Image
3.9.2014 0 Comments

Samsung na IFA 2014 predstaví prvý zakrivený soundbar na svete

samsung_ifa2014.jpg Predstavením prvého zakriveného soundbaru na svete Samsung rozširuje portfólio zakrivených produktov audio/video. Nový soundbar Samsung HW-H7500/H7501 sa dá použiť ako voľne stojaci alebo ho možno inštalovať na stenu spolu so zakrivenými UHD televízormi s uhlopriečkou 55 až 65 palcov. Umiestnenie na stenu je veľmi jednoduché a opticky soundbar vytvára stojan televízora, navyše bez potreby ďalšieho vŕtania dier do steny.

Novinka je hrubá iba 42 mm s polomerom zakrivenia 4200 mm, teda s rovnakým polomerom zakrivenia, ako má UHD TV. Dizajn sa vyznačuje jemne brúseným hliníkovým povrchom.

samsung_zakriveny_soundbar.jpg

samsung_zakriveny_soundbar2.jpg

Okrem dizajnu prinášajú zakrivené soundbary pohlcujúci zvuk a používateľsky príjemné funkcie. Nový soundbar disponuje 8.1-kanálovým zvukom, keď pridaním dvoch reproduktorov na oboch stranách bol docielený zvukový efekt z troch smerov.

Patentovaná technológia Samsung poslucháčom ponúkne aj veľmi detailné zvuky, zosilňuje stredné a nízke tóny, minimalizuje skreslenie a prenáša tak veľmi verný zvuk. Soundbar možno ovládať pomocou TV ovládača, a to vďaka bezdrôtovému prepojeniu soundbaru a TV prostredníctvom TV SoundConnect.

Samsung predstavil aj nové prírastky do svojho radu bezdrôtových audio Multiroom reproduktorov. Nové reproduktory M3 doplnia v rámci domácej zábavy rady M7 a M5, sú však kompaktnejšie a cenovo dostupnejšie pre spotrebiteľov.

samsung_reproduktor.jpg

Reproduktory je veľmi ľahké pripojiť prostredníctvom aplikácie Easy Installation s oficiálnou certifikáciou od TUV (certifikačná organizácia v Nemecku). Vzhľadom na kompaktnú veľkosť reproduktorov M3 si ľudia môžu užiť čistý a vyvážený zvuk aj v menších priestoroch. Používatelia môžu počúvať hudbu aj z rôznych audiozariadení ovládaných smartfónom alebo tabletom.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Tesla ukázala futuristický dron. Pomôže najmä filmárom

24.10.2016 00:16

Elon Musk nechystá len úplne autonómne jazdiace auto a kolonizáciu Marsu, ale jeho Tesla nedávno predstavila aj dron s novým dizajnom, ktorý bude užitočný najmä pre filmárov. Navrhol ho londýnsky diza ...

Produkty

Huawei predstavilo výkonnú čipovú súpravu Kirin 960, ktorá je výkonnejšia ako A10 Fusion v iPhone 7

24.10.2016 00:10

Čínska spoločnosť Huawei v týchto dňoch predstavila svoju novú high-end čipovú súpravu HiSilicon Kirin 960. Tá bude zrejme základom nového smartfónu, ktorý by mal byť podľa kolujúcich zvestí uvedený v ...

Produkty 1

Video: V Monaku vyskúšali naozaj funkčný a dobre ovládateľný jetpack

21.10.2016 10:01

Na začiatku októbra 2016 JetPack Aviation, výrobca batohov s prúdovým motorom, ukázal najnovšiu verziu svojho Jetpacku JB-9 v Monaku. JetPack JB-9 je schopný zvislého vzletu a pristátia. Mal by byť d ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá