Image
3.9.2014 0 Comments

Samsung na IFA 2014 predstaví prvý zakrivený soundbar na svete

samsung_ifa2014.jpg Predstavením prvého zakriveného soundbaru na svete Samsung rozširuje portfólio zakrivených produktov audio/video. Nový soundbar Samsung HW-H7500/H7501 sa dá použiť ako voľne stojaci alebo ho možno inštalovať na stenu spolu so zakrivenými UHD televízormi s uhlopriečkou 55 až 65 palcov. Umiestnenie na stenu je veľmi jednoduché a opticky soundbar vytvára stojan televízora, navyše bez potreby ďalšieho vŕtania dier do steny.

Novinka je hrubá iba 42 mm s polomerom zakrivenia 4200 mm, teda s rovnakým polomerom zakrivenia, ako má UHD TV. Dizajn sa vyznačuje jemne brúseným hliníkovým povrchom.

samsung_zakriveny_soundbar.jpg

samsung_zakriveny_soundbar2.jpg

Okrem dizajnu prinášajú zakrivené soundbary pohlcujúci zvuk a používateľsky príjemné funkcie. Nový soundbar disponuje 8.1-kanálovým zvukom, keď pridaním dvoch reproduktorov na oboch stranách bol docielený zvukový efekt z troch smerov.

Patentovaná technológia Samsung poslucháčom ponúkne aj veľmi detailné zvuky, zosilňuje stredné a nízke tóny, minimalizuje skreslenie a prenáša tak veľmi verný zvuk. Soundbar možno ovládať pomocou TV ovládača, a to vďaka bezdrôtovému prepojeniu soundbaru a TV prostredníctvom TV SoundConnect.

Samsung predstavil aj nové prírastky do svojho radu bezdrôtových audio Multiroom reproduktorov. Nové reproduktory M3 doplnia v rámci domácej zábavy rady M7 a M5, sú však kompaktnejšie a cenovo dostupnejšie pre spotrebiteľov.

samsung_reproduktor.jpg

Reproduktory je veľmi ľahké pripojiť prostredníctvom aplikácie Easy Installation s oficiálnou certifikáciou od TUV (certifikačná organizácia v Nemecku). Vzhľadom na kompaktnú veľkosť reproduktorov M3 si ľudia môžu užiť čistý a vyvážený zvuk aj v menších priestoroch. Používatelia môžu počúvať hudbu aj z rôznych audiozariadení ovládaných smartfónom alebo tabletom.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Nový smartfón Microsoftu by sa mal dať rozložiť na veľký tablet

18.01.2017 00:20

Pri kúpe mobilného zariadenia je rozhodujúci aspekt jeho veľkosť. Ak chce používateľ telefonovať a posielať SMS, uprednostní telefón. Ak bude hlavne pracovať s e-mailmi a prehliadať web, hodí sa mu sk ...

Produkty

Cubetto – hračka, ktorá naučí deti základom programovania

18.01.2017 00:30

Alternatívna motessoriovská pedagogika, ktorá sa ukázala ako jeden z najúčinnejších spôsobov výučby detí, sa zameriava na vzdelávanie prostredníctvom hry. Môžu sa však touto metódou deti naučiť  aj pr ...

Produkty 2

iPhone 8 vraj bude mať displej s otvormi, oceľový rám a modem LTE s rýchlosťou sťahovania až do 1 Gb/s

18.01.2017 00:35

Do príchodu iPhonu 8 zostáva ešte niekoľko mesiacov, no už stihol vyvolať obrovskú vlnu záujmu zo strany fanúšikov i analytikov. Apple o detailoch svojho nového vlajkového modelu mlčí, ale objavilo sa ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá