Image
9.3.2016 2 Comments

Samsung Galaxy S7 edge a S7 sa začína predávať aj na Slovensku. Poznáme ceny

Najnovšie vlajkové lode spoločnosti Samsung sa u nás začnú predávať 11. marca 2016. Na nových majiteľov čaká špeciálna zákaznícka starostlivosť. V prípade poruchy zariadenia si môžu zákazníci na špeciálnej infolinke s číslom 0800 665 377 (MojeS7 podľa písmen na telefónnom číselníku) dohodnúť jeho expresné vyzdvihnutie z miesta v rámci Slovenska, ktoré si určia, a rovnako deň a čas, keď im to vyhovuje. Zároveň im bude poskytnutý náhradný smartfón Galaxy S7 edge alebo S7 počas celej opravy. Na špeciálnej infolinke 0800 665 377 ďalej zákazníci získajú všetky potrebné informácie ohľadne nastavenia, návodu či reklamácie zariadení.

Ak sa majiteľ Galaxy S7 edge alebo Galaxy S7 rozhodne navštíviť niektoré zo zákazníckych servisných centier Samsungu osobne, uskutoční sa oprava pokazeného zariadenia do jednej hodiny, ak to povaha poruchy umožní. Túto službu poskytuje Zákaznícke centrum Samsung v Bratislave (Galvaniho 17/C), Žiline (Pribinova 8725/54) a Košiciach (Hutnícka 22).

Najnovšie prírastky do rodiny Galaxy – Samsung Galaxy S7 edge a Galaxy S7 – sú vyrobené z 3D skla a kovu. Sú odolné proti vode a prachu (IP68) a vďaka ergonomickým krivkám sa dobre držia v ruke. Quad HD displej Super AMOLED s veľkosťou 5,5 palca na Samsung Galaxy S7 edge a 5,1 palca v prípade Samsung Galaxy S7 má najnovšie funkciu Always-On, vďaka ktorej používatelia nezmeškajú žiadny hovor alebo dôležité upozornenie.

Samsung Galaxy S7 edge a Galaxy S7 majú ako prvé smartfóny fotoaparát Dual Pixel s vyššou rýchlosťou uzávierky a presnejším automatickým zaostrovaním. Zachytávajú tak jasnejší a ostrejší obraz, a to aj za zhoršených svetelných podmienok. Novinkou je aj režim Motion Panorama. Oba nové modely podporujú funkciu rýchleho nabíjania cez kábel aj bezdrôtovo. Nechýba hybridný slot, do ktorého môže používateľ vložiť zároveň SIM kartu aj kartu microSD a získať tak ďalšie úložisko s veľkosťou až 200 GB.

Výkonný procesor a väčšia kapacita batérie zaisťujú dlhší čas na hranie videohier, zatiaľ čo interný chladiaci systém zabraňuje prehrievaniu prístroja. Nový doplnok pre hráčov Game Launcher umožňuje upravovať spotrebu batérie a minimalizovať notifikácie. Okrem toho môžu používatelia svoje herné zážitky nahrávať a obrazovky zdieľať s ostatnými hráčmi. Vďaka spárovaniu s Vulkan API si používatelia Galaxy S7 edge a Galaxy S7 užijú aj graficky náročné hry bez toho, aby zbytočne vyťažovali batériu.

Samsung Galaxy S7 edge bude k dispozícii za 799 € s DPH (32 GB), Samsung Galaxy S7 za 699 € s DPH (32 GB). Predaj bude spustený 11. marca 2016.

Autor: TS SAMSUNG

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Slovenská premiéra: ASUS ZenBook 3 a ASUS ZenFone 3

25.10.2016 23:00

Vlajkové lode spoločnosti ASUS vplávali na slovenský trh naozaj symbolicky a štýlovo. Boli predstavené na tlačovej konferencii v Rivers club na lodi zakotvenej na petržalskej strane Dunaja ZenBook3 j ...

Produkty

Pripravte sa na smartfóny s 8 GB RAM. Samsung uviedol prvý mobilný pamäťový modul 8 GB LPDDR4 DRAM

25.10.2016 00:19

Samsung oznámil, že uviedol prvé mobilné 8 GB riešenie pamätí LPDDR4 DRAM, ktoré má výrazne zlepšiť používateľský zážitok najmä pre tých, ktorí používajú zariadenia s Ultra HD a veľkou obrazovkou. 8 G ...

Produkty

Tesla ukázala futuristický dron. Pomôže najmä filmárom

24.10.2016 00:16

Elon Musk nechystá len úplne autonómne jazdiace auto a kolonizáciu Marsu, ale jeho Tesla nedávno predstavila aj dron s novým dizajnom, ktorý bude užitočný najmä pre filmárov. Navrhol ho londýnsky diza ...

2 Comments

 1. Smartphone z tit. obrázku reakcia na: Samsung Galaxy S7 edge a S7 sa začína predávať aj na Slovensku. Poznáme ceny
  27.4.2016 11:04
  Možte mi povedat čo za Samsung je na tit. obrázku? Z určitostou to nie je Galaxy S7 edge! Dakujem.
  Reagovať
  • RE: Smartphone z tit. obrázku reakcia na: Smartphone z tit. obrázku
   Autor: Lea
   28.4.2016 15:04
   Ďakujeme za upozornenie. Obrázok sme vymenili. S pozdravom, tím PC REVUE
   Reagovať

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá