsung GALAXY Note 3, čo umožňuje cyklistom vychutnať si dlhé vychádzky na bicykli bez toho, aby sa museli starať o to, kde si dobijú svoj ​​smartfón.

• Prostredníctvom Samsung GALAXY Note 3, ktorý sa jednoducho namontuje na riadidlá alebo Samsung GALAXY Gear hodiniek, ktoré majú jazdci na zápästí, je možné vďaka bezdrôtovému pripojeniu snímača k bicyklu sledovať osobné údaje, ako sú rýchlosť či prejdená vzdialenosť.

Kidrobot - Technológia a street art dizajn
Spoločnosti Samsung a Kidrobot, svetový tvorca a predajcu limitovaných edícií umeleckých hračiek, značkového oblečenia a lifestylových doplnkov, sa spojili, aby navrhli jedinečné figúrky inšpirované mobilnými zariadeniami Samsung GALAXY. Mobilná technológia sa stáva čoraz dôležitejšou platformou pre sebavyjadrenie, či už cez mobilné príslušenstvo, kreatívne aplikácie, alebo digitálny dizajn samotného zariadenia.

Inštalácia spoločnosti Kidrobot v stánku Samsung na veľtrhu CES 2014 v Las Vegas predstavuje originálnu figúrku inšpirovanú zariadením Samsung GALAXY. Celkovo ide o tri veľké sochy a 500 menších figúrok, ktoré budú rozmiestnené medzi prístroje Samsung Galaxy a ich príslušenstvo. Návštevníci si tak môžu v rôznych formách vychutnať zaujímavé a zábavné umelecké diela.

V priebehu prvých troch dní veľtrhu budú svetovo uznávaní umelci sami prítomní na stánku spoločnosti Samsung a priamo na mieste budú maľovať päťnohé figuríny Kidrobot X Samsung.

3D Systém - 3D tlač rýchlo a jednoducho
Spoločnosť Samsung sa stala tiež partnerom so spoločnosťou 3D Systems, popredného poskytovateľa 3D obsahu k tlačovému riešeniu, aby návštevníkom CES 2014 spoločne predviedli možnosti 3D tlače priamo na stánku.

Samsung GALAXY Note zariadenie vie jednoducho navrhnúť a vytvoriť produkt, ktorý sa okamžite dostane do rúk miliónom používateľov. Vďaka partnerstvu s 3D Systems je Samsung schopný ukázať naživo, aké jednoduché to pre spotrebiteľa môže byť, aby sa tvorivý proces posunul ešte o krok ďalej. 3D Systems vyvinul aplikáciu, ktorá umožní používateľom Samsung GALAXY Note navrhnúť a vytvoriť špeciálne 3D tlačené mince, ktoré potom môžu byť vložené do špeciálne navrhnutých puzdier. Návštevníci stánku tak majú jedinečnú možnosť vytvárať rôzne predmety na GALAXY Note zariadení a posielať ich priamo do 3D tlačiarne.

Všetky podrobnosti, video obsah a fotografie produktov sú k dispozícii na microsite Samsung na http://www.samsungces.com, http://www.samsungmobilepress.com či na mobilných stránkach na http://m.samsungces.com alebo http ://m.samsungmobilepress.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá