13.3.2015 0 Comments

Samsung KNOX je najdôveryhodnejšou bezpečnostnou platformou pre mobilné zariadenie

Ohodnotenie „Najlepší produkt či riešenie pre zabezpečenie/proti podvodným útokom", ktoré Samsung KNOX Workspace získal, už tradične vyzdvihuje najlepšie riešenia predstavené počas veľtrhu MWC v oblasti podnikového mobilného zabezpečenia.

Od prvotného spustenia platformy KNOX Samsung rýchlo rozvíja svoje mobilné bezpečnostné funkcie, aby zákazníkom nielen poskytoval riešenie na obrannej úrovni, ale zároveň reagoval na špecifické požiadavky podnikovej mobility v súčasnom dynamickom pracovnom prostredí. KNOX Workspace tak predstavuje zjednodušené nastavenie, najlepšie pracovné aplikácie vo svojej triede a vyššie zabezpečenie dát.

„Pri navrhovaní Galaxy S6 a Galaxy S6 edge sme vedeli, že vytvorenie precízne spracovaných smartfónov pre spotrebiteľov bude len časť celého procesu. Zamerali sme sa teda na to, aby sme spotrebiteľom poskytli tiež pokročilú bezpečnostnú platformu, ktorá bude spĺňať rastúce potreby podnikateľov a expertov v oblasti IT. So Samsung KNOX môžu naši podnikoví zákazníci rýchlo prijať jednu z najbezpečnejších mobilných platforiem na trhu, pretože naše produkty sú predinštalované s vstavanou hardware-to-software ochranou proti malvéru a útoku hackerov," povedal Dr. Injong Rhee, výkonný viceprezident Samsung Enterprise Business Team.

KNOX Workspace je mobilné bezpečnostné riešenie priamo v zariadení, ktoré dokáže oddeliť pracovné a osobné údaje pomocou vylepšenej technológie dostatočne zabezpečenej aj pre prevádzku na sieťach s vládnou klasifikáciou. Samsung KNOX totiž splnil prísne vládne akreditácie po celom svete vrátane USA, Veľkej Británie a Ruska. Zariadenia zamestnancov majú nepretržitú ochranu a IT odborníci získavajú dáta o rizikových útokoch v reálnom čase prostredníctvom efektívnej mobilnej platformy pre správu zariadení. Najnovšia aktualizácia KNOX zahŕňa prihlásenie niekoľkými krokmi, generovanie one-time-pass a schopnosť účtovania (vytvorenie platobnej brány).

Samsung pokračuje vo svojom záväzku vytvárať širokú základňu svojich podnikových partnerov. Prostredníctvom Samsung Enterprise Alliance Program (SEAP), ktorý zahŕňa spoločnosti AirWatch, Blackberry, CA Technologies, Good Technology, MobileIron, Oracle, Salesforce.com a SAP, prepája popredných poskytovateľov správy mobilných zariadení a podnikových riešení.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zomrel Eugene Cernan, ako posledný kráčal po povrchu Mesiaca

17.01.2017 08:00

Rodák zo Chicaga, ktorého rodičia pochádzali z Česka a Slovenska, sa dožil 82 rokov. Vo veku 82 rokov zomrel v pondelok americký astronaut česko-slovenského pôvodu Eugene Cernan, ktorý bol zatiaľ po ...

Tlačové správy

Slovenskí obchodníci sa stretnú v ocenení Mastercard Obchodník roka

17.01.2017 07:44

Už štvrtým rokom bude na Slovensku vyhlásene prestížne ocenenie Mastercard Obchodník roka. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Spolu so začiatkom tohto ročníka, 16. januára, bude spusten ...

Tlačové správy

Autopriemysel plánuje vybudovať 10 nových technologických centier

17.01.2017 07:33

Dodávateľské firmy v automobilovom priemysle na Slovensku plánujú v najbližších 12 mesiacoch prijať 260 nových výskumno-vývojových pracovníkov. Viac ako dve tretiny týchto firiem zároveň  deklarovali ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá