28.1.2014 0 Comments

Samsung Moving Trailer: unikátny kamión priváža najnovšie veľkoformátové displeje

Samsung, popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie, predstavuje rad nových veľkoformátových displejov (LFD) určených pre firemných zákazníkov aj v rámci bratislavskej zastávky špeciálne upraveného kamiónu, ktorý postupne zavíta do niekoľkých európskych metropol. Návštevníci sa v ňom môžu zoznámiť s rôznymi virtuálnymi prostrediami, ktoré približujú výhody displejov v každom z nich. Na Slovensku sa kamión zastavil práve dnes v Bratislave.

Návštevníci sú môžu okrem iného pozrieť videostenu pre hotelové lobby, TV riešenie do hotelových izieb a zostavy displejov určené obchodným a konferenčným centrám vrátane „Interactive White Board" a 95-palcového LED LFD, najväčšieho displeja na svete. Samsung tak naďalej aktívne vyhľadáva nové trhy pre inovatívne LFD B2B displeje, vrátane hotelov a konferenčných a nákupných centier.

Dopyt po displejoch s pokročilými funkciami a nevšedným dizajnom v hotelovom priemysle má rastúcu tendenciu, preto Samsung ponúka inovatívne zobrazovacie riešenie ako pre lobby, tak pre hotelové izby. V duchu myšlienky „Znovuobjavenie hotelového lobby" Samsung predstavuje unikátnu „videostenu" určenú pre hotelové haly, ktorá ponúkne jasný obraz a presné, neustále aktualizované informácie vrátane počasia a kurzov mien.

Pre výukové, konferenčné alebo prezentačné prostredia je určená ďalšia novinka - Interactive White Board (IWB) riešenie, ktoré kombinuje dotykové ovládanie a multi screen technológiu. Samsung IWB je elektronická informačná tabuľa kombinujúca hardvér a softvér, čo umožňuje vytváranie veľkých obrazoviek, ktoré môžu byť ovládané z jedného počítača a ponúka interaktívnu komunikáciu s ďalšími zariadeniami, ako sú notebooky alebo tablety. Dotykové funkcie umožňujú pohodlné využitie tabule pre vzdelávacie a firemné účely. U IWB, ale aj u všetkých LFD obrazoviek, používatelia rovnako ocenia možnosť jednoducho robiť úpravy priamo na obrazovke a pre úplnú spokojnosť poslúži funkcia ukazovátka, ktorá nahradí tradičné doteraz používané laserové ukazovátka.

Okrem toho Samsung predstavuje najväčší displej na svete: 95-palcový LED LFD (Model: ME95C), ktorý je teraz už v sériovej výrobe. Jeho 2,1 metra veľký displej zobrazí jasne a kvalitne nové produkty a ich funkcie.

Samsung Electronics si udržiava svoju vedúcu pozíciu na trhu LFD už piaty rok po sebe, čo predstavuje 26,4 percent objemu predaja v treťom štvrťroku 2013. Na rastúcom B2B trhu s displejmi si spoločnosť upevnila svoju pozíciu. Jej trhový podiel v minulom roku vzrástol na 26 percent oproti 19 percentám v roku 2012.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Unibail-Rodamco, Niantic a Pokémon vstúpili do partnerstva zameraného na mobilnú aplikáciu Pokémon Go

13.01.2017 08:30

Spoločnosť Unibail-Rodamco, ktorá je najväčšou obchodno-realitnou skupinou v Európe, uzatvára v spolupráci s nadnárodnou spoločnosťou The Pokémon Company International partnerstvo so softvérovým vývoj ...

Tlačové správy

Canon získava popredného výrobcu zdravotníckych zariadení Toshiba Medical Systems a vytvára z neho svoju dcérsku spoločnosť

13.01.2017 08:20

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, oznámila, že na základe kladného rozhodnutia regulačných orgánov jej predstavenstvo odsúhlasilo prevod akcií japonskej spoločnosti Tos ...

Tlačové správy

Viac ako 1,6 milióna ponúknutých miest – taký bol prvý rok BlaBlaCar na Slovensku a v Čechách

13.01.2017 08:18

Celosvetová platforma pre spolujazdu BlaBlaCar vstúpila na slovenský a český trh pred rokom. Za ten čas stihli vodiči ponúknuť na spolujazdu 1 682 217 miest. Prebrázdili dokopy trasu dlhú takmer 136 m ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá