1.3.2013 0 Comments

Samsung predstavil 8-palcový tablet – Samsung GALAXY Note 8.0

Štvorjadrový tablet ponúka vylepšené funkcie využívajúce pero S Pen alebo aplikáciu Awesome Note, ktorá je na tablete Samsung GALAXY k dispozícii vôbec po prvýkrát.
Štvorjadrový tablet ponúka vylepšené funkcie využívajúce pero S Pen alebo aplikáciu Awesome Note, ktorá je na tablete Samsung GALAXY k dispozícii vôbec po prvýkrát.

Samsung Electronics Co., Ltd., popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie, predstavil GALAXY Note 8.0. Osempalcový tablet sa radí do kategórie zariadení strednej veľkosti.

Jedinečnosťou kategórie Note je využívanie inteligentného pera S Pen, vďaka čomu tablet ponúka úplne nové možnosti používania. S Pen je rovnako ako u jeho predchodcov integrovaný do tabletu, novo sa však pri vytiahnutí pera z prístroja automaticky aktivujú inovatívne funkcie, ako napr. detekcia pera, ktorá vám ponúkne upravené menu prispôsobené vašim potrebám. Funkcia Kontextová stránka naopak intuitívne aktivuje prispôsobenú obrazovku aplikácie Poznámka S.

Technológia s využitím S Pen je teraz už tak dokonalá, že sa dokonca nemusíte ani dotýkať displeja. Vďaka funkcii Bezdotykové zobrazenie stačí perom S Pen prejsť nad displejom a zobrazia sa náhľady videí, e-mailov, fotografií a schôdzok v plánovacom kalendári Plánovač S bez toho, aby bolo nutné príslušný súbor alebo aplikáciu naplno otvárať. S Pen umožňuje jednoducho upravovať a orezávať obrázky aj ďalší obsah, zatiaľ čo funkcie Paper Artist a Fotografická poznámka umožňujú umeleckú úpravu a personalizáciu fotografií.

„Keď sme v roku 2010 po prvýkrát uviedli na trh tablet Samsung GALAXY Tab so 7-palcovým displejom, začali sme písať novú kapitolu v histórii mobilných zariadení. Teraz Samsung túto kategóriu zariadení ďalej rozvíja, aby vyhovovala požiadavkám moderného životného štýlu," uviedol JK Shin, prezident divízie IT & Mobile Communications spoločnosti Samsung Electronics. Samsung GALAXY Note 8.0 vdýchol tejto kategórii nový život, pretože ponúka dokonalé spojenie prenosnosti a produktivity pri každodennom používaní - výsledkom je priekopnícke riešenie vreckovej veľkosti, ktoré zdokonaľuje a obohacuje náš každodenný život, či už sa venujeme práci alebo zábave," dodal Shin.

Jadrom inovatívnych riešení ponúkaných tabletom GALAXY Note 8.0 sú praktické funkcie vrátane možnosti rozdeliť 8-palcový prenosný displej na viacero obrazoviek poskytujúcich optimálny prístup k celému radu live aplikácií. Nová generácia inteligentnej technológie s využitím S Pen ponúka jednoduchšie možnosti použitia, prístup k balíku šablón a nástrojom aplikácie Poznámka S, ktoré používateľovi umožňujú vytvárať, upravovať, spravovať a zdieľať každodenné dokumenty. Tablet okrem toho obsahuje veľké množstvo predinštalovaného bezplatného obsahu a služieb vrátane aplikácie Awesome Note, ktorá je na tablete Samsung GALAXY k dispozícii vôbec po prvýkrát.

Inteligentný diár pre život na cestách
Praktické šablóny aplikácie Poznámka S a funkcie Plánovača S pomáhajú používateľom organizovať každodenné úlohy vrátane vytvárania poznámok pri stretnutiach, spracovávanie zoznamov úloh a umožňujú im viesť si svoj osobný diár. Všetok obsah je možné vytvárať a aktualizovať do najmenšieho detailu vďaka využitiu S Pen. Prevod ručne písaného písma na text je teraz presnejší a k dispozícii sú tiež pokročilé nástroje podporujúce rozpoznávanie vzorcov a tvarov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá