28.1.2014 0 Comments

Samsung predstavil tablety GALAXY NotePRO a TabPRO pre európsky trh

Samsung Electronics Co., Ltd., popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie, predstavila Samsung GALAXY NotePRO a rad tabletov TabPRO pre európsky trh. Štyri výkonné zariadenia v zostave Samsung GALAXY NotePro (12.2) a TabPRO (12.2, 10.1, 8.4) nanovo definujú možné očakávania od tabletu.

„Vytvorením produktov Samsung GALAXY NotePRO a série tabletov TabPRO vstupujeme do nového s ambíciou upevniť vedúce postavenie na trhu s tabletmi," povedal JK Shin, generálny riaditeľ a prezident IT a mobilnej divízie spoločnosti Samsung Electronics. „Nový rad tabletov ponúka najlepšiu kvalitu zobrazenia a prepracovaný dizajn, ktorý získal mnohé ocenenia. Samsung GALAXY NotePRO a TabPRO skutočne dokazujú náš záväzok poskytovať zákazníkom výnimočné a všestranné produkty, ktoré obohacujú ich každodenný život," dodáva Shin.

Séria GALAXY NotePro a TabPRO prináša prvotriedny štýl a vysoký výkon, mimoriadny displej a zodpovedajúcu sadu funkcií. Aby tieto produkty uspokojili každého používateľa, kombinujú krištáľovo čistý displej WQXGA s rozlíšením 4 Mpix pre optimálny zážitok zo sledovania vlastných videí a fotografií, výkonné nástroje pre zvýšenie produktivity a unikátne vlastnosti s predinštalovaným a zadarmo sťahovateľným obsahom.

Samsung GALAXYNotePRO a TabPRO - dych berúci zážitok zo zobrazenia
Samsung GALAXY NotePRO a TabPRO predstavujú ako prvý na svete 12,2-palcový WQXGA Widescreen (16:10) displej, ktorý ponúka krištáľovo čisté rozlíšenie (2560x1600) a ideálnu platformu pre vytváranie a prezeranie obsahu. Väčšia obrazovka dopraje používateľom úžasný zážitok zo sledovania videí vo Full HD kvalite a možnosť prezerať viac informácií naraz. Okrem špičkového displeja disponuje zariadenie elegantným, tenkým a ľahkým rámom a je samozrejme ľahko prenosné.

Funkcia Content Home, ktorá je optimalizovaná pre veľký displej, umožňuje nielen pohodlné prezeranie obsahu, ale tiež možnosť prispôsobiť vzhľad GALAXY tabletu svojim vlastným potrebám, aby mal používateľ najčastejšie používané aplikácie vždy po ruke. Veľká obrazovka porovnateľná s tradičnou veľkosťou časopisu umožňuje zobrazenie digitálnych časopisov alebo e-kníh v pôvodnom formáte.

Silný parťák v oblasti produktivity
Samsung GALAXY NotePRO a séria tabletov TabPRO sú vybavené nástrojmi, ktoré v používateľoch podporujú ich produktivitu, a to ako v osobnom, tak v profesijnom živote.

Vďaka funkcii Multi view je možné rozdeliť obrazovku do štyroch rôznych okien a v každom z nich si spustiť inú aplikáciu. Použitím pera S Pen je možné preberať obsah z jedného okna do druhého. Virtuálna klávesnica poskytuje dostatočný priestor pre pohodlné písanie a hmatová spätná väzba dodáva realistickejší pocit pri písaní.

Samsung GALAXY NotePRO je vybavený perom S Pen a používateľ má prístup k funkciám, ako sú Akčná poznámka, Album výstrižkov, Písanie na obrazovku a S Finder. Okrem toho nová funkcia Okno pera umožňuje používateľom jednoducho nakresliť okno ľubovoľnej veľkosti kdekoľvek na obrazovke a do tohto okna okamžite preniesť aplikácie, ako napríklad kalkulačku alebo sledovanie videa cez YouTube.

Používatelia môžu ľahko vďaka funkcii Remote PC sledovať či ovládať prostredníctvom svojich GALAXY NotePro alebo TabPRO svoje domáce alebo kancelárske počítače a upravovať či ukladať do nich dokumenty na diaľku.

V tabletoch Samsung GALAXY NotePRO a TabPRO bude tiež nainštalovaná platforma Cisco WebEx Meetings - najlepšie riešenie webových konferencií na trhu, ktoré umožňuje byť v spojení s kýmkoľvek a kdekoľvek. Vôbec prvýkrát v histórii je na tabletoch s operačným systémom Android vďaka funkcii e-Meeting pri konferencii možné zdieľať obsah na ich obrazovke bez toho, aby bolo potrebné byť napojený na centrálny server alebo sieť.

Prémiový obsah zadarmo*
Majitelia Samsung GALAXY NotePRO a TabPRO získajú bonus v hodnote približne 700 dolárov v podobe predplatného novín, časopisov či prémiových služieb a aplikácií ako sú Bitcasa, Bloomberg BusinessWeek +, Blurb, Cisco WebEx Meetings, Dropbox, Easilydo Pre for Tablet, Evernote, Hancom Office for Android PC, LinkedIn, LIVESPORT.TV, NY Times for Android, Oxford Advanced Learner's AZ a Sketchbook for GALAXY (obsah sa môže líšiť podľa jednotlivých regiónov).

Okrem toho sa majitelia môžu tešiť aj na ponuku lokálneho obsahu určeného pre používateľov z Českej republiky a Slovenska. Dostupnosť konkrétneho obsahu bude potvrdená pri uvedení prístrojov na domáci trh.

Možnosti pripojenia Samsung GALAXY NotePRO a TabPRO: iba WiFi, Wi-Fi a 3G alebo Wi-Fi a LTE. Používatelia si môžu vybrať medzi 12,2-palcovým GALAXY NotePRO, ktorý je dodávaný s perom S Pen alebo sériou GALAXY TabPRO s veľkosťami 12.2, 10.1 a 8.4 palca bez pera S Pen.

K Samsung GALAXY NotePRO bude možné dokúpiť nasledujúce príslušenstvo: rôzne knižné obaly, USB rozbočovač LAN, Universal BT klávesnice a S Action Mouse - bezdrôtovú myš na ovládanie GALAXY NotePRO.

Dostupnosť zariadení Samsung GALAXY NotePRO a série tabletov TabPRO bude na slovenskom trhu v polovici marca.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Unibail-Rodamco, Niantic a Pokémon vstúpili do partnerstva zameraného na mobilnú aplikáciu Pokémon Go

13.01.2017 08:30

Spoločnosť Unibail-Rodamco, ktorá je najväčšou obchodno-realitnou skupinou v Európe, uzatvára v spolupráci s nadnárodnou spoločnosťou The Pokémon Company International partnerstvo so softvérovým vývoj ...

Tlačové správy

Canon získava popredného výrobcu zdravotníckych zariadení Toshiba Medical Systems a vytvára z neho svoju dcérsku spoločnosť

13.01.2017 08:20

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, oznámila, že na základe kladného rozhodnutia regulačných orgánov jej predstavenstvo odsúhlasilo prevod akcií japonskej spoločnosti Tos ...

Tlačové správy

Viac ako 1,6 milióna ponúknutých miest – taký bol prvý rok BlaBlaCar na Slovensku a v Čechách

13.01.2017 08:18

Celosvetová platforma pre spolujazdu BlaBlaCar vstúpila na slovenský a český trh pred rokom. Za ten čas stihli vodiči ponúknuť na spolujazdu 1 682 217 miest. Prebrázdili dokopy trasu dlhú takmer 136 m ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá