Image
16.7.2014 0 Comments

Samsung predstavil nový obchod s aplikáciami – Galaxy Apps

galaxy-apps copy.jpg Spoločnosť Samsung spustila Samsung GALAXY Apps, nový obchod ponúkajúci stovky aplikácií pre používateľov mobilných zariadení Samsung GALAXY. Oproti svojmu predchodcovi Samsung Apps ponúka novú podobu aplikácií a hier, ktoré umožnia lepšie prispôsobenie a využitie všetkých možností mobilných zariadení Samsung, pretože sa bude primárne orientovať na tituly, ktoré boli vyvinuté s využitím mobilného Samsung SDK. Fungovať bude aj ako platforma pre akcie, zľavy a aj pre lokálne aplikácie, ktoré budú ponúkané výhradne majiteľom zariadení Samsung GALAXY na Slovensku.

V Samsung GALAXY Apps nájdete tri základné sekcie: Obľúbené, Top a Pre GALAXY.

• Obľúbené - sekcia pomôže používateľom jednoducho nájsť rôzne odporúčané aplikácie a propagačné akcie
• Rebríček - zobrazuje zoznam najobľúbenejších aplikácií, ktoré možno prezerať podľa obľúbenosti, dát a ceny
• Pre GALAXY - obsahuje štyri ďalšie sekcie:

1. GALAXY Gifts, kde sú prémiové aplikácie od globálnych i lokálnych poskytovateľov výhradne pre zariadenia radu GALAXY.
2. GALAXY Essentials združuje aplikácie, ktoré by majiteľom zariadenia GALAXY nemali chýbať, ako napríklad komunikátor ChatON, diaľkové ovládanie WatchON alebo napríklad POLARIS Office 5 na editáciu dokumentov.
3. Apps for Professionals je domovom podnikovo zameraných aplikácií a ďalších služieb, ktoré plne využívajú funkcie zariadenia GALAXY. Aplikácie sú tu prehľadne členené podľa zamerania odboru záujmu (vzdelávanie, biznis, umenie a pod.).
4. GALAXY Specials umožňuje používateľom sťahovať aplikácie špeciálne vytvorené pomocou Samsung SDK. Používatelia si tu môžu stiahnuť napríklad aplikácie vytvorené na prácu s perom S Pen alebo aplikácie na zdieľanie obsahu pomocou služby Samsung Chord.

Samsung GALAXY Apps bude k dispozícii pre viac ako 130 miliónov používateľov v 161 krajinách po celom svete. Viac informácií tu.

Zdroj: Svet IT


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá