15.2.2012 0 Comments

Samsung ST88, ST77 a ST66 – trojlístok nových fotoaparátov s dokonalým dizajnom

Pre tých, ktorí hľadajú nielen množstvo rozličných funkcií, ale aj prvotriedny dizajn, sú nové fotoaparáty Samsung ST88, ST77 a ST66 tou správnou voľbou.

Samsung Electronics Co., Ltd., popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie, dnes v rámci Samsung European Fóra usporiadaného v Kongresovom centre v Prahe predstavila najnovšie 16.1-megapixelové kompaktné fotoaparáty radu ST - Samsung ST88, ST77 a ST66. Sú určené používateľom, pre ktorých dizajn znamená viac, než len obyčajné slovo, ale aj pre tých, ktorí pri vytváraní fotografií radi využívajú rôzne zábavné funkcie.

Vďaka optickej stabilizácii obrazu v modeloch Samsung ST88 a ST77 môžu aj menej skúsení fotografi robiť jasné, profesionálne snímky. Dokonca aj v horších svetelných podmienkach budú fotografie vyzerať dokonale. O to sa postará F2.5 25mm širokouhlý objektív, ktorý je ideálny pre fotografovanie aj pri slabom osvetlení či šere. 5-násobný optický zoom zabezpečí na vašich snímkach všetky detaily. 16-megapixelové CCD snímače zabezpečia brilantne čisté fotografie vo veľkom štýle.

Rad ST obsahuje tiež funkcie, vďaka ktorým dokážu zvečniť každý centimeter a každý uhol tak, aby spontánne fotografie a video zábery vyšli lepšie ako inokedy. Ako ST88, ST77 tak aj ST66 vie zachytiť video v HD kvalite 720p pri 30 snímkach, takže používatelia môžu zachytiť vzácne udalosti v kvalite, na ktorú budú hrdí, až ich neskôr prehrajú priateľom a rodine. Na modeli ST88 si môžu tieto chvíle užiť okamžite na krištáľovo čistom trojpalcovom LCD HVGA displeji.

Live Panorama zachytí v zábere každého!

S funkciou Live Panorama, ktorou sú vybavené všetky nové modely radu ST, sa vám vojde do záberu ešte viac, než doteraz. Koniec je fotografiám, na ktorých vám chýba pár priateľov vo veľkej skupine alebo rozľahlé horské štíty. Jednoducho stlačíte a podržíte spúšť a fotoaparátom prejdete po celom zábere. Na LCD obrazovke si potom môžete prezrieť, či sa vám celú scénu podarilo zachytiť správne.

Smart Auto pre najlepšie snímky

Smart Auto 2.0 je dostupné vo všetkých nových modeloch radu ST. Automaticky identifikuje a zvolí najvhodnejší režim scény, vďaka čomu odfotíte v akúkoľvek dennú či nočnú dobu tie najkvalitnejšie fotografie. Od ohňostroja po málo osvetlené scény, technológia detekcie scény určuje podmienky snímania a automaticky prispôsobuje nastavenie pre dosiahnutie skvelých výsledkov.

Zábavné funkcie oživia vaše fotografie

Ak vás už omrzia obyčajne vyzerajúce fotky, ktorých máte nafotených stovky, použite funkciu Magic Frame. Vďaka tejto funkcii môžete vašu fotku preniesť napríklad do podoby starého filmu alebo vložiť tváre vašich kamarátov na billboard. Vybrať si môžete z mnohých prednastavených šablón, ako napríklad Wall Art, Full Moon, Magazín alebo Holiday. Stačí len namieriť fotoaparát, zvoliť si požadovanú šablónu a stlačiť spúšť.

V prípade, keď vám jedna snímka jednoducho nestačí, funkcia Picture in picture vám umožní vložiť jednu snímku do druhej - stačí jednoducho vybrať podkladovú fotografiu, označiť miesto, ktoré chcete vymazať a potom do tohto miesta vložiť inú snímku. Môže to byť úplne čokoľvek, od tváre, ktorú vložíte do stredu taniera alebo vašej postavy, ktorú vložíte do piesočnej búrky.

S funkciou Funny Face môžete na fotografiách rôzne upravovať tváre - ohýbať ich, naťahovať či deformovať. Jednoducho si vyberiete miesto na fotografii a potom už môžete meniť dĺžku nosa, zväčšiť hlavu alebo vytvoriť iné vtipné deformácie.

Brúsený kov dodáva fotoaparátom Samsung ST88, ST77 a ST66 luxusný vzhľad. Navyše sú všetky modely radu ST maximálne kompaktné a sú tak určené pre každodenné nosenie. Či už ste v klube, na pláži alebo proste len trávite čas so svojimi priateľmi, fotoaparáty Samsung ST vám môžu byť vždy po ruke. Každý model je navyše dostupný v širokej škále farebných prevedení - od moka čiernej, bielej a slivkovej pri Samsung ST88 až po päť farebných prevedení pri modeloch Samsung ST77 a ST66.Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá