13.3.2015 0 Comments

Samsung KNOX je najdôveryhodnejšou bezpečnostnou platformou pre mobilné zariadenie

Ohodnotenie „Najlepší produkt či riešenie pre zabezpečenie/proti podvodným útokom", ktoré Samsung KNOX Workspace získal, už tradične vyzdvihuje najlepšie riešenia predstavené počas veľtrhu MWC v oblasti podnikového mobilného zabezpečenia.

Od prvotného spustenia platformy KNOX Samsung rýchlo rozvíja svoje mobilné bezpečnostné funkcie, aby zákazníkom nielen poskytoval riešenie na obrannej úrovni, ale zároveň reagoval na špecifické požiadavky podnikovej mobility v súčasnom dynamickom pracovnom prostredí. KNOX Workspace tak predstavuje zjednodušené nastavenie, najlepšie pracovné aplikácie vo svojej triede a vyššie zabezpečenie dát.

„Pri navrhovaní Galaxy S6 a Galaxy S6 edge sme vedeli, že vytvorenie precízne spracovaných smartfónov pre spotrebiteľov bude len časť celého procesu. Zamerali sme sa teda na to, aby sme spotrebiteľom poskytli tiež pokročilú bezpečnostnú platformu, ktorá bude spĺňať rastúce potreby podnikateľov a expertov v oblasti IT. So Samsung KNOX môžu naši podnikoví zákazníci rýchlo prijať jednu z najbezpečnejších mobilných platforiem na trhu, pretože naše produkty sú predinštalované s vstavanou hardware-to-software ochranou proti malvéru a útoku hackerov," povedal Dr. Injong Rhee, výkonný viceprezident Samsung Enterprise Business Team.

KNOX Workspace je mobilné bezpečnostné riešenie priamo v zariadení, ktoré dokáže oddeliť pracovné a osobné údaje pomocou vylepšenej technológie dostatočne zabezpečenej aj pre prevádzku na sieťach s vládnou klasifikáciou. Samsung KNOX totiž splnil prísne vládne akreditácie po celom svete vrátane USA, Veľkej Británie a Ruska. Zariadenia zamestnancov majú nepretržitú ochranu a IT odborníci získavajú dáta o rizikových útokoch v reálnom čase prostredníctvom efektívnej mobilnej platformy pre správu zariadení. Najnovšia aktualizácia KNOX zahŕňa prihlásenie niekoľkými krokmi, generovanie one-time-pass a schopnosť účtovania (vytvorenie platobnej brány).

Samsung pokračuje vo svojom záväzku vytvárať širokú základňu svojich podnikových partnerov. Prostredníctvom Samsung Enterprise Alliance Program (SEAP), ktorý zahŕňa spoločnosti AirWatch, Blackberry, CA Technologies, Good Technology, MobileIron, Oracle, Salesforce.com a SAP, prepája popredných poskytovateľov správy mobilných zariadení a podnikových riešení.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá