Image
6.2.2013 0 Comments

Samsung predstavuje novú kombinovanú chladničku s mrazničkou dole

chladna kombi.jpg Spoločnosť Samsung Electronics Co. Ltd., popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych domácich spotrebičov, dnes predstavila novú kombinovanú chladničku s mrazničkou dole (RB31), ktorá sa pýši prvenstvom hneď v niekoľkých kategóriách. Nová chladnička ponúka celý rad jedinečných prvkov zameraných na maximálne využitie miesta a špičkovú technológiu digitálneho invertora zabezpečujúceho zlepšenie energetickej účinnosti. Chladnička RB31 prináša výnimočný výkon, väčšiu flexibilitu a viac pohodlia pre zaneprázdnené moderné rodiny.

Prostredníctvom svojej novej kombinovanej chladničky s mrazničkou dole prináša spoločnosť Samsung do domácností výkonné technologické novinky, ktoré umožnia rodinám využívať spotrebiče efektívnejším spôsobom, a ktoré prispejú k ekonomickejšiemu a harmonickejšiemu chodu ich domácnosti. Špičková technológia v novej chladničke Samsung sprostredkuje jedinečný dizajn spoločne so špeciálnymi prvkami zameranými na maximálne efektívne využitie priestoru.

Chladnička predstavuje v mnohých ohľadoch srdce kuchyne, na ktoré sú počas dňa kladené vysoké požiadavky," hovorí pán BK Yoon, prezident divízie spotrebnej elektroniky spoločnosti Samsung Electronics. „Okrem toho, že dodávame kvalitné chladiarenské technológie, ktoré zákazníci požadujú, sme sa tiež pokúsili vytvoriť model, ktorý pomocou praktických a dômyselných prvkov pomáha zlepšovať organizovanosť. V spoločnosti Samsung sme hrdí na to, že vždy už s predstihom premýšľame o tom, čo naši zákazníci budú potrebovať, a naša nová kombinovaná chladnička s mrazničkou dole poskytuje skutočne užitočné riešenie."

Dokonalé usporiadanie bez nevyužitých miest
Polička Easy Slide sa ľahko vysúva a umožňuje lepšie usporiadanie, ľahšie skladovanie a vyberanie potravín, pričom obmedzuje nevyužité miesto hlboko vo vnútri chladničky. V bežných chladničkách je nepohodlné ukladať veľké balenia do priehradiek s malými otvormi. Priehradku Full Open Box v novej chladničke s mrazničkou dole je však možné vysunúť celú, takže ju môžete úplne zaplniť a zároveň nie je problém z nej ľahko vytiahnuť veľká alebo neforemné balenie potravín. Širšia a hlbšia dverná priehradka Big Guard umožňuje skladovanie veľkých a vysokých fliaš - ideálne pre veľké rodinné stretnutia, kedy je potrebné množstvo nápojov v najrôznejších veľkostiach.

Špičková technológia digitálneho invertora zlepšuje energetickú účinnosť
Nová kombinovaná chladnička s mrazničkou dole je vybavená kompresorom so špičkovým digitálnym invertorom, ktorý zlepšuje energetickú účinnosť a chladiaci výkon automatickou reguláciu prostredníctvom piatich rýchlostí otáčok za minútu v závislosti na požadovanej náročnosti chladenia. Pri častom otváraní dverí, keď je vnútri chladničky tanier s teplým jedlom, alebo keď sa zmení vonkajšia teplota, kompresor zareaguje a rýchlo dodá studený vzduch alebo naopak spomalí výkon, a tým predíde zbytočnej spotrebe energie. Na rozdiel od iných modelov pracuje kompresor Samsung v noci plynulo a s nižšou hlučnosťou.
Inovatívna technológia použitá v invertore posilňuje odolnosť a predlžuje životnosť chladničky. Spoločnosť Samsung k tomu pridáva desaťročnú záruku - ako prvá v tomto segmente.

Zabezpečenie dokonalého pohodlia a optimálnej čerstvosti
Nová kombinovaná chladnička s mrazničkou dole spoločnosti Samsung ponúka vo svojej kategórii ešte niekoľko ďalších prvenstiev zameraných na pohodlie. Napr. košík na dochucovadlá Grab'n Go, ktorý je možné vybrať a použiť pri varení alebo pri stolovaní. Ďalej zásobník na vodu s objemom 4,5 l, ktorý je spojený s dávkovačom vo dverách a môže byť plnený čerstvou vodou, čím pomáha k zdravšiemu stravovaniu. V neposlednom rade je potrebné spomenúť LED svietidlo v hornej časti, ktoré zaisťuje lepšie osvetlenie vnútra chladničky, než je tomu u bežných modelov.

Žiadna iná chladnička nezabezpečuje optimálnu čerstvosť potravín tak ako nová kombinovaná chladnička s mrazničkou dole. Zóna CoolSelect umožňuje používateľovi ovládať teplotu v tejto časti prostredníctvom jednoduchého dotykového tlačidlového displeja a zaistiť tak maximálnu sviežosť, pričom toto miesto je možné využiť na skladovanie zeleniny aj mäsa, ktoré si tu dlhšie uchovajú svoju čerstvosť.

Polička Easy Slide tiež umožňuje jednoduché skladovanie veľkého množstva najrôznejšieho ovocia a zeleniny a zabezpečuje k nim ľahký prístup. Kompresor s digitálnym invertorom zaisťuje optimálnu čerstvosť uchovávaných potravín vďaka automatickej regulácii výkonu v závislosti na vnútorných a vonkajších podmienkach.

Technológia No Frost zabraňuje namŕzaniu ľadu vo vnútri mrazničky a predchádza kondenzácii v chladničke, ktorá môže viesť k vzniku škvŕn.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 2

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá