28.1.2014 0 Comments

Samsung Moving Trailer: unikátny kamión priváža najnovšie veľkoformátové displeje

Samsung, popredná svetová spoločnosť v oblasti digitálnych médií a digitálnej konvergencie, predstavuje rad nových veľkoformátových displejov (LFD) určených pre firemných zákazníkov aj v rámci bratislavskej zastávky špeciálne upraveného kamiónu, ktorý postupne zavíta do niekoľkých európskych metropol. Návštevníci sa v ňom môžu zoznámiť s rôznymi virtuálnymi prostrediami, ktoré približujú výhody displejov v každom z nich. Na Slovensku sa kamión zastavil práve dnes v Bratislave.

Návštevníci sú môžu okrem iného pozrieť videostenu pre hotelové lobby, TV riešenie do hotelových izieb a zostavy displejov určené obchodným a konferenčným centrám vrátane „Interactive White Board" a 95-palcového LED LFD, najväčšieho displeja na svete. Samsung tak naďalej aktívne vyhľadáva nové trhy pre inovatívne LFD B2B displeje, vrátane hotelov a konferenčných a nákupných centier.

Dopyt po displejoch s pokročilými funkciami a nevšedným dizajnom v hotelovom priemysle má rastúcu tendenciu, preto Samsung ponúka inovatívne zobrazovacie riešenie ako pre lobby, tak pre hotelové izby. V duchu myšlienky „Znovuobjavenie hotelového lobby" Samsung predstavuje unikátnu „videostenu" určenú pre hotelové haly, ktorá ponúkne jasný obraz a presné, neustále aktualizované informácie vrátane počasia a kurzov mien.

Pre výukové, konferenčné alebo prezentačné prostredia je určená ďalšia novinka - Interactive White Board (IWB) riešenie, ktoré kombinuje dotykové ovládanie a multi screen technológiu. Samsung IWB je elektronická informačná tabuľa kombinujúca hardvér a softvér, čo umožňuje vytváranie veľkých obrazoviek, ktoré môžu byť ovládané z jedného počítača a ponúka interaktívnu komunikáciu s ďalšími zariadeniami, ako sú notebooky alebo tablety. Dotykové funkcie umožňujú pohodlné využitie tabule pre vzdelávacie a firemné účely. U IWB, ale aj u všetkých LFD obrazoviek, používatelia rovnako ocenia možnosť jednoducho robiť úpravy priamo na obrazovke a pre úplnú spokojnosť poslúži funkcia ukazovátka, ktorá nahradí tradičné doteraz používané laserové ukazovátka.

Okrem toho Samsung predstavuje najväčší displej na svete: 95-palcový LED LFD (Model: ME95C), ktorý je teraz už v sériovej výrobe. Jeho 2,1 metra veľký displej zobrazí jasne a kvalitne nové produkty a ich funkcie.

Samsung Electronics si udržiava svoju vedúcu pozíciu na trhu LFD už piaty rok po sebe, čo predstavuje 26,4 percent objemu predaja v treťom štvrťroku 2013. Na rastúcom B2B trhu s displejmi si spoločnosť upevnila svoju pozíciu. Jej trhový podiel v minulom roku vzrástol na 26 percent oproti 19 percentám v roku 2012.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá