7.9.2012 0 Comments

Samsung a Orange Slovensko otvárajú svoju prvú spoločnú predajňu

Samsung Electronics Co., Ltd., popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie a najväčší mobilný operátor Orange Slovensko otvárajú prevádzku prvej spoločnej predajne. Predajňa sa nachádza v novej prevádzke spoločnosti Orange v nákupnom centre Eurovea (Pribinova 8, Bratislava). Shop-in-Shop koncept (obchod v obchode) je výsledkom úspešnej spolupráce a spojenia operátora a výrobcu telekomunikačných zariadení. V tejto podobe ide o prvú predajňu spoločnosti Samsung na slovenskom trhu.

„Vzhľadom na dobré skúsenosti s týmto konceptom v zahraničí sme sa ho v spolupráci so spoločnosťou Orange rozhodli priniesť aj na Slovensko. Verím, že týmto spôsobom budeme k zákazníkovi ešte bližšie a uľahčíme mu výber zariadenia, ktoré je pre neho najvhodnejšie," uviedol Peter Tvrdoň, riaditeľ slovenskej pobočky Samsung Electronics Czech and Slovak.

Výhodou nového konceptu je okrem ponuky produktov a služieb Orangeu aj predaj vybraných špičkových zariadení značky Samsung priamo na predajnom mieste operátora. Zákazníkom je k dispozícii vyškolený personál, ktorý im ochotne poradí a pomôže pri výbere nového produktu značky Samsung.

„Samsung je na slovenskom trhu už niekoľko rokov a stal sa silným partnerom našej spoločnosti. Sme preto veľmi radi, že sa nám podarilo vytvoriť spoločný priestor, kde majú naši zákazníci možnosť vybrať si z produktov spoločnosti Samsung a našich služieb zároveň," uviedla Zuzana Nemečková, obchodná riaditeľka zo spoločnosti Orange Slovensko.

Spoločnosti Orange a Samsung pripravili na 6. septembra pri príležitosti slávnostného otvorenia novej predajne pre návštevníkov rôzne sprievodné aktivity, ako aj prekvapenia. Navyše, všetci zákazníci, ktorí si v dňoch 6. až 30. septembra 2012 v tejto predajni zakúpia telefón alebo tablet značky Samsung, budú zaradení do žrebovania o LED televízor Samsung UE55ES8000.

Predajňa Orangeu je prvou prevádzkou na Slovensku, v ktorej sa tento koncept zatiaľ zrealizoval. Spoločnosť Samsung plánuje v najbližších mesiacoch otvoriť aj ďalšie.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá