7.9.2012 0 Comments

Samsung a Orange Slovensko otvárajú svoju prvú spoločnú predajňu

Samsung Electronics Co., Ltd., popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie a najväčší mobilný operátor Orange Slovensko otvárajú prevádzku prvej spoločnej predajne. Predajňa sa nachádza v novej prevádzke spoločnosti Orange v nákupnom centre Eurovea (Pribinova 8, Bratislava). Shop-in-Shop koncept (obchod v obchode) je výsledkom úspešnej spolupráce a spojenia operátora a výrobcu telekomunikačných zariadení. V tejto podobe ide o prvú predajňu spoločnosti Samsung na slovenskom trhu.

„Vzhľadom na dobré skúsenosti s týmto konceptom v zahraničí sme sa ho v spolupráci so spoločnosťou Orange rozhodli priniesť aj na Slovensko. Verím, že týmto spôsobom budeme k zákazníkovi ešte bližšie a uľahčíme mu výber zariadenia, ktoré je pre neho najvhodnejšie," uviedol Peter Tvrdoň, riaditeľ slovenskej pobočky Samsung Electronics Czech and Slovak.

Výhodou nového konceptu je okrem ponuky produktov a služieb Orangeu aj predaj vybraných špičkových zariadení značky Samsung priamo na predajnom mieste operátora. Zákazníkom je k dispozícii vyškolený personál, ktorý im ochotne poradí a pomôže pri výbere nového produktu značky Samsung.

„Samsung je na slovenskom trhu už niekoľko rokov a stal sa silným partnerom našej spoločnosti. Sme preto veľmi radi, že sa nám podarilo vytvoriť spoločný priestor, kde majú naši zákazníci možnosť vybrať si z produktov spoločnosti Samsung a našich služieb zároveň," uviedla Zuzana Nemečková, obchodná riaditeľka zo spoločnosti Orange Slovensko.

Spoločnosti Orange a Samsung pripravili na 6. septembra pri príležitosti slávnostného otvorenia novej predajne pre návštevníkov rôzne sprievodné aktivity, ako aj prekvapenia. Navyše, všetci zákazníci, ktorí si v dňoch 6. až 30. septembra 2012 v tejto predajni zakúpia telefón alebo tablet značky Samsung, budú zaradení do žrebovania o LED televízor Samsung UE55ES8000.

Predajňa Orangeu je prvou prevádzkou na Slovensku, v ktorej sa tento koncept zatiaľ zrealizoval. Spoločnosť Samsung plánuje v najbližších mesiacoch otvoriť aj ďalšie.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Gary Shapiro v Prahe predstavil, aký bude januárový CES

25.10.2016 00:13

Najväčšiu výstavu spotrebnej elektroniky a IT, ktorá sa koná začiatkom januára v Las Vegas, tradične predchádza séria propagačných podujatí CES Unveiled. Turné sa tentoraz začalo v Prahe. Veľtrh CES ...

Biznis

Notebook roka 2016 – hlasovať môžete už teraz

25.10.2016 00:10

Budete to mať naozaj ťažké. Dizajnové zmeny, procesory už siedmej generácie, SSD disky dosahujúce terabajtové hodnoty, a to všetko vtesnané do čoraz tenších šasi. Naopak, herné mašiny sa štíhlej línii ...

Biznis

JUMP soft je najrýchlejšie rastúca IT firma na Slovensku. Toto sú ďalšie

24.10.2016 00:08

Deloitte zverejnil rebríček 50 najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe. Zo Slovenska sa v rebríčku CE Technology Fast 50 umiestnilo tento rok 5 spoločností – najvyššie um ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá