7.9.2012 0 Comments

Samsung na IFA 2012 predstavil nové rúry

Samsung Electronics Co., Ltd, popredná spoločnosť na trhu a oceňovaný inovátor v oblasti spotrebnej elektroniky, na veľtrhu IFA 2012 predstavil inteligentnú a kompaktný rúru - dva inovované a vylepšené prírastky do svojho rozširujúceho sa radu kuchynských spotrebičov. Oba nové produkty majú používateľa inšpirovať ku kulinárskej tvorivosti a zároveň šetriť energiu i priestor v kuchyni.

„Veľmi pozorne načúvame meniacim sa potrebám spotrebiteľov," uviedol Boo-Keun Yoon, prezident divízie spotrebnej elektroniky spoločnosti Samsung Electronics. „S ohľadom na ne sme uviedli na trh nové kuchynské spotrebiče, ktoré spotrebiteľom ponúkajú väčšie pohodlie, objem, lepšie energetické vlastnosti aj estetický vzhľad."

Týmito vylepšeniami sa môžu pochváliť aj najnovšie inteligentné rúry, ktoré zaneprázdneným spotrebiteľom uľahčujú kuchynské práce prostredníctvom sofistikovaných funkcií, ako je Smart Sense Technology, ktorá rozpozná a automaticky nastaví optimálny spôsob i čas prípravy jedla.

Podobne najnovšie portfólio spoločnosti Samsung v oblasti kompaktných zariadení zahŕňa rúry v širokej škále štandardných a kompaktných veľkostí. Všetky rúry sa vyznačujú dokonalým dizajnom a so svojim objemom 50 litrov sú v kategórii kompaktných rúr považované za najväčšie a energetickou triedou A -30% zároveň aj najúspornejšie.

Veľký objem, malá spotreba
Nová kompaktná rúra Samsung prináša spotrebiteľom to najlepšie z oboch svetov: rúru s dostatočným objemom, v ktorej je možné pripraviť veľký rodinný obed a ktorá má zároveň kompaktné rozmery a je energeticky úsporná. Rodiny aj jednotlivci využijú najmä možnosť efektívnejšej prípravy jedla v rúre s objemom celých 50 litrov, čo je výrazne viac, než koľko ponúkajú bežné kompaktné rúry.

Nová kompaktná rúra bola navyše ako vôbec prvá zo svojej kategórie zaradená do energetickej triedy A -30%. Či už varíte pre jedného alebo pre veľkú spoločnosť, môžete si byť istí, že s touto kompaktnou rúrou varíte vždy šetrne k životnému prostrediu.

Vďaka revolučnému štíhlemu dizajnu, svetelným kontrolkám aj dokonale integrovanej rukoväti dvierok i rámu je varenie v kompaktnej rúre Samsung vždy štýlové. Kompaktné rúry sú v ponuke v piatich variantoch: ako rúra na pečenie, v kombinácii s parnou rúrou, v kombinácii s mikrovlnnou rúrou, ako samostatná parná a samostatná mikrovlnná rúra. Umožňujú tak rozmanité spôsoby prípravy jedál od pečenia cez grilovanie až po varenie v pare.

Kompaktná rúra sa navyše dodáva s funkciou Dual Convection, ktorá zabezpečuje rovnomernejšiu úpravu pokrmov, a spotrebitelia tak majú možnosť pripraviť aj veľké chody pri zachovaní optimálnej šťavnatosti aj teploty pokrmu.

Nové kompaktné rúry budú v Európe k dispozícii od októbra 2012.

Inteligentná rúra s objemom 45 l
Nová inteligentná minirúra Samsung sa môže pochváliť neuveriteľným objemom 45 litrov, ktorý umožní spotrebiteľom väčšiu rozmanitosť prípravy pokrmov. K dispozícii sú tiež inovatívne funkcie ako Smart Sense Technology a snímač vlhkosti, ktoré automaticky sleduje vlhkosť vo vnútri rúry a následne upravuje postup prípravy, aby bol pokrm rovnomerne hotový. Táto technológia tiež umožňuje nastaviť optimálny spôsob i čas prípravy jedla pre čo najlepší výsledok. Jednoduchým dotykom si spotrebitelia môžu tiež zvoliť jeden z ôsmich automatických programov prípravy a o zvyšok sa už rúra postará sama.

Inteligentná rúra Samsung je tiež vybavená keramickým štvorcovým pekáčom, ktorý maximalizuje využiteľný priestor rúry a umožňuje prípravu veľkých jedál i pečenie na viacerých úrovniach.

Revolučná nádoba na pečenie Crusty Plate v spojení s grilom pripravuje chutne prepečené a dokonale chrumkavé pizze, slané koláče a plnené pečivo

Okrem keramického pekáča je aj celý vnútrajšok rúry ošetrený keramickým smaltom, materiálom vysoko odolným voči poškriabaniu aj korózii, vďaka ktorému je vnútro sedemkrát odolnejšia než v bežných mikrovlnných rúrach.

Spoločnosť Samsung je jediným výrobcom, ktorý v týchto spotrebičoch používa vysoko kvalitný keramický smalt, ktorý je tradične vyhradený štandardným rúram. Keramický smaltovaný vnútorný povrch sa ľahko čistí a je hygienický. Antibakteriálne vlastnosti prístroja testoval a certifikoval inštitút Hohenstein v Nemecku.

Vďaka keramickému smaltovanému povrchu v spojení s funkciou parného čistenia je údržba rúry rovnako jednoduchá ako jej používanie. Štýlový dizajn z nerezu a skla bude prínosom pre vzhľad kuchyne a zároveň zvýši aj funkčnosť pracovnej plochy.
Inteligentná rúra Samsung bude v Európe k dispozícii od septembra 2012.

Podrobné informácie, videoukážky a fotografie výrobkov nájdete na stránkach spoločnosti Samsung zriadených pri príležitosti veľtrhu IFA 2012 na adrese: http://samsungifa2012.com prípadne z mobilných zariadení: m.samsungifa.com.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá