13.3.2015 0 Comments

Samsung KNOX je najdôveryhodnejšou bezpečnostnou platformou pre mobilné zariadenie

Ohodnotenie „Najlepší produkt či riešenie pre zabezpečenie/proti podvodným útokom", ktoré Samsung KNOX Workspace získal, už tradične vyzdvihuje najlepšie riešenia predstavené počas veľtrhu MWC v oblasti podnikového mobilného zabezpečenia.

Od prvotného spustenia platformy KNOX Samsung rýchlo rozvíja svoje mobilné bezpečnostné funkcie, aby zákazníkom nielen poskytoval riešenie na obrannej úrovni, ale zároveň reagoval na špecifické požiadavky podnikovej mobility v súčasnom dynamickom pracovnom prostredí. KNOX Workspace tak predstavuje zjednodušené nastavenie, najlepšie pracovné aplikácie vo svojej triede a vyššie zabezpečenie dát.

„Pri navrhovaní Galaxy S6 a Galaxy S6 edge sme vedeli, že vytvorenie precízne spracovaných smartfónov pre spotrebiteľov bude len časť celého procesu. Zamerali sme sa teda na to, aby sme spotrebiteľom poskytli tiež pokročilú bezpečnostnú platformu, ktorá bude spĺňať rastúce potreby podnikateľov a expertov v oblasti IT. So Samsung KNOX môžu naši podnikoví zákazníci rýchlo prijať jednu z najbezpečnejších mobilných platforiem na trhu, pretože naše produkty sú predinštalované s vstavanou hardware-to-software ochranou proti malvéru a útoku hackerov," povedal Dr. Injong Rhee, výkonný viceprezident Samsung Enterprise Business Team.

KNOX Workspace je mobilné bezpečnostné riešenie priamo v zariadení, ktoré dokáže oddeliť pracovné a osobné údaje pomocou vylepšenej technológie dostatočne zabezpečenej aj pre prevádzku na sieťach s vládnou klasifikáciou. Samsung KNOX totiž splnil prísne vládne akreditácie po celom svete vrátane USA, Veľkej Británie a Ruska. Zariadenia zamestnancov majú nepretržitú ochranu a IT odborníci získavajú dáta o rizikových útokoch v reálnom čase prostredníctvom efektívnej mobilnej platformy pre správu zariadení. Najnovšia aktualizácia KNOX zahŕňa prihlásenie niekoľkými krokmi, generovanie one-time-pass a schopnosť účtovania (vytvorenie platobnej brány).

Samsung pokračuje vo svojom záväzku vytvárať širokú základňu svojich podnikových partnerov. Prostredníctvom Samsung Enterprise Alliance Program (SEAP), ktorý zahŕňa spoločnosti AirWatch, Blackberry, CA Technologies, Good Technology, MobileIron, Oracle, Salesforce.com a SAP, prepája popredných poskytovateľov správy mobilných zariadení a podnikových riešení.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Mars: Sonda zachytila signál z pristávacieho modulu, jeho osud je neznámy

20.10.2016 15:21

Orbitálna sonda európsko-ruskej vesmírnej misie ExoMars zachytila signál z modulu, ktorý mal v stredu pristáť na povrchu planéty Mars. Zatiaľ však nie je jasné, či sa pristátie podarilo ani či je modu ...

Tlačové správy

V Bratislave nainštalovali prvý EcoTank unikátne riešenie dopĺňania kvapaliny do ostrekovačov

20.10.2016 14:30

Bratislava si pripísala ďalšie prvenstvo. Na Elektrárenskej ulici nainštalovali prvé unikátne zariadenie na dopĺňanie vody do ostrekovačov – EcoTank. Motoristi si v rámci testovacej prevádzky môžu vys ...

Tlačové správy

ADATA predstavuje power banky s displejom P20000D a P12500D

20.10.2016 14:15

Presné informácie o nabíjaní, dva konektory a dokonalá ochrana pre zásobu energie na cestách ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá