7.9.2012 0 Comments

Samsung a Orange Slovensko otvárajú svoju prvú spoločnú predajňu

Samsung Electronics Co., Ltd., popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie a najväčší mobilný operátor Orange Slovensko otvárajú prevádzku prvej spoločnej predajne. Predajňa sa nachádza v novej prevádzke spoločnosti Orange v nákupnom centre Eurovea (Pribinova 8, Bratislava). Shop-in-Shop koncept (obchod v obchode) je výsledkom úspešnej spolupráce a spojenia operátora a výrobcu telekomunikačných zariadení. V tejto podobe ide o prvú predajňu spoločnosti Samsung na slovenskom trhu.

„Vzhľadom na dobré skúsenosti s týmto konceptom v zahraničí sme sa ho v spolupráci so spoločnosťou Orange rozhodli priniesť aj na Slovensko. Verím, že týmto spôsobom budeme k zákazníkovi ešte bližšie a uľahčíme mu výber zariadenia, ktoré je pre neho najvhodnejšie," uviedol Peter Tvrdoň, riaditeľ slovenskej pobočky Samsung Electronics Czech and Slovak.

Výhodou nového konceptu je okrem ponuky produktov a služieb Orangeu aj predaj vybraných špičkových zariadení značky Samsung priamo na predajnom mieste operátora. Zákazníkom je k dispozícii vyškolený personál, ktorý im ochotne poradí a pomôže pri výbere nového produktu značky Samsung.

„Samsung je na slovenskom trhu už niekoľko rokov a stal sa silným partnerom našej spoločnosti. Sme preto veľmi radi, že sa nám podarilo vytvoriť spoločný priestor, kde majú naši zákazníci možnosť vybrať si z produktov spoločnosti Samsung a našich služieb zároveň," uviedla Zuzana Nemečková, obchodná riaditeľka zo spoločnosti Orange Slovensko.

Spoločnosti Orange a Samsung pripravili na 6. septembra pri príležitosti slávnostného otvorenia novej predajne pre návštevníkov rôzne sprievodné aktivity, ako aj prekvapenia. Navyše, všetci zákazníci, ktorí si v dňoch 6. až 30. septembra 2012 v tejto predajni zakúpia telefón alebo tablet značky Samsung, budú zaradení do žrebovania o LED televízor Samsung UE55ES8000.

Predajňa Orangeu je prvou prevádzkou na Slovensku, v ktorej sa tento koncept zatiaľ zrealizoval. Spoločnosť Samsung plánuje v najbližších mesiacoch otvoriť aj ďalšie.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá