Image
3.9.2014 0 Comments

Samsung na IFA 2014 predstaví prvý zakrivený soundbar na svete

samsung_ifa2014.jpg Predstavením prvého zakriveného soundbaru na svete Samsung rozširuje portfólio zakrivených produktov audio/video. Nový soundbar Samsung HW-H7500/H7501 sa dá použiť ako voľne stojaci alebo ho možno inštalovať na stenu spolu so zakrivenými UHD televízormi s uhlopriečkou 55 až 65 palcov. Umiestnenie na stenu je veľmi jednoduché a opticky soundbar vytvára stojan televízora, navyše bez potreby ďalšieho vŕtania dier do steny.

Novinka je hrubá iba 42 mm s polomerom zakrivenia 4200 mm, teda s rovnakým polomerom zakrivenia, ako má UHD TV. Dizajn sa vyznačuje jemne brúseným hliníkovým povrchom.

samsung_zakriveny_soundbar.jpg

samsung_zakriveny_soundbar2.jpg

Okrem dizajnu prinášajú zakrivené soundbary pohlcujúci zvuk a používateľsky príjemné funkcie. Nový soundbar disponuje 8.1-kanálovým zvukom, keď pridaním dvoch reproduktorov na oboch stranách bol docielený zvukový efekt z troch smerov.

Patentovaná technológia Samsung poslucháčom ponúkne aj veľmi detailné zvuky, zosilňuje stredné a nízke tóny, minimalizuje skreslenie a prenáša tak veľmi verný zvuk. Soundbar možno ovládať pomocou TV ovládača, a to vďaka bezdrôtovému prepojeniu soundbaru a TV prostredníctvom TV SoundConnect.

Samsung predstavil aj nové prírastky do svojho radu bezdrôtových audio Multiroom reproduktorov. Nové reproduktory M3 doplnia v rámci domácej zábavy rady M7 a M5, sú však kompaktnejšie a cenovo dostupnejšie pre spotrebiteľov.

samsung_reproduktor.jpg

Reproduktory je veľmi ľahké pripojiť prostredníctvom aplikácie Easy Installation s oficiálnou certifikáciou od TUV (certifikačná organizácia v Nemecku). Vzhľadom na kompaktnú veľkosť reproduktorov M3 si ľudia môžu užiť čistý a vyvážený zvuk aj v menších priestoroch. Používatelia môžu počúvať hudbu aj z rôznych audiozariadení ovládaných smartfónom alebo tabletom.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Video: Koľko prejde Tesla Model S s nulovým ukazovateľom nabitia batérie?

06.12.2016 00:20

Dánsky youtuber MrFirelakeDK uverejnil na svojom YouTube virálne video, v ktorom chcel ukázať, koľko jeho elektromobil Tesla Model S 85D dokáže prejsť od chvíle, keď sa na prístrojovej doske zobrazí v ...

Produkty 1

HP vyrobilo pre študentov najtenší konvertibilný notebook na svete, ktorý zvládne aj pád z lavice

06.12.2016 00:12

Novinka v portfóliu HP reaguje na zmeny, ku ktorým v školských triedach v súčasnosti dochádza. Čoraz častejšie sa upúšťa od tradičných metód výučby, ktoré sú založené na prednáškach. Naopak, väčšia po ...

Produkty

Nový LCD panel IPS od Panasonicu prináša kontrast na úrovni OLED

06.12.2016 10:50

Vysoký kontrast je jedna z hlavných predností displejov OLED. No teraz Panasonic vyvinul panel LCD typu IPS (In-Plane Switching), ktorý dosahuje porovnateľný kontrastný pomer, konkrétne na úrovni 1 00 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá