Image
16.7.2014 0 Comments

Samsung predstavil nový obchod s aplikáciami – Galaxy Apps

galaxy-apps copy.jpg Spoločnosť Samsung spustila Samsung GALAXY Apps, nový obchod ponúkajúci stovky aplikácií pre používateľov mobilných zariadení Samsung GALAXY. Oproti svojmu predchodcovi Samsung Apps ponúka novú podobu aplikácií a hier, ktoré umožnia lepšie prispôsobenie a využitie všetkých možností mobilných zariadení Samsung, pretože sa bude primárne orientovať na tituly, ktoré boli vyvinuté s využitím mobilného Samsung SDK. Fungovať bude aj ako platforma pre akcie, zľavy a aj pre lokálne aplikácie, ktoré budú ponúkané výhradne majiteľom zariadení Samsung GALAXY na Slovensku.

V Samsung GALAXY Apps nájdete tri základné sekcie: Obľúbené, Top a Pre GALAXY.

• Obľúbené - sekcia pomôže používateľom jednoducho nájsť rôzne odporúčané aplikácie a propagačné akcie
• Rebríček - zobrazuje zoznam najobľúbenejších aplikácií, ktoré možno prezerať podľa obľúbenosti, dát a ceny
• Pre GALAXY - obsahuje štyri ďalšie sekcie:

1. GALAXY Gifts, kde sú prémiové aplikácie od globálnych i lokálnych poskytovateľov výhradne pre zariadenia radu GALAXY.
2. GALAXY Essentials združuje aplikácie, ktoré by majiteľom zariadenia GALAXY nemali chýbať, ako napríklad komunikátor ChatON, diaľkové ovládanie WatchON alebo napríklad POLARIS Office 5 na editáciu dokumentov.
3. Apps for Professionals je domovom podnikovo zameraných aplikácií a ďalších služieb, ktoré plne využívajú funkcie zariadenia GALAXY. Aplikácie sú tu prehľadne členené podľa zamerania odboru záujmu (vzdelávanie, biznis, umenie a pod.).
4. GALAXY Specials umožňuje používateľom sťahovať aplikácie špeciálne vytvorené pomocou Samsung SDK. Používatelia si tu môžu stiahnuť napríklad aplikácie vytvorené na prácu s perom S Pen alebo aplikácie na zdieľanie obsahu pomocou služby Samsung Chord.

Samsung GALAXY Apps bude k dispozícii pre viac ako 130 miliónov používateľov v 161 krajinách po celom svete. Viac informácií tu.

Zdroj: Svet IT


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá