6.2.2013 0 Comments

Samsung predstavuje nový rad laserových tlačiarní, ktoré podstatným spôsobom zvýšia produktivitu firiem

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd., popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie, dnes predstavila štyri nové laserové tlačiarne, ktorých cieľom je zvýšiť produktivitu a znížiť prevádzkové náklady malým a stredným podnikom.

„Náklady, spoľahlivosť, výkon a produktivita sa stávajú pre našich zákazníkov z radov malých a stredných firiem jedným z kľúčových faktorov pri ich rozhodovaní," hovorí JooSang Eun, senior viceprezident divízie tlačových riešení spoločnosti Samsung Electronics. „Ako jeden z lídrov na trhu v kategórii laserových A4 tlačiarní sme obohatili svoje portfólio o vysoko výkonné a napriek tomu úsporné zariadenia, ktoré zaručujú úplne bezproblémovú tlač. Som si istý, že tieto nové tlačiarne vyhovejú požiadavkám našich zákazníkov."

Skvelý výkon vďaka 600MHz procesoru Cortex A5
Samsung laserové tlačiarne radu Xpress M2875 a ProXpress M4070 ponúkajú predovšetkým vysoký výkon a spoľahlivosť. Tieto nové tlačiarne používajú výkonný 600MHz procesor Cortex A5 a vysokokapacitnú pamäť pre ultrarýchly výstup s rýchlosťou 28 až 40 strán za minútu. Rady Xpress M2875 a ProXpress M4070 si poradia s množstvom typov papiera, napr. hrubým alebo tvrdým papierom, ktorý si pohodlne vezmú priamo z kazetového zásobníka alebo viacúčelovej priehradky.

Nové tlačiarne spoločnosti Samsung sú tiež vybavené jedinečnou technológiou pod názvom Rendering Engine for Clean Pages (ReCP), ktorá zaostruje okraje čierneho písma a zlepšuje čitateľnosť písma pri inverznom zobrazení, pričom jej výstupy patria v oblasti firemných tlačových riešení k tým najostrejším.

Konkurencieschopnosť v oblasti celkových nákladov na vlastníctvo (TCO)
Samsung laserové tlačiarne radu Xpress M2875 a ProXpress M4070 boli navrhnuté ako konkurencieschopné z hľadiska nákladov a tiež ekologické. Vďaka tonerom s vysokou výťažnosťou tak môžu firmy viac tlačiť s menej častou výmenou tonera.

Rady Xpress M2875 a ProXpress M4070 vybavené riešením Easy Eco Driver od spoločnosti Samsung umožňujú individuálne nastavenie zamerané na riadenie a kontrolu tlačových nákladov. Používatelia si napr. môžu nastaviť ekonomickú tlač, čím zabránia tlači zbytočných pasáží či obrázkov. Výsledkom je efektívnejšie využitie tonera a papiera. K úspore nákladov prispieva tiež vstavaný duplex, ako aj možnosť tlačiť viac obrázkov na jednu stranu.

Pre ešte vyššiu úsporu nákladov sú tieto tlačiarne vybavené tlačidlom One Touch Eco. Pomocou tohto tlačidla je možné automaticky zredukovať niekoľko strán do jediného tlačového výstupu a šetriť tak čas, papier, toner, peniaze a dokonca aj životné prostredie. Vďaka tomu potrebujú zariadenia radu Xpress M2875 a ProXpress M4070 menej častú výmenu tonera a nižšie sú aj celkové náklady na ich vlastníctvo (TCO).

Jednoduché tlačové riešenia
Samsung laserové tlačiarne radu Xpress M2875 a ProXpress M4070 sú vybavené funkciou Easy Printer Manager, ktorá umožňuje jednoducho monitorovať využitie tlačiarne v reálnom čase, ako aj jednoducho zobraziť informácie o údržbe. To všetko je zárukou rýchleho a presného sledovania využitia tlačiarne.

Tieto nové tlačiarne sú veľmi všestranné a jednoducho použiteľné v spojení s mobilnými zariadeniami, napr. inteligentnými telefónmi, notebookmi či tabletmi. So vzrastajúcou obľubou týchto zariadení ponúkajú tlačiarne Xpress M2875 a ProXpress M4070 všetky tlačové funkcie požadované v dynamickom a hektickom prostredí. Používatelia majú možnosť získať prístup k súborom a dokumentom a tie si vytlačiť z akéhokoľvek mobilného zariadenia, na ktorom je nainštalovaná aplikácia Samsung Mobile Print.

„Laserové tlačiarne Samsung série Xpress M2875 a ProXpress M4070 sú zavŕšením našej komplexnej ponuky tlačiarní pre firemných zákazníkov," konštatuje JooSang Eun. „Sú tiež dôkazom o našej schopnosti plniť potreby zákazníkov, ktorí žiadajú zariadenia, u ktorých jednoduchosť nie je na úkor výkonnosti a tlačového výstupu. Spoločnosť Samsung je jedným z niekoľkých predajcov, ktorí sú schopní zabezpečiť takto širokú ponuku profesionálnych tlačiarní s výstupmi vo formátoch A3 aj A4. Vďaka týmto novým výrobkom sme sa vydali na cestu, ktorej cieľom je splnenie nášho cieľa - stať sa do roku 2015 jedným zo špičkových hráčov v tejto oblasti."


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá