Image
16.7.2014 0 Comments

Samsung predstavil nový obchod s aplikáciami – Galaxy Apps

galaxy-apps copy.jpg Spoločnosť Samsung spustila Samsung GALAXY Apps, nový obchod ponúkajúci stovky aplikácií pre používateľov mobilných zariadení Samsung GALAXY. Oproti svojmu predchodcovi Samsung Apps ponúka novú podobu aplikácií a hier, ktoré umožnia lepšie prispôsobenie a využitie všetkých možností mobilných zariadení Samsung, pretože sa bude primárne orientovať na tituly, ktoré boli vyvinuté s využitím mobilného Samsung SDK. Fungovať bude aj ako platforma pre akcie, zľavy a aj pre lokálne aplikácie, ktoré budú ponúkané výhradne majiteľom zariadení Samsung GALAXY na Slovensku.

V Samsung GALAXY Apps nájdete tri základné sekcie: Obľúbené, Top a Pre GALAXY.

• Obľúbené - sekcia pomôže používateľom jednoducho nájsť rôzne odporúčané aplikácie a propagačné akcie
• Rebríček - zobrazuje zoznam najobľúbenejších aplikácií, ktoré možno prezerať podľa obľúbenosti, dát a ceny
• Pre GALAXY - obsahuje štyri ďalšie sekcie:

1. GALAXY Gifts, kde sú prémiové aplikácie od globálnych i lokálnych poskytovateľov výhradne pre zariadenia radu GALAXY.
2. GALAXY Essentials združuje aplikácie, ktoré by majiteľom zariadenia GALAXY nemali chýbať, ako napríklad komunikátor ChatON, diaľkové ovládanie WatchON alebo napríklad POLARIS Office 5 na editáciu dokumentov.
3. Apps for Professionals je domovom podnikovo zameraných aplikácií a ďalších služieb, ktoré plne využívajú funkcie zariadenia GALAXY. Aplikácie sú tu prehľadne členené podľa zamerania odboru záujmu (vzdelávanie, biznis, umenie a pod.).
4. GALAXY Specials umožňuje používateľom sťahovať aplikácie špeciálne vytvorené pomocou Samsung SDK. Používatelia si tu môžu stiahnuť napríklad aplikácie vytvorené na prácu s perom S Pen alebo aplikácie na zdieľanie obsahu pomocou služby Samsung Chord.

Samsung GALAXY Apps bude k dispozícii pre viac ako 130 miliónov používateľov v 161 krajinách po celom svete. Viac informácií tu.

Zdroj: Svet IT


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

JUMP soft je najrýchlejšie rastúca IT firma na Slovensku. Toto sú ďalšie

24.10.2016 00:08

Deloitte zverejnil rebríček 50 najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe. Zo Slovenska sa v rebríčku CE Technology Fast 50 umiestnilo tento rok 5 spoločností – najvyššie um ...

Biznis

Yrobot Cup: Stredné školy si zmerali sily v elektronike, informatike a počítačovom inžinierstve

24.10.2016 00:09

V Bratislave prebehol Yrobot Cup,  prezentácia a vyhodnotenie projektov v rámci programu Stredné školy a technika 2015 ktorú podporuje Nadácia Volkswagen Slovakia. Nadácia od roku 2012 vyhlasuje gran ...

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá