Image
6.2.2013 0 Comments

Samsung predstavil nové ultrabooky

ultrabook1.jpg Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd., popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie, dnes predstavila dva nové prírastky do svojho produktového radu vysoko výkonných počítačov Series 7: model Series 7 Chronos, tenký a ľahký počítač ponúkajúci profesionálny výkon, a ultrabook Series 7 Ultra, ktorý vďaka svojmu vysokému výkonu, grafickej karte aj dotykovým funkciám posúva kategóriu ultrabookov na novú úroveň. Nové, intuitívne zariadenia radu Samsung Series 7 sa môžu stať neoddeliteľnou súčasťou života spotrebiteľov, pretože im ponúkajú mobilitu a možnosť byť neustále v kontakte s okolitým svetom.

Nový Series 7 Chronos - profesionálny, výkonný ťahúň
Nový Series 7 Chronos ponúka aj pri menšej hmotnosti a tenšom prevedení profesionálny výkon a dáva profesionálnym používateľom k dispozícii vyšší výpočtový výkon. Nové softvérové ​​riešenie RAMaccelerator zrýchľuje vďaka plnému využitiu dostupnej operačnej pamäte zobrazovanie internetových stránok i prácu s aplikáciami až o 150 percent. K pohodlnému ovládaniu prispievajú multidotykové vlastnosti podporujúce až desať súčasných dotykov, čo používateľovi umožňuje interaktívne pracovať priamo s obsahom na obrazovke počítača, a ďalej tiež touchpad a klávesnica. Svojím celohliníkovým telom vychádza nový Series 7 Chronos zo svojich predchodcov, pričom v tele prístroja s hrúbkou len 20,9 mm sa skrýva štvorjadrový procesor Intel, až 16 GB operačnej pamäte, až 1 TB úložného priestoru a vyhradenú externú grafickú kartu s pamäťou 2 GB.

Series 7 Chronos umožňuje profesionálom pracovať s výpočtovo náročným obsahom efektívnejšie. Vďaka vysokému rozlíšeniu, displeju podporujúcemu zobrazenie vo Full HD (1920x1080) s jasom s hodnotou 300 nitov, bohatému zvuku, o ktorý sa starajú optimalizované reproduktory JBL®, výkonnej grafike a predĺženej výdrži batérie dosahujúcej až 11 hodín, umožňuje Series 7 Chronos pracovať aj na skutočne náročných úlohách. Tento laptop je možné prebudiť z hibernácie za dve sekundy a kompletný štart systému zaberie menej než 12 sekúnd, takže používatelia majú svoj prístroj k dispozícii v priebehu okamihu, a majú tak po ruke prakticky všetko, čo k práci potrebujú.

Series 7 Ultra - ultrabook, ako sme ho doteraz nepoznali
Ultrabook Series 7 Ultra, ktorý je prvým ultrabookom v produktovom rade Series 7, ponúka nekompromisnú mobilitu v ultratenkom a ľahkom prevedení s celohliníkovým telom. Series 7 Ultra bol od samého začiatku navrhnutý pre prácu s multimédiami a ponúka žiarivo jasný obraz sprevádzaný úchvatným zvukom. Vychutnajte si filmy aj fotografie na displeji s Full HD (1920x1080) rozlíšením s jasom o hodnote 350 nitov a k vášmu dokonalému zážitku prispejú aj reproduktory optimalizované pre technológiu JBL a grafika AMD®. Displej laptopu je jasnejší a širší ako displej predchádzajúcich modelov a môže sa pochváliť zorným uhlom 178 stupňov, čo používatelia ocenia pri sledovaní multimédií s priateľmi a rodinou, rovnako tak ako pri práci s kolegami.

Batéria s výdržou až 8 hodín umožňuje používateľom zostať v kontakte celý deň a najnovšie procesory Intel®Core i5 alebo i7 a SSD disk s kapacitou až 256 GB ponúkajú výkon, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov. Intuitívne multidotykové ovládanie podporujúce súčasne až desať dotykov a štart v priebehu šiestich sekúnd prispievajú k maximálnej produktivite na cestách. Prístroj bude k dispozícii aj s podporou mobilných sietí LTE štvrtej generácie, čo používateľom umožní byť online v ešte väčšej miere prakticky kdekoľvek (dotykové modely). Vďaka trom USB portom nie je pripojenie ďalších zariadení problémom a tenký bezpečnostný slot pomôže podľa potreby zaistiť bezpečné zaistenie prístroja proti krádeži.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá