10.1.2013 0 Comments

Samsung predstavuje Premium Suite Upgrade pre smartfóny Galaxy S III

Spoločnosť Samsung, popredný výrobca na trhu spotrebnej elektroniky a svetová jednotka v oblasti informačných technológií, predstavila Premium Suite Upgrade pre svoju vlajkovú loď Samsung Galaxy S III. Samsung neustále ponúka používateľom tie najlepšie mobilné zážitky tým, že poskytuje vylepšenia operačných systémov pre svoje produkty. Výsledkom tejto činnosti bolo nedávne sprístupnenie upgradu operačného systému Android 4.1 Jelly Bean pre Samsung Galaxy S III a prostredníctvom aktuálneho vylepšenia Premium Suite Upgrade plánuje do telefónu priniesť ešte viac prepracovaných vlastností.

Premium Suite upgrade pre Samsung Galaxy S III bude zahŕňať mnohé z inovatívnych a tvorivých vlastností novo predstavených v Samsung Galaxy Note II. Pôjde napríklad o:

Multi window
Používatelia môžu súčasne zobraziť dve rôzne aplikácie vedľa seba pre viacúčelové využitie displeja.

Fun and Easy Photo Experience:
V Samsung Galérii obrázkov si môžu teraz používatelia nielen prezerať viac obrázkov naraz, ale aj intuitívne vytvárať a radiť fotky a videá do kategórií.Paper Artist je exkluzívna Samsung aplikácia, ktorá ponúka rad zábavných a kreatívnych spôsobov fotografovania. Ďalej poskytuje citlivé funkcie pre úpravu fotiek, akou je farebný štetec.

Group Cast
S využitím Wi-fi siete môžu používatelia v rovnakom čase zdieľať a upravovať dokumenty, prezentácie a obrázky s niekoľkými priateľmi či spolupracovníkmi bez toho, aby každý musel súbor sťahovať zvlášť.

Contextual Awareness
Smart Rotation:
displej sa automaticky prispôsobuje voči používateľovej tvári. Je tak vždy v ideálnej polohe.Contextual Tag: používatelia môžu na fotkách a videách alebo v hlasových záznamoch označiť priateľov, miesto a dátum.Contextual Page: prístroj rozozná, kedy sú zapojené slúchadlá a automaticky otvorí prehrávač hudby.

Auto Share Shot Pairing s využitím NFC
Nastavením kamery na Auto Share Shot môžu teraz používatelia rýchlo zdieľať fotky a videá jednoduchým prepojením Galaxy S III s iným prístrojom umožňujúcim NFC a S-Beam.

Vylepšené funkcie fotoaparátu

  • S novou funkciou Best Face a vylepšenou verziou predchádzajúcej funkcie Best Photo si používatelia môžu vybrať z piatich súvislých snímok najlepší záber všetkých ľudí na fotkách a vytvoriť tak obrázok, s ktorým budú spokojní všetci zúčastnení.
  • Low Light režim je pridaný pre možnosť odfotiť jasné a ostré fotky aj na tmavých miestach.
  • Používatelia môžu zachytiť prekrásnu krajinu s použitím režimu Panorama, teraz so záberom 340-360 stupňov.

Používatelia sa na Samsung Galaxy S III tiež môžu tešiť kvôli mnohým zdokonaleným funkciám.

Continuous Input: súvislým pohybom prsta / dotykového pera cez klávesnicu môžu používatelia písať ľahšie a rýchlejšie.

AllShare Cast: Užívatelia môžu bezdrôtovo prepojiť Galaxy S III s televízorom pre okamžitý prenos obsahu smartfónu na väčšiu obrazovku.

Smart Dock: TouchWiz interface umožňuje úpravu domovskej obrazovky tak, aby sa automaticky prispôsobila pre prácu v dokovacej stanici.

Vylepšená reakcia dotyku: Používatelia si na Galaxy S III môžu vychutnať ešte rýchlejšiu dotykovú odozvu.

S Beam: Jednoduchým priblížením k ďalšiemu prístroju s aplikáciou S Beam (Galaxy Note II a Galaxy S III mini, Galaxy S III), umožňuje zdieľanie 1GB filmového súboru do troch minút a 10MB hudobného súboru počas dvoch sekúnd, a to aj bez Wi-Fi alebo mobilného signálu.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá