Image
15.2.2016 0 Comments

Samsung predstavil novinky v oblasti monitorov

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. odhalila na Samsung European Forum 2016 v Monaku svoje najnovšie zakrivené monitory a predstavila výhody displejov zameraných na profesionálov z hľadiska produktivity. Prehliadka pozostáva z rôznych sérií monitorov Samsung, ktoré navodzujú pohlcujúce, komfortné a atraktívne zobrazovacie prostredie. Najnovšie inovácie spoločnosti Samsung sú založené na prvotriednych komponentoch a nenápadnom dizajne, aby medzi firmy a domácnosti vniesli maximálne pohodlie.

„Prostredníctvom pokrokového dizajnu, kvality obrazu a vylepšení, ktoré zvyšujú pohodlie, vytvára naša rozrastajúca sa séria monitorov pre rok 2016 nové príležitosti pre podniky a spotrebiteľov. Môžu si tak užiť viac produktívne a podmanivé prostredie,“ povedal Michael Zoeller, viceprezident a európsky šéf divízie Visual Display v spoločnosti Samsung Electronics. „Týmito novinkami opäť posúvame zobrazovacie zariadenia na vyššiu úroveň.“

Pohodlné a štýlové zakrivené monitory

Prostredníctvom najnovších monitorov CF591 a CF390 pokračuje Samsung vo vylepšovaní dizajnu svojich priekopníckych displejov so zakrivenou obrazovkou smerom k ešte väčšej kvalite obrazu a užívateľskému komfortu. Tieto najlepšie monitory vo svojej triede so zakrivením 1800R zodpovedajú tvaru ľudského oka, a tak poskytujú prirodzenejší zážitok zo sledovania.

Oba monitory, Samsung CF591 aj CF390, sú vybavené radom funkcií, ktoré sú ešte viac šetrné k očiam a vyhovujú dlhodobému používaniu vo firmách aj pre spotrebiteľov. Každý displej využíva technológiu spoločnosti Samsung Eye Saver zabraňujúcu blikaniu, aby sa zabezpečila stálosť obrazu a znížilo sa zaťaženie zraku užívateľov. Vstavaná technológia AMD FreeSync™ založená na HDMI® synchronizuje obnovovaciu frekvenciu obrazovky s AMD grafickými kartami užívateľov, aby znížila latenciu na vstupe, trhanie obrazu a oneskorenie pri hraní hier a prezeraní interaktívneho obsahu. Okrem toho majú monitory Samsung CF591 a CF390 široký pozorovací uhol 178 stupňov, takže užívatelia si môžu vychutnať čistý a detailný obraz z akéhokoľvek miesta.

Nové zakrivené monitory CF591 a CF390 kombinujú jedinečný zakrivený tvar s prepracovaným kruhovým stojanom, ktorý dáva štýl akémukoľvek stolu. Tento kruhový stojan dopĺňa v prípade modelu CF591 metalickú striebornú prednú časť a lesklú bielu zadnú časť displeja, a tak vytvára dokonale čistý, elegantný vzhľad. Monitor CF591 ešte vylepšuje zážitok zo sledovania vďaka trojstrannému dizajnu bez rámčeka, ktorý minimalizuje rozptýlenie a kladie dôraz na obsah na obrazovke.

Profesionálne monitory zvyšujúce produktivitu

Profesionálne UHD monitory Samsung UE850 ponúkajú lepšie vizuálne vlastnosti a ergonomické funkcie, ktoré pomáhajú profesionálom plniť úlohy zamerané na detail. Prostredníctvom panelovej technológie PLS umožňujú natáčať obrazovku horizontálne aj vertikálne v uhle až 178°. V kombinácii s rozlíšením UHD, ktoré je štyrikrát väčšie ako štandardné Full HD, poskytujú monitory Samsung UE850 realistický obraz v brilantných farbách. Navyše utvárajú pohodlnejšie a príjemnejšie pracovné prostredie vďaka výškovo nastaviteľnému stojanu a možnosti pripojiť niekoľko rôznych zariadení.

Praktické monitory pre bezdrôtové mobilné nabíjanie

Prostredníctvom vstavanej bezdrôtovej nabíjacej podložky povyšuje monitor Samsung SE370 (k dispozícii vo variantoch 23,6 a 27 palcov) komfort pre profesionálnych užívateľov na novú úroveň. Používatelia totiž môžu jednoducho dobíjať svoje mobilné zariadenia kompatibilné so štandardom Qi, zatiaľ čo pracujú. Keďže viacero portov a káblov pre nabíjanie je zlúčených do jediného zariadenia, znižuje monitor Samsung SE370 neporiadok na pracovnom stole, a zároveň šetrí peniaze, ktoré by boli vynaložené za externé nabíjacie prístroje.

Zobrazit Galériu

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá