Image
15.2.2016 0 Comments

Samsung predstavil novinky v oblasti monitorov

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. odhalila na Samsung European Forum 2016 v Monaku svoje najnovšie zakrivené monitory a predstavila výhody displejov zameraných na profesionálov z hľadiska produktivity. Prehliadka pozostáva z rôznych sérií monitorov Samsung, ktoré navodzujú pohlcujúce, komfortné a atraktívne zobrazovacie prostredie. Najnovšie inovácie spoločnosti Samsung sú založené na prvotriednych komponentoch a nenápadnom dizajne, aby medzi firmy a domácnosti vniesli maximálne pohodlie.

„Prostredníctvom pokrokového dizajnu, kvality obrazu a vylepšení, ktoré zvyšujú pohodlie, vytvára naša rozrastajúca sa séria monitorov pre rok 2016 nové príležitosti pre podniky a spotrebiteľov. Môžu si tak užiť viac produktívne a podmanivé prostredie,“ povedal Michael Zoeller, viceprezident a európsky šéf divízie Visual Display v spoločnosti Samsung Electronics. „Týmito novinkami opäť posúvame zobrazovacie zariadenia na vyššiu úroveň.“

Pohodlné a štýlové zakrivené monitory

Prostredníctvom najnovších monitorov CF591 a CF390 pokračuje Samsung vo vylepšovaní dizajnu svojich priekopníckych displejov so zakrivenou obrazovkou smerom k ešte väčšej kvalite obrazu a užívateľskému komfortu. Tieto najlepšie monitory vo svojej triede so zakrivením 1800R zodpovedajú tvaru ľudského oka, a tak poskytujú prirodzenejší zážitok zo sledovania.

Oba monitory, Samsung CF591 aj CF390, sú vybavené radom funkcií, ktoré sú ešte viac šetrné k očiam a vyhovujú dlhodobému používaniu vo firmách aj pre spotrebiteľov. Každý displej využíva technológiu spoločnosti Samsung Eye Saver zabraňujúcu blikaniu, aby sa zabezpečila stálosť obrazu a znížilo sa zaťaženie zraku užívateľov. Vstavaná technológia AMD FreeSync™ založená na HDMI® synchronizuje obnovovaciu frekvenciu obrazovky s AMD grafickými kartami užívateľov, aby znížila latenciu na vstupe, trhanie obrazu a oneskorenie pri hraní hier a prezeraní interaktívneho obsahu. Okrem toho majú monitory Samsung CF591 a CF390 široký pozorovací uhol 178 stupňov, takže užívatelia si môžu vychutnať čistý a detailný obraz z akéhokoľvek miesta.

Nové zakrivené monitory CF591 a CF390 kombinujú jedinečný zakrivený tvar s prepracovaným kruhovým stojanom, ktorý dáva štýl akémukoľvek stolu. Tento kruhový stojan dopĺňa v prípade modelu CF591 metalickú striebornú prednú časť a lesklú bielu zadnú časť displeja, a tak vytvára dokonale čistý, elegantný vzhľad. Monitor CF591 ešte vylepšuje zážitok zo sledovania vďaka trojstrannému dizajnu bez rámčeka, ktorý minimalizuje rozptýlenie a kladie dôraz na obsah na obrazovke.

Profesionálne monitory zvyšujúce produktivitu

Profesionálne UHD monitory Samsung UE850 ponúkajú lepšie vizuálne vlastnosti a ergonomické funkcie, ktoré pomáhajú profesionálom plniť úlohy zamerané na detail. Prostredníctvom panelovej technológie PLS umožňujú natáčať obrazovku horizontálne aj vertikálne v uhle až 178°. V kombinácii s rozlíšením UHD, ktoré je štyrikrát väčšie ako štandardné Full HD, poskytujú monitory Samsung UE850 realistický obraz v brilantných farbách. Navyše utvárajú pohodlnejšie a príjemnejšie pracovné prostredie vďaka výškovo nastaviteľnému stojanu a možnosti pripojiť niekoľko rôznych zariadení.

Praktické monitory pre bezdrôtové mobilné nabíjanie

Prostredníctvom vstavanej bezdrôtovej nabíjacej podložky povyšuje monitor Samsung SE370 (k dispozícii vo variantoch 23,6 a 27 palcov) komfort pre profesionálnych užívateľov na novú úroveň. Používatelia totiž môžu jednoducho dobíjať svoje mobilné zariadenia kompatibilné so štandardom Qi, zatiaľ čo pracujú. Keďže viacero portov a káblov pre nabíjanie je zlúčených do jediného zariadenia, znižuje monitor Samsung SE370 neporiadok na pracovnom stole, a zároveň šetrí peniaze, ktoré by boli vynaložené za externé nabíjacie prístroje.

Zobrazit Galériu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Elektronickú schránku musia mať aj školy, upozorňuje NASES

06.12.2016 15:54

Od 1. novembra 2016 začala pre štát platiť všeobecná povinnosť vykonávať verejnú moc elektronicky. Ako informovala Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES), orgány verejnej moci tak ...

Tlačové správy

SLOVLOG 2016: Industry 4.0 v hľadáčiku záujmu

06.12.2016 12:41

Logistické fórum SLOVLOG zaznamenalo takmer dve stovky zúčastnených, z toho bolo viacero nových tvárí najmä zo strany užívateľov logistických služieb. Bolo pre nich pripravených deväť inšpiratívnych p ...

Tlačové správy

UniControls rozširuje spoluprácu s PR agentúrou Accedo aj na Slovensku

06.12.2016 10:00

Public Relations agentúra Accedo Slovakia Communications oznamuje, že ju po začatí spolupráce v ČR v septembri tohto roku,  poverila skupina UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávate ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá