Image
7.2.2013 0 Comments

Samsung predstavuje novú štvordverovú chladničku pre lepšiu organizáciu priestoru

cjladna stvrodelna.jpg Spoločnosť Samsung Electronics Co. Ltd., popredná svetová spoločnosť v oblasti inovácie digitálnych spotrebičov, dnes predstavila ďalší špičkový domáci spotrebič určený pre kuchyne - novú štvordverovú chladničku s francúzskymi dverami (RF24). Táto špičková chladnička Samsung reaguje na rastúcu potrebu spotrebiteľov, ktorí chcú mať k dispozícii chladničku s kapacitou a funkciami, ktoré vychádza v ústrety ich meniacemu sa životnému štýlu. Posúva jednoduchosť ovládania, pohodlie i organizovanosť na novú úroveň. Spoločnosť Samsung pozorne sleduje meniace sa správanie v oblasti nakupovania potravín a rastúci dôraz na zdravé stravovanie. V súvislosti s týmito trendmi navrhla novú štvordverovú chladničku s francúzskymi dverami.

S rastúcimi cenami potravín hľadajú spotrebitelia spôsob, ako ušetriť. Rodinné a výhodné balenia znamenajú pre rodiny každej veľkosti viac potravín za menej peňazí, ale domáca chladnička musí byť schopná poňať všemožné veľkosti a tvary týchto balení.

cjladna stvrodelna1.jpg Okrem toho, že spotrebitelia nakupujú vo veľkom, hľadajú aj spôsoby, ako do svojich rodinných jedálničkov zaradiť čerstvejšie a zdravšie položky, takže chodia do potravín a na farmárske trhy častejšie a nakupujú tam čerstvé potraviny. Tieto menšie, ale častejšie nákupy majú za následok, že potraviny sú pravidelne do chladničky ukladané a zase z nej vyberané, čo kladie vysoké nároky na možnosti organizácie a maximalizáciu úložného priestoru v chladničke, aby bolo možné potraviny uchovať čerstvé po dlhšiu dobu.

„Spoločnosť Samsung vytvorila novú štvordverovú chladničku s francúzskymi dverami pre spotrebiteľov, ktorí ocenia inovatívne výrobky podporujúce ich rodinný životný štýl pri zachovaní estetickej harmónie s ďalším vybavením ich domovov," uviedol BK Yoon, prezident divízie spotrebnej elektroniky v Samsung Electronics. „Nehľadiac na veľkosť ich domácnosti, spotrebitelia veľkokapacitné chladničky vyhľadávajú, pretože chcú mať skladovanie potravín dobre zorganizované a chcú, aby rýchlo kaziace sa potraviny zostali čerstvé."

Viac priestoru a lepšia organizácia
Táto najväčšia chladnička od spoločnosti Samsung ponúka viac ako 540 l úžitkového priestoru špeciálne navrhnutého na efektívne usporiadanie jej obsahu tak, aby ju spotrebitelia mohli využiť skutočne naplno. Používatelia môžu nakupovať všetky druhy potravín bez obáv, že si s rýchlo sa kaziacimi potravinami ich chladnička neporadí.

Okrem toho má novo navrhnutý zásobník ľadu Ice Master tenší profil, takže nezaberá vnútri chladničky toľko miesta, pričom jeho kapacita je vyššia než u štandardných zásobníkov.

Optimálna veľkosť a dizajn štvordverovej chladničky s francúzskymi dverami umožňuje spotrebiteľom maximalizovať jej úžitok a zabezpečuje hladkú organizáciu a skladovanie potravín.

Flexibilita a pohodlie vďaka priehradke CoolSelect Zone
Štvordverová chladnička s francúzskymi dverami má dvojstupňovú skladaciu policu, takže počas sekundy vytvoríte priestor pre skladovanie vysokých balení. Vďaka tomu sa zväčší skladovacia kapacita a minimalizuje sa nevyužiteľné miesto.

Inovatívna chladnička má tiež priehradku CoolSelect Zone, ktorá je vo výške pracovnej plochy kuchynskej linky, čím v kuchyni vytvára čistú líniu. Samotná priehradka má štyri špeciálne prednastavené teploty, čo používateľom umožňuje zvoliť teplotu optimálnu pre ukladané potraviny. Prednastavené teploty priehradky CoolSelect zahŕňajú voľbu pre mäso a ryby (-1 °C), chladené nápoje (1 °C), lahôdky / desiaty (3 °C) a víno/chuťovky na party (5 °C). Či už je potrebné na chvíľu niekam umiestniť veľkú misu, vychladiť nápoje počas horúceho víkendu, alebo nájsť stále miesto pre mamičkou schválené desiaty a krabice s džúsmi, z ktorého sa deti môžu samé obslúžiť, táto chladnička uchová všetko pri správnej teplote.

Priehradka CoolSelect Zone má tiež nový prvok nazvaný Smart Divider, ktorý je tvorený tenkými kovovými lištami, ktoré sa posúvajú horizontálne a vertikálne pomocou jediného gombíka. Smart Divider uľahčuje prispôsobenie skladovacieho priestoru veľkosti balení, ktoré do priehradky dávate, a deliace priehradky všetko držia na svojom mieste. Táto priehradka sa tiež ľahko otvára vďaka novej rukoväti Clean EASY a je možné ju viac vysunúť a zaistiť tak ľahký prístup ku všetkým potravinám v priehradke CoolSelect Zone.

Štýlový dizajn
Štvordverová chladnička Samsung s francúzskymi dverami je navrhnutá tak, aby perfektne splynula s kuchyňami rôznych veľkostí a štýlov. Štíhly dizajn v nerezovej oceli a vonkajší intuitívny dotykový displej pre ovládanie vody, ľadu a teploty zaisťujú jednoduchý a elegantný vzhľad. Stredná priehradka je prispôsobená výške pracovnej dosky kuchyne, takže nijako nenarúša jej čistotu línií.

Štvordverová chladnička s francúzskymi dverami je tiež vybavená novou rukoväťou Clean EASY, ktorá zaisťuje optimálne a pohodlné otváranie alebo zatváranie všetkých štyroch dverí. Keď je chladnička otvorená, je jasne osvetlená úspornými LED svietidlami Samsung. LED svietidlá sú v porovnaní s ich predchodcami dvakrát jasnejšie, ale sú zdrojom chladnejšieho svetla, takže vyžarujú menej tepla, šetria miesto a sú energeticky efektívne.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá